Şimdi Ara

Zaman denemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu zaman denemeleri icin o kadar para vermeye degermi?Ygs sinden memnun kaldinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınava girsen emin ol birşeyler kazanırsın ama girmesende okadar bisi fark etmez ben fem deyiim sinif 14 kisi 8 kisi giriyorduk girmeyen kislerden 15k olanda var 50k olanda sana bagli biseyler katar diyorsan gir katmaz diosan girme ne diyelim ama zaten zaman ygs ye kadar ygs den sonra yarısı girmiyor bizim girmeyen arkadasta para vermeden lys denemelirine girior suan haberleri yok kimsenin ygs ye kadar giirebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: E.z rıhtım

Sınava girsen emin ol birşeyler kazanırsın ama girmesende okadar bisi fark etmez ben fem deyiim sinif 14 kisi 8 kisi giriyorduk girmeyen kislerden 15k olanda var 50k olanda sana bagli biseyler katar diyorsan gir katmaz diosan girme ne diyelim ama zaten zaman ygs ye kadar ygs den sonra yarısı girmiyor bizim girmeyen arkadasta para vermeden lys denemelirine girior suan haberleri yok kimsenin ygs ye kadar giirebilirsin

Yorum icin tesekkurler.Baska dusuncesi olan

• Fem 9lu denemelerdeki soruların çoğu geçen yıllardaki zaman denemelerinin soruları onları çözebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: g@riban

Fem 9lu denemelerdeki soruların çoğu geçen yıllardaki zaman denemelerinin soruları onları çözebilirsin

Oyleyse daha iyi o zaman o kadar para vermeye gerek yok.Yotum icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: mamiyel

quote:

Orijinalden alıntı: g@riban

Fem 9lu denemelerdeki soruların çoğu geçen yıllardaki zaman denemelerinin soruları onları çözebilirsin

Oyleyse daha iyi o zaman o kadar para vermeye gerek yok.Yotum icin tesekkurler

Özellikle fem 9lu matı tavsiye ederim çok kaliteli soruları var

• Ben 11im zaman gazetesine uye olma fikrim vardi ondan sordum.Lys ve ygs de fem 9luyu alirim o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.