Şimdi Ara

Z1 SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony xperia z1 kullanmaktayım,telefonu açıyorum 2 dk sonra hiçbir işlem yapmıyor,
    hangi uygulamaya girsem bir dk sonra uygulama yanıt vermiyor diyor kendi kendine reset atıyor kapanıyor açılıyor ve aynı sorun yine devam ediyor.Ana ekranda kalıp hiçbir işlem yapmazsam yine bir kaç dk sonra xperia ana ekran cevap vermiyor diyor reset atıp açılıp kapanıyor.lütfen yardımcı olabilirmisiniz.

• Hard-reset atmayı denedinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede z1 var aynı sorunu yaşıyorum...

• PC Companion'dan onar yap düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emesdos

Bendede z1 var aynı sorunu yaşıyorum...

siz ne yaptınız peki,sorun devam ediyormu.
  • Arkadaşlar öncelikle vakit ayırıp yazdığınız için teşekkür ederim.
    Sorun dün kapana açıla kendiliğinden düzeldi.Dünden beri bir sroun yok çok şükür.
    Şimdi de şöyle bir sorun var dünden beri facebook'a giremiyorum.
    Uygulamayı açıyorum on dk sonra kasıyor,çıktığımda ise tekrar girmem için tıkladığımda açılıyor gibi oluyor ve hemen ana ekrana geri atıyor.Uygulamayı kaldırıyorum tekrar kuruyorum on beş yirmi dk sorunsuz çalışıyor sonra yine aynı sorun başlıyor.Bununla ilgili bir düşünceniz varmı.
    şimdiden teşekkürler.
  • ilginçtir size mesaj yazdıktan 2-3 saat sonra sürekli kapanıp açılma yaptı nerdeyse hiçbir işleme izin vermedi bugün sürekli açılıp kapanmaya devam etti zorla resimleri bilgisayara aktardım...fabrika ayarlara döndüm şuan harika pil performansı da düzeldi şuan en ufak bir kapanma yok....
  • Bu sorunu yaşayanlar facebook uygulamasını silsin..Playstoredan facebook yorumlarına bakın..Facebook güncellemesinden kaynaklı bir sorun

• SONY XPERİA Z S kullanıcısına yanıt
    slm. benim telefonda da aynı sorun var. fabrika ayarlarına döndüm.komple sildim herseyi.yeni farklı uygulama falan yüklemedim. 1-2 gün güzeldi.sonra tekrar facebook -instagram falan açmıoyr. Xperia Companiondan onar yaptım.sorn hala devam ediyor.
    siz ne yaptınız sorun düzeldi mi? düzeldi ise nasıl yaptınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.