Şimdi Ara

Z3 HALA ALINIR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu sene xz2 almayı düşünüyordum tasarım bi facia oldu. Xz-xz1 serisi düşündüm ama tipini sevemedim ,xznin fiyatını sırf uygun gördüm diye almayı düşündüm baktım kasa plastik vazgeçtim, z5 alayım ne olacak dedim ama ısınma sorununun çok aşırı olduğunu gördüm derken n11 de yenilenmiş Z3 gördüm XZ2'ye 3-4k vermeyi düşünürken 750 liraya sudan ucuz geldi alayım diyorum, değerli görüşleriniz nedir bu konuda.

not: Kapaklı samsung kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalan Söylemeyen Adam -- 23 Nisan 2018; 22:49:53 >

• Bi yorum yapsaydınız beyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen kullanmaktayım ön kamera tam bir facia arka kamera da yüz ağırtmaz diyebilirim şarj performansı iyi 3 senedir kullanıyorum halen 1 günü rahat çıkartır incelik açısından çok iyi zamanında incelik için almıştım Android 6.0 almış durumda 7 almayacak Android 5.1.1 ile kötüleşen telefonun ses kalitesi 6.0 ile tamamen bitti alırsan 4.4.2 kalmanı tavsiye ederim şarj soketini suya ve toza karşı koruyan kapak maksimum 3 sene dayanıyor sonra kesin kopuyor ama kesinlikle donma takılma açılmama vs sorunları yok halen telefon fonksiyonları sağlam kısaca kendim de yeni telefon arayışı içerisindeyim önermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Halen kullanmaktayım ön kamera tam bir facia arka kamera da yüz ağırtmaz diyebilirim şarj performansı iyi 3 senedir kullanıyorum halen 1 günü rahat çıkartır incelik açısından çok iyi zamanında incelik için almıştım Android 6.0 almış durumda 7 almayacak Android 5.1.1 ile kötüleşen telefonun ses kalitesi 6.0 ile tamamen bitti alırsan 4.4.2 kalmanı tavsiye ederim şarj soketini suya ve toza karşı koruyan kapak maksimum 3 sene dayanıyor sonra kesin kopuyor ama kesinlikle donma takılma açılmama vs sorunları yok halen telefon fonksiyonları sağlam kısaca kendim de yeni telefon arayışı içerisindeyim önermem
    Çok sağolun hocam yorumunuz için , alırsam zaten konuya yazarım ama hevesim kaçtı biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

Çok sağolun hocam yorumunuz için , alırsam zaten konuya yazarım ama hevesim kaçtı biraz.

Alıntıları Göster
    Hocam xiaomi modellerine yönetmenizi tavsiye ederim 1 aydır falan telefon arayışı içerisindeyim xiaomi redmi note 5 önerebilirim 1150 civarı bulunabiliyor bütçe biraz daha atarsa mi note 3 biraz daha artarsa mi6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Hocam xiaomi modellerine yönetmenizi tavsiye ederim 1 aydır falan telefon arayışı içerisindeyim xiaomi redmi note 5 önerebilirim 1150 civarı bulunabiliyor bütçe biraz daha atarsa mi note 3 biraz daha artarsa mi6

Alıntıları Göster
    Hocam tavsiye için teşekkür ederim bütçe dediğim gibi sıkıntı yok , xz2 almayı düşünüyordum 2 ay evvel mesele bir telefona o paraların deyip değmeyeceği. Bide erteledikçe erteliyorsunuz elinizdeki telefon yetince hele şu çıksın hele şuna bakayım derken herşeye kulp takıyorsunuz , ondan mütevellit alamadım bir şey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.