Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull&Bear-Massimo Dutti indirimi *2 temmuz saat 10:00 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
52
Favori
28.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lifeblood6

ben son bıraktığımda 2. indirimdeydi, ben 4ü bekliyorum gittiğinizde haber verirseniz sevinirim. Zaten kışlık alacağım o yüzden beden problemi yaşamıyorum :)

Tamam hocam gittiğim zaman buradan haber ederim, Zara'nın eski uzun kollu gömlekleri efsaneydi şuanki durumlarını bilmiyorum ama gömlek ve bermuda alabilirim bir de tshirt.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Gömlek pantolon ayakkabı ceket zaradan

thisrt bershkadan basic tshirt pull and beardan

bermuda, renkli chino, iç çamaşırı pull and beardan

tavsiye ederim hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeblood6

Gömlek pantolon ayakkabı ceket zaradan

thisrt bershkadan basic tshirt pull and beardan

bermuda, renkli chino, iç çamaşırı pull and beardan

tavsiye ederim hocam..

Teşekkür ederim hocam. Basic tshirt alacağım ama çoğu baktığım mağazada full likralı yapıyorlar tshirt vücuduma yapışıyor ve kat kat duruyor, az likralı olan basic tshirt'ü nereden bulabilirim acaba hocam?
    mangoya bak dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jharden

mangoya bak dostum

Tamam hocam yarın bu mağazaları dolaşacağım inşallah istediklerimi bulabilirim teşekkürler.
    olmayabiliyor mağazalarında erkek ürün satışı dostum online satışları var inceleyebilirsin. ''he by mango''
  • quote:

olmayabiliyor mağazalarında erkek ürün satışı dostum online satışları var inceleyebilirsin. ''he by mango''

Tamam dostum sağolasın online bakayım o zaman. Bu arada Sportive'in online mağazasından alışveriş yaptın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Tamam dostum sağolasın online bakayım o zaman. Bu arada Sportive'in online mağazasından alışveriş yaptın mı?

yapmadım dostum aklıma getirdin bir bakayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

yapmadım dostum aklıma getirdin bir bakayım

Sağlam düzgün getiriyorlar mı acaba ve bonus kullanabiliyor muyum bilgin varmıdır? Bu arada mango'nun sitesinde hiç ürün kalmamış

haklısın dostum az var , outlet kısmına bak bir de
  • quote:

haklısın dostum az var , outlet kısmına bak bir de

Bayramdan önce tüketmişler hocam keşke bayramdan önce yapsaydım alışverişimi.
    az önce aldım dostum outletten, basic dedin ondan söylüyorum siyah ve beyaz olacaktı sanki bedenlerin çoğunluğu vardı yanlış hatırlamıyorsam yuvarlak ve v yaka
  • quote:

az önce aldım dostum outletten, basic dedin ondan söylüyorum siyah ve beyaz olacaktı sanki bedenlerin çoğunluğu vardı yanlış hatırlamıyorsam yuvarlak ve v yaka

Hangi subelere baktiniz hocam. Bende simdi historia bakacağım oradan duruma gore marmaraforuma gecebilirim.pull and bearda siyah yandan fermuarli deri ceket varildi onun m bedenini bulsam cok iyi olacakta sanniyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar indirim 2 temmuzdan 9 eylüle kadar süreceği yazıyordu pull and bear mağazasında haberiniz olsun.

Benim merak ettiğim ise ben bir ceket aldım pull and beardan geçen hafta 119 a.Şimdi yarın tekrar indirileceği için fiyati düşmöüş olacak.Ben o ürünü verip tekrar daha uygun fiyatla almak istiyorum.Böyle bir şey yapan var mı acaba aranızda?Yukarıdaki mesajlarda bir arkadaş yapmış sanırım ama o kadar saçma birşey olamaz sasirdim açıkcası.Başka böyle birşey yapan arkadaşımız var mı acaba?İstanbuldayım bu arada.

Hiç değiştiriyorum felan demeyin uğraştırabiliyorlar gidiyorsunuz kasaya iade etmek istiyorum diyorsunuz bakıyorlar temiz mi diye tamam iade alıyorlar parayı ya da karta iadeyi alıp uygun fiyatlı ürünü alıp tekrar kasaya geliyorsunuz bu kadar basit.

Hocam acaba arkadaşın da dediği gibi hemen reyona koyarlar mı ki ürünü?İndirimli olaraktan.

Hayir hemen koymazlar bir sonraki gun koyarlar ben reyonlarda varsa diye demistim eger internetten indirime bakip giderseniz zor olabilir sizin urununuzden magazada yoksa iade ederseniz bir sonraki gun sizden once baskasi alir

Anladım hocam ee ben 119a bir ceket aldım gittim mağazada indirime girmiş fakat giydiğim beden yoksa napmam gereken nedir ?

Geri vermeyin dedigim gibi baskasi alabilir bir sonraki gun koycaklar reyona ama sabahtan gidip alirim derseniz verin

Iste hocam bulamam buyuk ihtimal. Acaba dlimdeki urunun hangi magazasinda m bedeni olup olmadigini nasil ogrenebilirm?

• Arkadaslar ozel sohbetlerinizi konu altinda yapmasaniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickki minaj -- 19 Temmuz 2015; 19:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Aldiklarim bunlar.

Pull and Bear'ın mavi tshirt'ü likralı mı yoksa normal mi hocam? Ve kalıpları nasıl acaba?
  • Ankamal zarada fikir edinmediniz amacıyla söylüyorum; aldığım ayakkabının ilk fiyatı 199,50,,indirim etiketlerini teker teker söktüğümde 129,50 ye düşmüş > 99,50 düşmüş> 79,50 (benim aldığım fiyat)

Başka birşeye bakmadım ,ayakkabı alacaklara tavsiyem (internetten) 1 numara büyük almaları,ben 41 giyiyorum ama zarada 42 oldu

• Bende bershkadan 39 tl ye ayakkabi aldim 80 tl den dusmus bez yazlik
    Zaradanda parfum aldim 19 tl ye 35 den dusmus sdny ve lndn satiliyor 19 tl ye ben sdny aldim
    Birde ikili satilanlar var 39 tl ye silver ve oumo idi sanirim kokularida guzel
    Eylule kadar vakit varmis zaten yavas yavas dusunup ihtiyacim olani alirim 1 ay icinde
    Daha diger asil urunlere gecmedim bakiyorum hala
    Bu arada pull&bear da hic guzel seyler yok bu aralar
    Massimo iste %50 indirimli urunler bile butcemi asiyor

• zarada dar kesim gömlek bedeninizle klasik kesim gömlek bedeniniz arasında nasıl bir fark oluyor gözlemleyeniniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deorro4

Bende bershkadan 39 tl ye ayakkabi aldim 80 tl den dusmus bez yazlik
    Zaradanda parfum aldim 19 tl ye 35 den dusmus sdny ve lndn satiliyor 19 tl ye ben sdny aldim
    Birde ikili satilanlar var 39 tl ye silver ve oumo idi sanirim kokularida guzel
    Eylule kadar vakit varmis zaten yavas yavas dusunup ihtiyacim olani alirim 1 ay icinde
    Daha diger asil urunlere gecmedim bakiyorum hala
    Bu arada pull&bear da hic guzel seyler yok bu aralar
    Massimo iste %50 indirimli urunler bile butcemi asiyor

merhabalar parfümün kokusu nasıl, parfümden memnunmusunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.