Şimdi Ara

Zaman Akışında Tweetler Gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, birçok kişiyi takip etmeme rağmen zaman akışında hiçbir tweet gözükmüyor. Profillere girip görüntüleyebiliyorum ancak ana sayfaya gelince "Ne? Henüz hiç Tweet yok mu?" yazısını görüyorum. Bu sorunu daha önceden yaşayıp da çözümüne ulaşanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

• İyi günler, keşke platform belirtseydiniz. Dediğiniz problemin telefonda yaşandığını tahmin ediyorum; Android veya IOS telefon kullanıyorsanız öncelikle uygulama ön belleğini ardından da işe yaramaz ise veriyi sil derseniz sorunun çözüleceğini tahmin ediyorum. Bunları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Android için bunu nasıl yapacağınız anlatayım:
    Ayarlar->Uygulamalar->Twitter->Depolama(bazı telefonlarda android sürümünden dolayı bu menü olmayabilir bu yoksa bundan sonraki menüler direkt gözükecektir.) ->Ön belleği Temizle Eğer bu olmaz ise ön belleği temizle demek yerine "Veriyi Sil" demeniz gerek. Maalesef hiç IOS kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim. Tekrar iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelena4

İyi günler, keşke platform belirtseydiniz. Dediğiniz problemin telefonda yaşandığını tahmin ediyorum; Android veya IOS telefon kullanıyorsanız öncelikle uygulama ön belleğini ardından da işe yaramaz ise veriyi sil derseniz sorunun çözüleceğini tahmin ediyorum. Bunları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Android için bunu nasıl yapacağınız anlatayım:
    Ayarlar->Uygulamalar->Twitter->Depolama(bazı telefonlarda android sürümünden dolayı bu menü olmayabilir bu yoksa bundan sonraki menüler direkt gözükecektir.) ->Ön belleği Temizle Eğer bu olmaz ise ön belleği temizle demek yerine "Veriyi Sil" demeniz gerek. Maalesef hiç IOS kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim. Tekrar iyi günler dilerim
    Haklısınız platform belirmeyi unutmuşum. Ancak hem mobilde hem de bilgisayarda yaşadım sorunu. iOS sürümünde kullanıyorum medya ve web depolama alanındaki veriyi temizledim, uygulamadan hesabımı kaldırıp tekrar oturum açtım son olarak uygulamayı sildim tekrardan yükledim ama hala sorunum çözülmemişti. Dün girdiğimde kendiliğinden düzeldi sorun. Ayrıca Twitter Desteğe mail attım ama geri dönüş yapılmadı. Şu an aynı sorun olsa yine kendiliğinden düzelmesini beklemek zorundayım. Öneriniz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.