Şimdi Ara

Zaim vs aydın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler Zaim hukuk mu aydın hukuk mu fiyatları benzer sadece ikisi de tam zıt okul herhalde seçemedim ikisinin de olumsuzlukları var yardım eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaim aydın gibi bir ticarethane değil, öğrenci kalitesi de daha yüksek. Bu forumun geneli sosyal demokrat olduğu için islama muhabbet besleyen her kurumu burada kötüleyecekler o yüzden çok takılma. Burada TEV'in ÇYDD'nin vb vakıf/derneklerin kötülendiğini asla göremezsin mesela. 2 okulda okuyan öğrencilere ulaş mutlaka soru sor, tanıtımlarda öğrenemeyeceğin bir çok şeyi öğrencilerde öğrenirsin.
  • çok farklı olduklarını sanmıyorum kampüsü hoşuna gideni seç bence. aydın'ın "ticarethane" "lise 5" isimli lakapları var ama zaim'i hiç araştırmadım onların da dinci olduğunu biliyoruz tabi.
  • Zaim aydın gibi bir ticarethane değil, öğrenci kalitesi de daha yüksek. Bu forumun geneli sosyal demokrat olduğu için islama muhabbet besleyen her kurumu burada kötüleyecekler o yüzden çok takılma. Burada TEV'in ÇYDD'nin vb vakıf/derneklerin kötülendiğini asla göremezsin mesela. 2 okulda okuyan öğrencilere ulaş mutlaka soru sor, tanıtımlarda öğrenemeyeceğin bir çok şeyi öğrencilerde öğrenirsin.
  • Hocam sordum da herkes okulunu seviyor sevmeyenler de var tabi ama kıyas yapamıyorsun ondan tercih edemedim

• Aydın kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir okul zaim yine iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaim tam muhafazakar sosyallik 0 aydın tam tersi ama para lazım herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A6DA2655

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    8.2k hocam
  • Başka tavsiye verecek olan

• zaim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcbestepe kullanıcısına yanıt
    Neden

• Disenchantment kullanıcısına yanıt
    Hocam zaim hemen evimin yanında, afedersinizde okul arap dolu, dümdüz ticarethane kimse kusura bakmasın. Üniversite olarak aydından daha iyi kampüse sahip ve yerleşke olarakta iyi bence ikisinin arasında bir fark yok
  • Hala aradayım

• ??

• aydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buncayilsenle -- 10 Ağustos 2020; 16:28:39 >
  • buncayilsenle kullanıcısına yanıt
    Neden

• TheOrderr T kullanıcısına yanıt
    şehir üniversitesinin başına gelenler malum. eve diğer özellerin de bir garantisi yok onlar bu kadar malum değiller. ayrıca dindar bir okul yani :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buncayilsenle -- 10 Ağustos 2020; 16:55:42 >
  • buncayilsenle kullanıcısına yanıt
    Başlarına geldi de Marmara’da okuyorlar şimdi kimseye bir zarar gelmedi aksine Marmara’yı kazanamayacaklar geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: TheOrderr

Başlarına geldi de Marmara’da okuyorlar şimdi kimseye bir zarar gelmedi aksine Marmara’yı kazanamayacaklar geçti
    iyi git o zaman sen de marmarada okursun anca bu şekilde :D
  • Zaim çok kötü okul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.