Şimdi Ara

z87 anakart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler, i7 4770k ya da i5 4670k ile çalıştıracağım anakart tavsiyesi istiyorum.

msi z87 g65 alacaktım ancak tr de şu an hicbir yerde stoklarda gorunmuyor (msi in zaten hic bir urunu yok tr de nerdeyse)

asrock oc formula z87 alacaktim, o da 900 TL civarinda haliyle biraz pahali geliyor.

kisasa kisas, msi z87 gd65 gibi dolu ve bilesenleri kaliteli, o/c de zorlamalarda bile dayanabilen, ve haliyle 750 tl uzeri olmayan bir anakart tavsiyesi istiyorum

tabi bir de stoklarda olmasi da lazimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bellerephone

beyler, i7 4770k ya da i5 4670k ile çalıştıracağım anakart tavsiyesi istiyorum.

msi z87 g65 alacaktım ancak tr de şu an hicbir yerde stoklarda gorunmuyor (msi in zaten hic bir urunu yok tr de nerdeyse)

asrock oc formula z87 alacaktim, o da 900 TL civarinda haliyle biraz pahali geliyor.

kisasa kisas, msi z87 gd65 gibi dolu ve bilesenleri kaliteli, o/c de zorlamalarda bile dayanabilen, ve haliyle 750 tl uzeri olmayan bir anakart tavsiyesi istiyorum

tabi bir de stoklarda olmasi da lazimdir.

inventusda aradun kart var.mpower max hic dusunme.al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

ASUS Z87-PLUS

http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-z87-plus-z87-plus-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz%28oc%29-sata-30-usb-30-hdmi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66063

http://www.asus.com/Motherboards/Z87PLUS/#specifications

Bu fiyata güzel ürün, üstü gereksizdir, asla 750 TL vs. gibi bir para verilmez anakarta.

verenler var ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bellerephone kullanıcısına yanıt
    Asroc z87 extreme4 - Asusz87-pluss
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Asroc z87 extreme4

hangi firma satiyor ?

mpower max almaya da yakinim, ama oyle LN ile sogutma ile o/c denemesi yapmayacagim. Alacagim islemciyi 4.5 ghz civarinda kullanabileyim yeter,

aslinda sorum su, ust seviye anakart ile orta seviye anakartlarin orta duzey o/c`da stabiletesi ayni midir, yani ust seviye anakartlar sadece extrem kosullarda da mi kendini belli etmektedir.

mesala mpower max in yaptigini/yapabilecegini msi z87 gd45 de yapabilir mi?

eger ayniysa oc performanslari, gidip de fazladan 250 tl vermenin bir anlami yok, o parayi ekran kartina harcarim daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bellerephone -- 11 Eylül 2013; 9:31:42 >
  • z87-g45 aldım 4670k yı 4.6 ghz de hatta cpu ring de 4ghz de oc li olarak kullanıyorum 2 aydır orta seviye oc için yeterli fazlasıyla hatta 4.8 lere kadar rahat cıkarır...ama z87-gd65 daha iyi tabiki bende 65 i bulamadıgım ve bekleyemediğim için gd 45 almıştım

mpower gd65 in farkı 5 ghz üzerinde farkedilir...ması voltaj stabilitesi ve dalgalanmasında cok iyi daha once asus kullanıştım voltaj cok dalgalanıyordu...g45 dede oc için fazlasıyla ayar var zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _İZ BIRAKAN_ -- 11 Eylül 2013; 10:33:46 >
  • bellerephone kullanıcısına yanıt
    Eksen bilgisayarda mevcut hocam extreme 4 gd65 dengi bir karttır.
  • Penta'ya dolasıyla Vatan'a ve diğer firmalara haftaya geliyor,kaynak sağlam

gelen ürünler

Z87 XPOWER
    Z87 MPOWER
    Z87-GD65 GAMING
    Z87-G45 GAMING
    Z87-G43 GAMING
    Z87I (mini itx)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

ASUS Z87-PLUS

http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-z87-plus-z87-plus-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz%28oc%29-sata-30-usb-30-hdmi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66063

http://www.asus.com/Motherboards/Z87PLUS/#specifications

Bu fiyata güzel ürün, üstü gereksizdir, asla 750 TL vs. gibi bir para verilmez anakarta.

verenler var ama

Overclock işi tamamen şanstır, işlemci takoz çıkarsa eğer anakarta verilen paraya yazık olur kardeşim.

Ben 2 cpu 2 anakart değiştirdim.

• msi mpower max i aldim beyler, tesekkurler cevaplar icin

diger parcalar

carbide 500r beyaz
    i7 4770k
    2*8gskill 1866 mhz ram
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.