Şimdi Ara

Zavvi den aldığım Oyun Bozuk Çıktı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar zavvi den aldığım "Enslaved" ps3 oyunum bozuk çıktı.Diğer oyunlar çalıştığı halde bu oyunu takınca ps3 çalışıyor ama tv sinyal yok moduna geçiyor öylece kalıyor.Zavvi için bu tarz durumlarda ne gibi bir yol izlemem gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakoben1907 -- 14 Şubat 2011; 21:13:44 >

• oyun bozuksa sadece oyunu açmaz tv ile alakası yok oyunun
  • Dostum bende onu anlamadım zaten diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok bunu takınca bekliyor siyah ekranda bi süre bekledikten sonra sinyal yok uyarısı gözüküyor.Ama ps3 calısmaya devam ediyor aynı zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakoben1907

Dostum bende onu anlamadım zaten diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok bunu takınca bekliyor siyah ekranda bi süre bekledikten sonra sinyal yok uyarısı gözüküyor.Ama ps3 calısmaya devam ediyor aynı zamanda.

Bu oyunu oynamak ıstedıgın zaman ps3 un psn baglantısı kes yani psn de onlıne olmadan (ınternet baglantısı olmasın) oyunu acmayı dene sonra sonucları yaz bakalım işe yarıcak mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi previlla -- 15 Şubat 2011; 0:37:33 >
  • tv 1080p hdmi bağlı ikenmi oluyor bu hata?bir backup managerla yedeğini hd e almayı dene bakalım diski düzgün kopyalayacakmı?
  • Herhangi bir PS3 cafeye gidip oyunu 2-3 farklı makinada dene,eğer orda da açılmıyorsa diskte sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 15 Şubat 2011; 6:42:43 >
  • TV'nin sinyal yok modda kalması, oyun daha açılmadan konsolda sorun oluşuyor anlamına gelir. PS3'de oyunlar açılmadan önce çözünürlük değişimi yapılıyor. Orada TV'nin desteklemediği bir çözünürlüğe geçiyor da olabilir. İmkanınız varsa aynı konsolu başka bir TV'de de deneyin. Veya aynı TV'de scart bağlantıyla falan da olabilir.
  • Evet sorunu düzelttim.Meğer oyun başlarken update yapmak istiyormus ama psn de sorun vardı galiba update edemediği veya başka bir nedenden dolayı televizyonda sinyal yok işareti çıkıyordu heralde.Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Zavvi yide boşu boşuna karalamış oldum bu arada :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.