Şimdi Ara

*/*/*/*z5 compact yada g flex2*/*/*/*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun teknodasa g flex 2 yı ve z5 compact i inceledım. ıkısıde bırbırınden güzel telefonlar ıkısınıde alabılıyorum fiyatları sormayın çok uygun alacağım o yuzden fiyat önemlı değil. z5 compact telefon çok hızlı malzeme kalıtesı çok üst ve elmas gibi çok şık. g flex 2 ise daha dikkat çekici ve ekranı daha buyuk ve kendıne has bir tarzı var. g flex 2de 5.1.1 guncellemesı ıle ısınma sorunu yok ve bataryası baya bı uzun gidiyor.tüm g flex 2 forumunu okudum buradaki.siz olsanız ıkısıde aynı para olsa z5 compact mı alırsınız g flex 2 mi. baska telefon tavsiyesı istemıyorum saygılar sunarım.(unutmayın ücretleri aynı.)

• dizanteri D kullanıcısına yanıt
    z5 alın daha premiumdur
  • Ikisini ayni paraya alabiliosunuz madem z5c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden z5 arkadaşlar
  • Amiral gemi olan Z5C alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ikisininde işlemcisi ve rami aynı. Gördüğüm ve elimde alıp incelediğim kadarı ile sony nin malzeme kalitesi çok iyi, beyaz bir elmas gibi harika elde tutuşu falan çok iyi. ama g flex 2 de eğik olması ve internette daha rahat gezme ve ısınma sorununun ortadan kalkmış olması ile dikkat çekiyor. karar veremedim.
  • Compact bir cihaz istiyorsan ve batarya performansı iyi olsun dersen z5c al yoksa g flex 2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.