Şimdi Ara

Zalman zm-stg2 aldım nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru başlıkta arkadaşlar i7 4790k nın üzerine sürücem macunun yanında gigabyte gaming 5 de sipariş ettim. Yanlış mı yaptım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yo neden yanlış olsun biraz kıvamı katıdır ona göre sürersiniz hayırlı olsun
  • Çok iyi bir macun.Stg1 alsaydın daha iyi olurdu stg2 kıvamı çok yoğun sürmesi zor.Stg1-stg2 kıvamı dışında fark yok hemde stg1 tüpten fırça ile sürüyorsun çoj rahat sürmesi ama iyi sürersen stg2 sıkıntı yaratmaz tabiki 4790k yanınada iyi bir sıvı soğutmada alırsan iyi olur.
  • Kıvamının katı olması neyi değiştirir ki? İyi bir şey mi kötü mü? Kıvamı katı olduğu için neye dikkat etmeliyim? Sıvı soğutmayı herks ister tabi elime para geçtikçe alıyorım bir şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boreas_1 -- 8 Temmuz 2015; 15:04:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Kıvamının katı olması neyi değiştirir ki? İyi bir şey mi kötü mü? Kıvamı katı olduğu için neye dikkat etmeliyim? Sıvı soğutmayı herks ister tabi elime para geçtikçe alıyorım bir şeyler

Sürerken sıkıntı yaşayabilirsin sadece o kadar
  • berkke kullanıcısına yanıt
    Üstüne sürüp şeffaf bir poşetle yayarım diye düşünüyodum farklı bir yöntem var mı?

• içinden spatula çıkıyorsa onlada yapılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Üstüne sürüp şeffaf bir poşetle yayarım diye düşünüyodum farklı bir yöntem var mı?

İşlemcinin ortasına pirinç kadar macun sürüp soğutucuyu takmak hem pratik hem de başarılı bir sonuç verir.

Bu arada stok soğutucu kullanacaksan onun altında kendi macunu olur. Ayrıca süreceksen onu temizlemeyi unutma.
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Hocam işlemcinin tamamına yaymak daha başarılı olmaz mı?
    Soğutucum: Thermatake nic t4 imzadaki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.