Şimdi Ara

Zabıtanın ıhlamurlarına el koyduğu yaşlı adam gözyaşlarına boğuldu: Onlar benim çocuklarımın rızkı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • istanbul sokakları yolları tinerci ve suriyeli dilencilere dolu polislerde zabıtlarda hiç karışmıyormıyorlar ne adaletsiz iğrenç bir düzen bu ülkede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adapazari Belediyesi Güzel Yorumlarinizi Bekler

https://m.facebook.com/pg/AdapazariBelediyesi/reviews/?mt_nav=1

• Yaşlı adamcağız suriyeli olsaydı, cebine para bile koyardı zabıtalar. Yazıklar olsun bu milleti bu duruma düşürenlere.

Siz daha otlayın...

• Düşünüyorum da ben zabıta memuru olsam emir verseler bana bu durumdaki bir amcaya bir şey yapmam görmezden gelirim lan. Bu zabıtalar tam dayaklık.
  • Bizim ülkede bu heryerde böyledir. Askeriyede bile böyledir.

2008 kırklarelinde askerim. Tabur komutanı psikopat en ufak hatada falakaya yatırıyor ismi 14 yaşar olmuş. En ufak hatada 14 gün hapse gönderiyor.

Ama bu psikopat binbaşı bizim bölükteki psikopat hapçı terörist tipli askerlere zerre ses çıkarmıyor canım cicim konuşuyor, çünki biliyorki gece gezerken takar bıçağı g...tune.

Ama gariban hasta askeri gözümün önünde neden ordan geçtin diye ana avrat tekme tokat gebertir.

Bu zabıtalarda aynı, garibanı görünce ezerler, dişli birini görseler çeker giderler.

Bu zihniyet değişmeden bu ülke adam olmaz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bizim ülkede bu heryerde böyledir. Askeriyede bile böyledir.

2008 kırklarelinde askerim. Tabur komutanı psikopat en ufak hatada falakaya yatırıyor ismi 14 yaşar olmuş. En ufak hatada 14 gün hapse gönderiyor.

Ama bu psikopat binbaşı bizim bölükteki psikopat hapçı terörist tipli askerlere zerre ses çıkarmıyor canım cicim konuşuyor, çünki biliyorki gece gezerken takar bıçağı g...tune.

Ama gariban hasta askeri gözümün önünde neden ordan geçtin diye ana avrat tekme tokat gebertir.

Bu zabıtalarda aynı, garibanı görünce ezerler, dişli birini görseler çeker giderler.

Bu zihniyet değişmeden bu ülke adam olmaz maalesef.

falaka derken?
    nasıl yani?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.