Şimdi Ara

Z2 Gercekten bu kadar sorunlu mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • forum_m (5 mesaj) Kevin De Bruyne (4 mesaj) cnsngr (3 mesaj) okty13 (2 mesaj) heathrow was here (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (11 mesaj) (1 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> Z2 Gercekten bu kadar sorunlu mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    850 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar yeni telefon almayi dusunuyorum suan ki telefon LG g2 hem farkli blr marka kullanmak hemde Sony nin bu suya toza dayanikli olmasi be saglam Kasasi z2 ye yoneltiyor fakat gerek forumlarda gerekse nette z2 kasa acikligindan tutunda Su almasina on kemarasina hatta ara yuzunun takilmasina kadar bi suru sorunla karsi karsiya gercekten bu telefon bu kadar sorunlu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum_m -- 29 Mayıs 2015; 22:54:31 >

|
    |
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    Kim diyor bunları ya 5 aydır kullandıgım yag gibi akan telefon nerde takılıyormuş? su gecirmezligin bi garantisi yok o sadice bi önlem kac telefon su gecirmez şuan 2000tl altında? kasa acıklıgı bende var sen demesen 2 ay önce aklıma geldi en son. Hic bişeye etkisi yok. görmüyorsun bile. 1 sene g2 kullandım ve emin olun z2 daha tok bi telefon hissi veriyor. kılıfsız kullanıyom elimden kaymıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj
    Z1 arayüzde kasma yapmazken z2 hiç yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Peki sizce paralel alinir mi yoksa eurosia garanti mi almaliyim acikcasi LG g2 paralel aldim hic bi sorun cikmadi yine paralel dusunuyorum rootlanip gonderiliyor deniyor kulaklik sikintili falan siz ne dusunuyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    G2 bir süre daha iş görür ancak anladığım kadarıyla sıkılmışsın.

|
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ya aslinda sikildim bir de LG g2 bi ekrani kirdim yaotirdim sonra isinamadim telefona bir turlu degistirmek iatiyorum 850 saticam telefonu uzerine ekleyip z2 almayi planliyorum

• Yarbay
    2592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Peki sizce paralel alinir mi yoksa eurosia garanti mi almaliyim acikcasi LG g2 paralel aldim hic bi sorun cikmadi yine paralel dusunuyorum rootlanip gonderiliyor deniyor kulaklik sikintili falan siz ne dusunuyorsunuz

benimki paralel rootu yarın kendim atcam. Kulaklık türkiye garantilide 50tl lik gönderiliyor. Paralelde 150tl lik.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Ya aslinda sikildim bir de LG g2 bi ekrani kirdim yaotirdim sonra isinamadim telefona bir turlu degistirmek iatiyorum 850 saticam telefonu uzerine ekleyip z2 almayi planliyorum

Ben de eski LG G2 kullanıcısıyım. İki ay önce, sahibinden.com üzerinden 730 liraya sattım, çok temizdi biraz ucuza gitti, paralel ithalat idi. 850 liraya satarsın. Herkes memnun telefondan, pek satan yok, o yüzden az bulunuyor ikinci eli.

|
    |
  • Yarbay
    3317 Mesaj
    Babalar gibi kullanirsin Z2 yi emin ol,seri uretim cihazlarinda elbette sorunlar cikabilir hatalar olabilir ama bunlarin disinda tam bir canavar Z2.

|
    |
  • Yarbay
    3287 Mesaj
    sony almak pısmanlıktır sakın almayın aldırtmayın
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    G2 den sony Z2 ye geçtim iyi ki de geçmişim çok severek kullanıyorum telefonu boş laflara takılma hiç bir sorunu yok arayüz yağ gibi akıyor sony iyi iş çıkarmış z2de

• Yarbay
    2119 Mesaj
    Bence gayet guzel telefon sarji da cok iyi 6saat ekran suresi veriyor ve yag gibi de akıyor tek sorunu bana göre çağrı kalitesi çünkü mikrofonu buraz kalitesiz galiba karsi tarafa boguk ses gidiyordu.

|
    |
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cnsngr

G2 den sony Z2 ye geçtim iyi ki de geçmişim çok severek kullanıyorum telefonu boş laflara takılma hiç bir sorunu yok arayüz yağ gibi akıyor sony iyi iş çıkarmış z2de

+1
    Tek sorunum bile yok sesi az daha cıkaydı daha iyiydi:)

• Yüzbaşı
    521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

quote:

+1

Clear audio kapalıyken yetersiz evet ama onu açınca gayet iyi belkide ben G2 den geçtiğim için bana iyi geliyordur :) G2 nin tek hoparlörlerinden sonra Z2 nin çift hoparlörü iyi geldi bana

• Yarbay
    2592 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

+1

Clear audio kapalıyken yetersiz evet ama onu açınca gayet iyi belkide ben G2 den geçtiğim için bana iyi geliyordur :) G2 nin tek hoparlörlerinden sonra Z2 nin çift hoparlörü iyi geldi bana

G2den sonra banada cok iyi geldi bi müddet sonra oda yetmiyor. İnsan oglu hep bir fazlasını ister :) bi kac ayarla dahada arttı. Şimdide rootlayıp dahada arttırmak istiyom.

• Yüzbaşı
    521 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

+1

G2den sonra banada cok iyi geldi bi müddet sonra oda yetmiyor. İnsan oglu hep bir fazlasını ister :) bi kac ayarla dahada arttı. Şimdide rootlayıp dahada arttırmak istiyom.

Orası öyle evet hep fazlasını istiyoruz bu arada root atmadan yapabildiğimiz geliştirmeler varsa pm atabilir misiniz

• Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Salla iyice hevesimi artirdiniz g2 yi sattim bu arada paralel z2 ariyorum n11 ve ya gg uzerinden alicam bir tane umarim kasa kasa aciligi sorunu ile karsilasmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum_m -- 30 Mayıs 2015; 16:30:54 >
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

bu söyleninenler hep zamanında samsungu anası babası gibi savunan tiplerden cıkıyor.

örneğin bi yerde hatalı bir ürün görüyorlar, sony almayın sony pişmanlıktır öyledir böyledir abartılıyor. z2 kullanıyorum ve hem tasarım hem arayüz olarak cok memnunum. tek problemi sarj kısmının kapaklı oluşu ve kapağın büyüklüğü. zamanla biraz gevşeme yapıyor. herhangi bi problem yaratmıyor da cepden cıkarırken falan açılıyor arada. eğer bu senin için büyük bir problem ise, z3 yada m4 aqua modellerini incele ona göre daha iyi karar verebilirsin
    |
    |
    forum_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj

ses ayarlarından, ses efektlerine girin dsee hx i açın, surround sesi konser salonu yapın, ses kalitesi cok cok fazla artıyor. ben genelde konser dvdlerindeki müzikleri dinlediğimden konser salonu daha cok işime yarıyor onun dışında kulüp de iyi sonuçlar veriyor.
    |
    |
    cnsngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tam saglikli olur mu bilmiyorum ama bu temazsiz şarj aleti den ya da dock almayı planlıyorum

|
    |
    Bahsedilenler: okty13
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.