Şimdi Ara

zabıt katipliği bilgisayar sertifikası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kpss'den 83 aldım ve 25 ocaktaki katip alımlarına başvuracağım.bilgisayar sertifikam yok ve lisede bilgisayar dersi almadım. ortaokuldayken o zamanlar 8.sınıf oluyor bilgisayar dersi aldım ve şu an üniversite 1. sınıftayım ve malum 1.dönem bitmek üzere bu dönem temel bilgisayar teknolojileri kullanımı dersi aldım 25 ocağa kadar da bu dersi finali açıklanır. bunun transkripti başvuruda yeterli olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: moniik

kpss'den 83 aldım ve 25 ocaktaki katip alımlarına başvuracağım.bilgisayar sertifikam yok ve lisede bilgisayar dersi almadım. ortaokuldayken o zamanlar 8.sınıf oluyor bilgisayar dersi aldım ve şu an üniversite 1. sınıftayım ve malum 1.dönem bitmek üzere bu dönem temel bilgisayar teknolojileri kullanımı dersi aldım 25 ocağa kadar da bu dersi finali açıklanır. bunun transkripti başvuruda yeterli olur mu?

bence yeterli olur kardeşim
  • 70 puan üstü mü gerekiyordu zabyt katipli?i için?
  • Belli bir saati var o saatin ustundeyse olur.Yoksa zaten sertifika almak icin cok gec.
    Bende 73 aldim.Meslek lisesi bilgisayar mezunu oldugumdan bizden sertifika istenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Jannis

Belli bir saati var o saatin ustundeyse olur.Yoksa zaten sertifika almak icin cok gec.
    Bende 73 aldim.Meslek lisesi bilgisayar mezunu oldugumdan bizden sertifika istenmiyor.

Bizim haftada 2 ders vardı

• O ne demek

• Eğer 1. Dönemin biterse temel bilgi teknoloji dersin geçerli.
    Ortaokulda aldığın ders de geçerli ama yazı Alman lazım okuldan, bilgisayar dersi görmüş ve başarılı olmuştur şeklinde.

Ayrıca artık ders saat sayısı yok 2009 yılında kalktı. 1 saat bile alsan yeterli.

Bence sen bir an önce ortaokulundan yazı al. Aklına başka bir şey takılırsa yardımcı olurum.

Detaylı bilgi istiyorsan sadece bakanlık sitesinden bak diğer sitelere güvenme millet bilmeden Konuşuyor.

Mesela istanbul.adalet.gov.tr de duyurular Bölümü'nde Hazırladığım ilana bakabilirsin...

• Arkadaslarin dedigine gore saat suresi kalkmis. F klavye ile mi gireceksin q mu

• quote:

Arkadaslarin dedigine gore saat suresi kalkmis. F klavye ile mi gireceksin q mu

Q

• quote:

Orijinalden alıntı: meftunmerhum

quote:

Q

3 dakikada kac yaziyorsun?

• Keşke ismeğin kurslarına gitseydin. Çünkü istenilen eklerde o serfikayı istiyorlar ek olarak bende sınavdan geçemedim. Geçseydim başvuruyu yapacaktım.

Sağlık olsn.
  • Ek olarak bu konuda İsmek'in kursları çok faydalı ;)
  • Zapit katipliği kadar kotu bir meslek yok samar oğlanı oluyorsunuz hakimden sürekli azar isitiyosun bir çok zabit katibinin psikolojisi bozuktur bu yüzden...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meftunmerhum

quote:

Q

3 dakikada kac yaziyorsun?

150
  • Üniversite 1.sınıfta bilişim ve iletişim teknolojileri aldım. Bu geçerli olur mu?
  • AmrBinAS kullanıcısına yanıt

Hocam 5 yıl geçmiş oldu mu acaba ?

• bende şansa buldum konuyu 73 aldım bu yıl ben bu katiplik ilanlarını nerden takip edebilirim dakikada 90 kelime yazıyorum ama bilgisayar sertifikam yok en hızlı nereden alınır bu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.