Şimdi Ara

Z11 Plus HF1 Yaptığım Mod İçin Öneriler ve Eleştirileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar. Küçük bir sistem ile yola çıkıp iyice oyunların içine girdikten sonra ve forumdan toplanan pclere özenerek yavaş yavaş bir sistem toplamaya karar verdim ve olduda. Her ay 1 veya ayda 2 parça alarak sistemimi oluşturmaya başladım istediğim performansı alınca bu sefer işler karıştı ve görsellik eklemek istedim. Bunca uğraşımın sonucunu sizlere sormak istiyorum ve önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum. Zamanla ufak ufak değişiklikler yapmayı planlıyorum bu değişiklikleri yorumlarınızdan aldığım fikirlerle yapmak istiyorum. Buyrun;

Sistemin son hali alttadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatakdag -- 31 Ekim 2015; 14:14:38 >

• Dostum güzel şeylere sahipsin değerini bil tabii insan kaybetmeyince anlamıyor yorumlamaya gelecek olursak ilk dikkatimi çeken ekranın duvara montajlanmış olması bu gayet şık gözükmüş fakat kullanışlışlık nasıl olur bilemeyeceğim bi süre sonra yorulup sandalyede kaydıgjnda ekranı göremeyebilirsin yada uzaktan bi koltuktan fılm izleyeceksen çeviremeyebilirsin bunlarda sıkkntın yoksa iyi seçim yapmıssın demektir

Klavye arkadan aydınlatmalı ama nasıl arkadan aydınlatmış?tuş aralarına led yerleştirilmiş galiba bununda kullanuşlı olduğunu düşünmüyorum çunkü tuşların görünmesi gerekgiğinde ışıgı cok açman gerekecek ve ledler araa olduğu için gözunu alabilir tabii on parmak biliyorsundur bu tezımide çürütmüş olursun ama tek tek tuşların altına aydınlatması olan klavyeler daha şık.daha once hiç ışıklı klavyem olmadı..

Kasa içi ışıklandır kamera odağından gslıba çok parlak gibi onunda ıdeal şiddette olduğunu düşünürsek güzel

Güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• antidot38 A kullanıcısına yanıt
    Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Şöyle cevap verim.

Monitörümün şuan kullanışlılık bakımından eskisinden daha iyi nedeni ise askı aparatı her türlü yönde oynuyor sağa sola, yaklaşık 25 cm civarı uzaklaşıp yakınlaşa biliyor ve monitörü kendi çevresinde döndüre biliyor. Yani eskisinden çok daha fazla iş görür hale geldi görsellikte cabası.

Klavye dediğiniz gibi arkadan tuşların arasından aydınlatmalı. Bu konuda haklısınız tuş aydınlatmalılar daha kullanışlı. Bu klavyeyi deneyerek aldım ledleri yan baktığın zaman sadece ufak ışıklar olarak görüyorsun en full ışıkta bile geceleri göz almıyor dik bakılırsa anca alabilir.

Kasa içi en önem verdiğim konulardan biridir en de sevdiğim. Telefon kamerası ile çekildiği için çok net çıkmamış ve kısık ışıklı bir ortamdan çekildiği için. Led aydınlatmayı RGB kullandım ışık uzaktan kumanda ile kısılıp açılabiliyor 4-5 moda sahip ve 5 farklı renge girebiliyor yani zevke göre renk, parlaklık ayarı ve mod seçimi yapılabiliyor bu yüzden oldukça kullanışlı.

Teşekkür ederim

• Bence kasada'ki o kırmızı şerit olmasa daha güzel bir görünümü olur hem kasanın hem ortamın ama bu şekilde'de güzel
  • aynı kasadan bendede var kasanın yan paneline pleksiyi kime yaptırdınız
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    kendim yaptım hocam
  • hocam kırmızılar led değilde ledli fanlar en yakın zamanda onlarda değişicek inşallah
  • firatakdag kullanıcısına yanıt
    Yok kasanın içinden bahsetmiyorum ben kapağın üstündeki o kalın şeritten bahsediyorum
  • aslında çok beğenerek yaptım onu kapağı kestikten sonra yan siyah kapağı çıkarıp komple kırmızıya boyayıp tekrar kapağı üstüne geçirdim
    O boyamı bana yapıştırma gibi geldi boya canlı daha güzel gözükecektir
  • Telefonların kameraları nekadar iyi olursa olsun bir çok şeyi olduğu gibi göstermiyorlar. Gözle görebilseniz o boya çok ayrı bir görsellik kattı
    Öyle tabi ben onu ilk başta kırmızı bant gibi birşey sandım
  • Sistemin Son Hali ;

Yakında bir kaç değişiklik yapmayı daha düşünüyorum. Bakalım neler olacak

• Son haliyle çok daha güzel olmuş hocam, kolay gelsin takipteyim. :)
  • rengarenk haliyle bence berbattı ama şu son beyaz hali çok güzel duruyor. aşırı renk gözünü yorar ve gözünü alır diye söyledim.

Su soğutmaya taktığın fanlar yanlış olabilir onlar egzos fanı değilmi xigmatekin ? Corsaif SP versiyonu olan fanlar tam su soğutma için tasarlanmış
  • Son hali harika olmuş görünüş açısından...

• quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

rengarenk haliyle bence berbattı ama şu son beyaz hali çok güzel duruyor. aşırı renk gözünü yorar ve gözünü alır diye söyledim.

Su soğutmaya taktığın fanlar yanlış olabilir onlar egzos fanı değilmi xigmatekin ? Corsaif SP versiyonu olan fanlar tam su soğutma için tasarlanmış

Merhabalar. Ledleri kisik sekilde beyaz renkte kullaniyorum. Sivi sovutma fanlari corsairin kendi yolladigi fanlari kullaniyorum o xigmatekleri iceri temiz hava akisi saglamak icin kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

rengarenk haliyle bence berbattı ama şu son beyaz hali çok güzel duruyor. aşırı renk gözünü yorar ve gözünü alır diye söyledim.

Merhabalar. Ledleri kisik sekilde beyaz renkte kullaniyorum. Sivi sovutma fanlari corsairin kendi yolladigi fanlari kullaniyorum o xigmatekleri iceri temiz hava akisi saglamak icin kullaniyorum.

Tamam o zaman guzeldir hava tahliyesi. Kasandaki led ürün ne hazir satilan birseymi kendin mi yaptin ?

• RGB led kullandim hocam

• Herşey 10 numara 5 yıldız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.