Şimdi Ara

ZALMAN Z3 PLUS CUSTOM SIVI SOĞUTMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birşey soracağımda zalman z3 plus kasam var. Zevk için custom sıvı soğutma yapmayı düşünüyorum. Acaba kasayı değiştirmeden / kesmeden bir sıvı soğutma yapabilirmiyim sizce ? O üst taraftaki 2 fan kasanın üstüyle birleşik gibi birşey fazla anlamadım. Kullanan varsa lütfen yardım edin. Ön ve üst plastik bölümü açmaya çalıştım ama açılmadı bakamadım o yüzde . Tam o taraftada zaten 2 adet boru giriş yeri gibi birşey var. (Demekki sıvı soğutmaya veriyor) r9 280 ekran kartım var. Çok fazla tuttarsa crossfire yapmayı düşünüyordum gerekirse yapmam bile)

Olmassada ucuz yoldan amazondan corsair h75 alıp o soldaki kasa fan bölümüne kolayca montaj edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef ki Z3 özelleştirilmiş soğutma için hiç elverişli değil bu nedenle tek fanlı hazır bir sistem almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuh

Malesef ki Z3 özelleştirilmiş soğutma için hiç elverişli değil bu nedenle tek fanlı hazır bir sistem almanızı tavsiye ederim.

Tamam hocam. Corsair h60 yolu gözüktü.

H60 a bir fan daha ekleyeceğim.

• 280 için Corsair'in "bracked"ı yok biginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuh

280 için Corsair'in "bracked"ı yok biginize.

Zaten custom olmayınca ekran kartına yapmaya vazgeçtim. Bayağı üzdü beni ama olsun.

•  ZALMAN Z3 PLUS CUSTOM SIVI SOĞUTMA

13600k, 3080ti, 360mm sıvı soğutma, öne 3 fan. imkansız diye birşey yoktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.