Şimdi Ara

zenci komedi filmleri arıyorum örnek içeride=) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
36.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ali g arkadaşlar o kadar methettiler "oğlum kırılırsın war ya, manyak bişi" vs. türünden bi baktık fos o kadarkomik değil bence Scary Movie serise bile daha ii abi bence
    aha şu kadarken izlemiştim filmden aklımda kalan africanın üzerinde keşif uçuşu yapan inglizin CoCa Colayı aşağı düşürmesi ve bi kabilenin yaptığı işler bi de adamın biri bu kabilein arasına karışıyodu yanlış değilsem bulacağını zannetmiyorum ama filmin adı TANRILAR ÇILDIRMIŞ OLMALI (manyak bişi)
  • ali g çok komik değil ben o filmi sonuna kadar tebessümle izledim.
  • bad boys serisi
    will smith chris rock ve eddie murphy nin onaydığı tüm filmler
    ayrıca bir film vardı adını falan bilmem sadece konusunu söylemişti bir zenci uçağa biniyor uçak tuvaletinde klozete sıkışıyor ve bunun üzerine uçak firmasına dava açıp bayağı yüklü bir tazminat alıyor...
  • Soul Plane

zenci komedi filmleri arıyorum örnek içeride=)

hem zenci ifaden için seni kınıyorum onlara afrika kökenli yada siyahi de
    sen git los angeles da bi siyahinin yüzüne zenci de seni orda yığar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 25 Haziran 2006; 21:59:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nU_MeTaL

Soul Plane

zenci komedi filmleri arıyorum örnek içeride=)

hem zenci ifaden için seni kınıyorum onlara afrika kökenli yada siyahi de
    sen git los angeles da bi siyahinin yüzüne zenci de seni orda yığar

Orası kendi aralarında birbirlerine "nigger" kendi tabirleriyle nigga diyebilirler ama hiçbir beyaz onlara diyemez belki 14 yaşın altındaki beyaz bir çocuk dese sağ kurtulabilir o bölgeden
    ama zenci terimi bizde aşağılayıcı bir anlam barındırmıyor.örneğin bir zenciye black demen bile bazen onu kızdırabilir bu o kelimeyi nasıl söylediğine bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guitarist Boy -- 25 Haziran 2006; 22:12:17 >

• gardiyanlar mahkumlara karşı bir film vardı ben izlemedim ama bizim arkadaş çok övdü başrolünü de zenci oynuyordu galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC GRADY

gardiyanlar mahkumlara karşı bir film vardı ben izlemedim ama bizim arkadaş çok övdü başrolünü de zenci oynuyordu galiba

The Longest Yard

quote:

Orjinalden alıntı: albus
    will smith chris rock ve eddie murphy nin onaydığı tüm filmler
  • sour plane dehşet bi filmdi ya :) süper ot zaten efsane " ünlü birinin mezarını kasalım ve onu lanet iskelet kıçını içelim dostum"
  • üşütük popolar bide yol muhabbeti var bu güne kadar zilediğim filim izleyemiyorum.
  • chris tucker'in filmleri de guzel olur bu turde..money talks (para konusur) fena degildi..
  • ırkçı zenci komedi filmleri süper oluyo ya bela iş başında vardı süperdi. -neden zenci olduğum içinmi ? lafıda çok komiğime gidio varmı bu tarzda filmler ?
  • Barbershop birde zenci değil ama Ali G var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.