Şimdi Ara

Zalman CNPS12X İncelemesi [Sessizlikle Tanışın] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • silver arrow öküz gibi yaa. 2 ram slotun gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

harbi mi Ses değerleri de çok iyidir Noctua'nın h110'a göre..

İki üründe de 1500 RPM fan var fakat tabi H110 da ki fan oem tarzında bir fanken Noctuanın fanı harici alınmaya kalksa 70 tl .Ayrıca aralarında da 30$ fark var. İşin garibi milletin testlerde SB-E Extreme ve U14S testlerde arasında .Bende o civarda bir performans bekledim,sb-e extreme de ki yüksek devirlerdeki performansı bunda düşük devirde alırım diye düşündüm fakat sb-e extreme den 5-6 derece caha iyi .
  • dostum senin yaptığın bu hizmet gerçekten çok büyük umarım maddi olarak bunun karşılığını alıyorsundur. bugün en popüler inceleme siteleri bile bu tip ayrıntılara girmeyip kabaca geçiyorlar.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Tekrar merhaba.Zamanında teşekkür etmeyi unuttuğum için üzgünüm.Mesajı yazdıktan sonra çok uğraştım.Nihayetinde yoruldum ve sizin dediğiniz nokta olan o boşluk problemi (problemse eğer) nin önüne geçilemeyeceğini anlayıp uyudum.Sabah uyandığımda baştan dikkatlice yaptım montajı ve kusursuz çalıştırdım.Performansı harika bence.3 fanlı olması büyük avantaj.RAM lerime yeterli yer var olmasına rağmen üste doğru verdim hava akımını.Bu sayede ekran kartına da katkısı oluyor.

Yeri gelmişken yeni takacak olan kişilere bir uyarıda bulunmak isterim türkçe bir montaj rehberinde(başka bir sitede) yine 1155 bir işlemci ile kullanılırken plastik montaj aparatını da yapıştırmışlar.Klavuzda biraz küçük şekilde uyarı var o konuda bu soket tipi işlemcilerle kullanılırken o kare aparat kullanılmıyor.Bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profesyonelce bir inceleme daha.
    Ellerine sağlık Üstad,harika gerçekten.
  • Thermalright silver arrow sb-e extreme candır can... Ellerinize sağlık hocam
  • BUna bu parayı vereceğinizew Corsair H60 yada H75 alın.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9866
  • Her zamanki gibi çok güzel ve detaylı bir inceleme gerçekten çok sessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

BUna bu parayı vereceğinizew Corsair H60 yada H75 alın.

Daha önce de dediğim gibi, bu ürünü diğerlerinden ayıran ve tercih seviyesi olabilitesini arttıran şey ses seviyesi.Tek kriter başkası performans olursa diğer seçenekler daha mantıklı tabi.

Zalman CNPS12X İncelemesi [Sessizlikle Tanışın]

Zaten o iki vidayı sıkıştırırken bir sınır var.Oraya geldikten sonra daha fazla sıkıştıramıyorsun.

Hiç takmadım ben o kare plastiği daha arka plakaya.Çünkü bir mantığı yok, boşta duruyor.115X de gerek yok ama 1336 olabilir belki.2011 de backplate yok zaten
    @soltiii
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

BUna bu parayı vereceğinizew Corsair H60 yada H75 alın.

Daha önce de dediğim gibi, bu ürünü diğerlerinden ayıran ve tercih seviyesi olabilitesini arttıran şey ses seviyesi.Tek kriter başkası performans olursa diğer seçenekler daha mantıklı tabi.

kasa da sadece işlemci soğutucu bileşeni ses yapmadığı için ne kadar sessiz olursa olsun ekran kartı, kasa fanı gibi diğer fanlar daha sessiz olmadığı sürece bir anlam ifade etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Thermalright silver arrow sb-e extreme candır can... Ellerinize sağlık hocam

hocam bu gun itibariyle silver arrow extremeyi kurdum ama defalarca montaj tekrarı yapmama rağmen contact 30 dan pek de farklı bi sonuc alamadım. ayrıca sıcaklık fx 8120 4,9 o.c denemelerinde boşta 49 derecelerde ..
  • university U kullanıcısına yanıt
    Hocam mutlaka bir sorun var. Ben 1.44v ile 4.7 ghz de kullaniyorum 46 yi gecmedi oyunlarda. Sentetik testleri pek baz almayin, sonucta oyun oynayacaksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: university

quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Thermalright silver arrow sb-e extreme candır can... Ellerinize sağlık hocam

hocam bu gun itibariyle silver arrow extremeyi kurdum ama defalarca montaj tekrarı yapmama rağmen contact 30 dan pek de farklı bi sonuc alamadım. ayrıca sıcaklık fx 8120 4,9 o.c denemelerinde boşta 49 derecelerde ..

Bakin resime lütfen. Saatlerce watch dogs oynadim 46 yi gecmedi.

• Arkadaşlar fanı aldım bugün montajını gerçekleştirdim fakat orta fan çalışmıyor elimle ittirince yapraklara sürtüyor gibi ses geliyor. Çözümünü bilen var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Arkadaşlar fanı aldım bugün montajını gerçekleştirdim fakat orta fan çalışmıyor elimle ittirince yapraklara sürtüyor gibi ses geliyor. Çözümünü bilen var mıdır acaba?

Led yanıp sönüyor mu? Ya da sadece led yanıp fan mı dönmüyor. Fanla ilgili bir sorun ya da bağlantı kaynaklı bir durum olabilir. Garantiye vermeniz daha doğru olur.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Aynı gün halletim sorunu. Bu soğutucunun fanlarının arkasında siyah plastik şerit gibi birşey varmış içinden kablolarının geçtiği. Orta fanın arkasında bulunan o plastik kısım tam oturmadığı için fan düz bir biçimde durmadığından dolayı kenarlara sürtme yapıp dönmüyormuş. Yerine oturtunca sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.