Şimdi Ara

ZALMAN Z5 MOD <UV TURUNCU-MAVİ> MOD SLEEVE BİTTİ GÜNCEL (30.07.2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm modçulara merhaba kasam "Zalman Z5" bu kasayı seçme nedenim hem iç hacminin diğer "Z" serisinden daha büyük olması ve aynı zamanda fiyatının da makul olması.
    Kasayı mart ayında aldım Pc yi daha şimdiye kadar toplamamış olmama rağmen içimde bi bir modlama ateşi uyandıbende mod a el attım
    PSU: Akasa VENOM 750w bu PSU yu seçme nedenim tek kanaldan 60amper üzerinde güç ve 744w güç verebilmesi hemde modüler
    Kasa Z5 İN "PLUS" versiyonu olmadığı için yanda plexi , usb 3.0 ve fan kontrolcü yok
    Dremel ve paracord<paraşüt ipi> aldım yurtdışından.Paracord daha çabuk geldiği için sleeve işlemini bitirdim.
    Dremel daha gelmedi ama kesici diskleri geldi kesici disk olarak fiberglass destekli sert metal kesme diski aldım performansını kesimde göreceğim.
    İlkönce sleeve yapım aşamalarındaki resimleri paylaşcağım.

lanet dh cloud u yüxznden yandex hesabıma yükledim resimleri

******************************************************************************************************************************
    ANA BİLEŞENLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulobbo -- 30 Temmuz 2015; 14:30:04 >

• Yapım aşamasından resimler sleeve işlemini lolay sasnanlar varsa bence fikirlerini değiştirmelerini öneriririm.
    Çok zor ve meşakkatli bir iş pinleri ben atraksiyon olsun diye<hemde para vermemek için> zımba teliyle çıkardım.

Özellikle molex pinleri lanet olası bişey ilk molex e 4saat civarı vakit ayırdım

YAPIM AŞAMASINDAN RESİMLER

ZIMBA TELİNİ ASLA AMA ASLA TAVSİYE ETMİYORUM KANSER OLURSUNUZ LÜTFEN GEREKLİ PİN SÖKÜCÜLERİ ALMADAN İŞE BAŞLAMAYIN!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulobbo -- 30 Temmuz 2015; 10:09:55 >

• BUNLARDA BİTMİŞ HALLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulobbo -- 30 Temmuz 2015; 10:24:23 >

• önizlemeli nasıl atıyoruz bi beceremedim gitti
  • bakıp geçmeyin beğendim deyin bveğenmedim değin söyle yapsan daha iyi olurdu deyin deyin bişeyler
  • up
  • Resimleri niye imgur gibi sitelerden yüklemiyorsun sorunsuz olarak eklersin sayfalarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Resimleri niye imgur gibi sitelerden yüklemiyorsun sorunsuz olarak eklersin sayfalarına

tamam dostum yükleyeceğim
  • resimleri mobilden göremiyorum düzenlerseniz sevinirim aynı kasa bendede var ne yaptığınızı merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarlan.3 S kullanıcısına yanıt
    dostum resimleri yeniledim şimdi gözükür şimdiye kadar yüklediğim 3. kaynak forumun düzensizliği yada benim
  • YAN KAPAĞI KESMEK İÇİN MASKELEME BANDI ÇEKİLDİ KESİLECEK ŞEKİL ÇİZİLDİ U FİTİL ALINDI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.