Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League (2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
11
Favori
12.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 62
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 182
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 76
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hazreti Bruce Wayne (182 mesaj) saimertug (31 mesaj) MERNEPTAH (27 mesaj) sinmeister (13 mesaj) Glorfindel1907 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (347 mesaj) Mobil (41 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Zack Snyder's Justice League (2021) l Ben Affleck - Henry Cavill - Gal Gadot - Jason Momoa
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1465 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Justice League'in vizyona girişinin 2. yılında fanların ve cast ekibinin desteği ile Snyder Cut'ın yayınlanması için twitter'da şuan 425 bin tweet atıldı.

20 Mayıs 2020

3 yıllık bekleyişin ardından bugün Zack Snyder Vero'dan yaptığı canlı yayında Snyder Cut'ı gösterdi ve filmin 2021 yılında çıkacağını duyurdu.

Dün yapılan canlı yayını kaçıranlar varsa Zack Snyder'in Justice League'i duyurma anı;

Zack Snyder's Justice League'ten ilk sneak peak!

Zack Snyder's Justice League Official Teaser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 17 Kasım 2020; 22:1:7 >

5
    |
    |

• BvS'i facia olarak görmeyen çok insan var. Ya arkadaş anlamıyorum, başka insanların bir şeyden hoşlanmasından, ilgi gösterip iyi vakit geçirmesinden, mutlu olmasından rahatsız olan insanlar türedi. Yok o facia yok diğeri rezil yok şu kaka falan ne bu böyle?
    BvS'de zaten başka bir Doomsday'in daha önce yapıldığı söyleniyor röportajları takip etmenize gerek yok. Filmi izlemeniz yeterli.

Örnekleriniz de bu duruma tam uymuyor. Doğrusu 15 dakikalık sunumlar yapmasıyla bilinen birini, 15 dakikalık sunum yapması için işe alıp, başta 15 dakikalık sunum istedikten sonra gelip son anda, karar değiştirdim artık 9 dakikalık istiyorum. Üstüne de şu konuları da eklemelisin demek şeklinde olur. Sonradan gidip de o çalışana konulara yeterince zaman ayırmamışsın demek biraz abes olur.

Bu versiyonu isteyen fanlar MoS ve BvS'i seven kitle zaten. Snyder filmlerini sevmiş olanların yine Snyder filmi istemesinde tuhaf ne var? Çikolata sevenlerin çikolata yemek istemesine de şaşırıyor musunuz?

Doomsday konusunu da ben anlayamıyorum gerçekten. Ne kadar daha kullanılabilirdi mesela? Zaten planda 5 film çekip hikayeyi sonlandırmak vardı. Filmin tamamının Doomsday'e mi harcanmasını isterdiniz? Yoksa BvS'deki Doomsday rolünü uyduruktan bir karaktere verip Doomsday'i hiç kullanmadan seriyi bitirmelerini mi isterdiniz?
    Zack Snyder sana göre iyi bir yönetmen olmayabilir ama bu filmi bekleyenlere göre gayet iyi bir yönetmen siz beğenmiyorsunuz diye bu adam kötü olacak değil.Çizgi romandan birebir sahneler koymasından şikayetçi olmanız da bir ilginç adı üstünde çizgi roman uyarlaması bir filmden o konu hakkında sahne görmek fanlar olarak insanı mutlu eder sizi neden rahatsız ediyor.Ayrıca kendinizle çelişiyorsunuz farkında mısınız hem bir sürü sahne atmak zorunda kalıyor çok uzun film çekiyor diyorsunuz hem de tüm çizgi roman eserlerini 15 dakika içinde harcıyor diyorsunuz stüdyo Justice League'i 2 saat çekme zorunluluğu kılmış adama, adamın elinde 5 saatlik ham görüntü var 2 saate indirmesini istiyor stüdyo.

''Şimdi bazı fanlar siyah kostüm diye coşuyor. Yani siyah kostüm olsa ne olacak ne kadar göreceğiz film içinde Superman'in kötü olması ne kadar sürecek yine maksimum 15 dakika.''
    Siz gerçekten bir DC fanı olduğunuzu düşünüyor musunuz yoksa buraya dikkat çekmeye mi geldiniz? Black Suit giyecek bir Superman için heyecanlanmanın neresi saçma geliyor size ister 5 dk giysin ister 30 dk.Ayrıca siyah kostümü giydiği süre boyunca kötü olmayacak Superman, filmin büyük bir çoğunluğunda Black Suit ile göreceğiz onu.
    Snyder Cut'ın 4 saatlik bir film ya da 6 bölümlük bir seri olarak çıkması planlanıyormuş, ayrıca yeni sahneler de çekilebilirmiş oyuncular ile.

Abiiiiii Green Lantern, Martian Manhunter ve Darkseid.....
    Bugün DC animasyonlarını izlemeye başladım, şuan Batman: Assault on Arkham'ı izliyorum ve şunu farkettim.

Marvel'ı severim ama MCU, DC animasyonlarından bile daha çocuksu. Animasyon filminde bile birinin kulağını ısırarak koparan mı dersin, kafası kopup uçan mı dersin her şey var.

Zack Snyder'den de BvS extended sonrası beklentim yüksek.

Başta baya hyplanmıştım, sonra düşündüm ulen sinematik evreni zaten bok ettiler. Bu film olsa ne olur olmasa ne olur. Direk hype 0 landı  

• Binbaşı
    1465 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aga Ben Affleck bile katılmış bee ağlayacam
    |
    |

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Biraz geç olacak ama sonunda izleyebileceğiz herhalde
    |
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”
  • Yarbay
    12386 Mesaj

|
    |

“If it is important to you, you will find a way. If not, you’ll find an excuse.”

• Binbaşı
    1771 Mesaj
    Filmin %80’i hazırdı diye biliyorum, durduk yere bir daha üzerinde çalışmazlar ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    uzun zamandır bu olayı takip eden biri olarak bildiğim tüm herşeyi açıkliyim.Film 2017 kasımda vizyona girdi bildiğiniz üzere.Zack Snyder ise nisan veya mayıs ayı gibi projeden çekilmişti çünki kızı intihar etmişti.Zack Snyder görevden ayrıldığında çekimler komple bitmişti görsel efektlerinde büyük bi kısmı tamamlanmıştı sadece son rötuşlar kalmıştı zaten ek çekimlerden öncede 2tane fragman yayınlanmıştı diye hatırlıyorum.Neyse o ara Joss Whedon batgirl filmi için WB ile anlaşmıştı.WB baktı JL'nin tamamlanması lazım filmin başına Joss Whedon'u getirdi.Whedon ek bütçe alıp filmin kadrosunu tekrar topladı çoğu sahneyi tekrar çekti ve ortaya bizim sinemada izlediğimiz Justice League çıktı.

Aradan uzun zaman geçsede Zack Snyder vero adlı sosyal medya platformundan sürekli kendi sahneleriyle ilgili fotoğraflar paylaştıkça insanların ilgiside arttıkça arttı ve #releasethesnydercut akımı büyüdükçe büyüdü.

Ayriyeten Zack Snyder Justice League filminin galasına gitmemiş ve filmi asla izlememiş.

Ha son olarak eklemeyi unuttum.Justice League faciasından sonra Joss Whedon batgirl filminin projesindende çekildi ve WB de projeyi devam ettirmedi rafa kalktı.Ayriyeten Nightwing filmide çekilecekti hatta yönetmen olarak ''Lego Batman Movie'' filmini çeken Chris Mckay seçilmişti ama JL hezimetinden sonra bu projede rafa kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batfleck03 -- 3 Aralık 2019; 2:57:47 >
    |
    |

• Binbaşı
    1465 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Filmden bazı Darkseid fotoları.

|
    |

• Binbaşı
    1465 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 4 Aralık 2019; 10:6:20 >
    |
    |
    Dünden beri birkaç kaynak Snyder Cut'ın artık çıkacağına dair söylentiler paylaştı ve bu sefer baya ciddi görünüyor sonunda çıkıyor gibi.
    Zack çarşamba günü vero hesabından Man of Steel filmi için canlı yayın yapacak bu yayında Justice League için bir duyuru bekliyor herkes.

• Binbaşı
    1465 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bekliyoruz..

|
    |

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Dünden beri birkaç kaynak Snyder Cut'ın artık çıkacağına dair söylentiler paylaştı ve bu sefer baya ciddi görünüyor sonunda çıkıyor gibi.
    Zack çarşamba günü vero hesabından Man of Steel filmi için canlı yayın yapacak bu yayında Justice League için bir duyuru bekliyor herkes.

deli gibi bekliyoz
    |
    |

• Binbaşı
    1144 Mesaj

Umarım yayınlarlar. Zackin yönetmenliğini sevmemiştim ama en azından bir çizgisi, vizyonu vardı BvSde. Diğer gelen yönetmen filmi habeş maymununa çevirmişti (Justice League)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hazreti Bruce Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YIK BURAYI YIK YIK YIKKKKK

|
    |
    ZACK SNYDER'S JUSTICE LEAGUE 2021 YILINDA HBO MAX'TE !
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    Snyder Cut'ın 4 saatlik bir film ya da 6 bölümlük bir seri olarak çıkması planlanıyormuş, ayrıca yeni sahneler de çekilebilirmiş oyuncular ile.

Abiiiiii Green Lantern, Martian Manhunter ve Darkseid.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 20 Mayıs 2020; 21:32:19 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3025 Mesaj
    Sonunda Dc özüne dönüyor. Dc, Marvel tarzı filmleri taklit etmek yerine önemli olanın kendi tarzını yaratarak kaliteli filmler çekmek olduğunu anladı sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
kripto para haberleri
Sohbet
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,985
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.