Şimdi Ara

Z906 woofer i kaç cm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• capı=driver ın cm i :D
    25 cm olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaratos

capı=driver ın cm i :D
    25 cm olması gerek

peki ben tam olarak resimle ifade edicem, hangi renk?

Z906 woofer i kaç cm?
  • Mavi çizgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaratos

Mavi çizgi

peki o zaman tam anlaşılabilmesi için tekrar yapıcam ayrıntılı olarak;

4 renk var dikkat et lütfen yarı çap tam çap ve plastik bölümü demir bölümü farkı var

Z906 woofer i kaç cm?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makavel1 -- 5 Ekim 2012; 22:43:44 >
  • çapı da bilmiyorsan biraz ilkokul kitabı karıştır bu soruların cevaplarını buraya konu açmadan da internetten bulabilirsiniz
  • ilk resimdeki mavı cızgıyı anlamak senın ıcın cok mu zor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

çapı da bilmiyorsan biraz ilkokul kitabı karıştır bu soruların cevaplarını buraya konu açmadan da internetten bulabilirsiniz

Lastiğin ebatını sor bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

çapı da bilmiyorsan biraz ilkokul kitabı karıştır bu soruların cevaplarını buraya konu açmadan da internetten bulabilirsiniz

lan geri zekalı o çapının kenarında demir var o demirde içine giriyormu diye soruyorum, ve birde kare woofer lar oluyor onları nasıl hesaplıyorlar köşelerden hesaplarsan çok daha fazla çıkıyor
  • lütfen terbiyenizi takınınız mantık çerçevesinde her türlü yoruma açığım silindir bazında değerlendirme yaptım z906 bilisiniz ki silindir şeklinde kare sorsaydınız cevabım farklı olurdu zeka

• seviyemi değerlendirmenize ihtiyacım yok okuyan herkez bunu görebiliyor zaten

• ben okumadım, konuyu oraya çıkarmak için ayrıntılı girmiştim zaten sen öyle yorum atmasaydım arkadaş gene aynı cevabı vericekti senin gibiler ortalıgı karıştırıyor işte
  • böyle saçma şeyler için konu açılmaz ya önce araştırılmalı en son çare konu açılmalı böyle yapınca forum gereksiz konularla kirleniyor google amcaya z906 yazsan en az 50 konu açılır aradıkların bu konularda illaki vardır bütün sorularının cevabı vardır ama okumaktan acizsiniz

bir şeyi biliyorum ki böyle cevaplar yazarak gerçekten zeka ve yaş seviyenizi belli ediyorsunuz lütfen yapmayın bunu lütfen bir daha böyle saçma şeyler için konu açmayın forumu kirletmeyin
  • Kesinlikle tavsiye ederim.Bugün Gold Bilgisayarda koskoca mağazaya ondan kurmuştular çok harika ses veriyordu kesinlikle öneririm almak isteyenlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.