Şimdi Ara

z3 compact arka kameram çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 gündür arka kameram açılmıyor kameraya basınca ön kamera geliyor ön kamera açık fakat arkayı seçtiğimde ekran kararıyor telefon donuyor. Arka kameraya hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Kapat- aç , kameranın veirlerini temizle vb. yaptım fakat hala aynı sıfırlamak istemiyorum ama başka çaresi olan var mı

• 1-telefonu hiç suya soktunuz?
    2- hiç düştüğü oldumu?
    Eğerki olmadıysa hiçbiri verilerini yedekle ve sıfırla telefonunu mecbur
    Umarım düzelir dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • godzilla34 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun ekranı kırılmıştı 6 ay önce ön arka cam değişti ondan sonra da düşürmedim, ekran değişince suya da sokmadım hiç tek çare sıfırlamak kaldı o zaman :/
  • up
  • godzilla34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırladım az önce açtım telefonu ama hala yok kamera
  • Dostum kamera değişecek donanımsal sorun olduğu belli sanırım düşmeden kaynaklı bir durum cam değiştirdigin yere git ve derdini anlat

• Kamera yerinden oynamış olabilir. Tam oturmuyorsa telefonu resetler.

• blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    hocam aynı problem bendede var bugun oldu kamerayı acmak istedigimde acılıyor ama siyah ekran netlik cıkıyor ama ekran simsiyah on kamera calısıyor cozum bulabildin mi?
  • akdeniz024 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunum hala var geçmiyor ama kameranın altındaki kısma birazcık bastırınca kamera geliyor ama pespembe oluyor ya da 4e bölünmüş halde geliyor. Düşürdün mü ya da sıvı teması oldu mu hiç?

Düşmedi ama 1.hafta kadar önce ekrana su tutmuştum bu zamana kadar calıstı ondan dolayı dolayı oldugunu dusunmuyorum alalı 3 ay oldu dün nova louncher yuklemiştim ondan mı Die dusundum onuda kaldırdım fabrika ayarlarına cevirdim aynı hala düzelmiyor sizin garanti devam ediyorum?

Garanti devam etmiyor benim. Sorun donanımsal bizim yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Ne kadara patlar bilemiyorum bazı yerlere mail attım görmeden fiyat veremeyiz dediler.

Benim icin garanti kapsamına girmez mi bu sorun bilgisayardan tekrar yazılım yukleme denedin mi?

Aslında pcden denemedim ama dün güncelleme yaptım pcden düzelmedi. Kameraya bastırınca kamera geliyor yazılımla olacak iş değil bu. Garanti kapsamında mıdır bilmiyorum ama benim garantim bitmişti.

Burdan haberleşelim hocam çözüm bulursan servise verirsem yazarım burdan

• Bugün vatan bilgisayara verdim. Bakalım ne çıkacak serviste

• bügün aldım telefonu arızalı olan mekanik parca degistirildi yazmiş acıklama kısmında...
    Hocam ücret ödediniz mi ? Benim garantim yok maalesef.
    ücret odemedim adana kvk ya yollamıs vatan bilgisayar
    Vodafone'dan almıştım ben oraya versem de kvk'ya yollayacaklar zaten. Garantinin olmadığını ben demeden de anlarlar galiba
    fatura isteyecekler ordan cıkar bence garanti süresi gecip gecmedigi bi dene sansını nasıl olsa yaptıracaksın bide tavsiyem her telefoncuya actırma servise gondermeyeceksen daha once htc marka cep telefonum yanlıs işlem nedeniyle daha farklı arızalar verdi cöp oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.