Şimdi Ara

Z1 mi G3 mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Z2 olur.

Peki uygun fiyat bulursam alçağım teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    M5 plastikmiş galiba ayrıca mediateke olumlu bakmıyorlar ben sony alacaksam cam olması lazım :D

• Cam olması lazım M5 'in de. Ama dediğim gibi ekran boyutu büyük gelmezse C5 ultra güzel cihaz. Z2 de uygun fiyatla alınır bazı yerlerde 1400 falan dikkatli bak fiyatlara.

• G3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar z2 alacağım eğer para yetmezse de z1 almayı düşünüyorum c5 ultra büyük gelir sizce Z1 üzer mi çok fark var mı z2 ile ??

• Ekran iyi değil Z1'de. Ama 2-3 yıl götürür.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Tamam. Teşekkür ederim

• G3 gerçekten başarılı bir model ve LG yazılım ve arayüzü çok iyi. Verilen parayı da hakediyor bana kalırsa çok rahat 2-3 sene kullanılabilinir. Android 6.0 ı da aldı ve yükleyenler telefonun yağ gibi aktığını, 5.0'dan da hızlı olduğunu paylaşıyorlar.
  • G3 bence. Sonynin kasa ekran oranı çok iğrenç hiç beğenmiyorum ben mesela. Ayrıca 1000 liraya şuan piyasada alabileceğin en iyi telefondur G3 aklı olan bi insan bunun aksini söylemez. Sürekli oyun oynamıyorsanız aralıksız 2-3 saat mesela ısınma az bisey olur o da emin olun birçok telefonda vardır ve rahatsız edici birşey değil. 1000 liraya alabileceginizin en iyisi G3'dür iyi araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtına046

Z1 şuan vatanda 999 tl c4 ü de Beğenmedim malZeme sinden dolayı g3 neden önermiyorsunuz z2 ye de bakabilirm

Vatanda 4 5 aydır stokta z1 yok. Yanlış baktınız sanirim

• HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    Yanlış bakmış olabilirim :)

• Orgeneral kullanıcısına yanıt
    Galiba g3 alınan z2 1400 civarı pahalı z3c ise 1400-1500 pahalı zenfone 2 var onu da beğenmiyorum sizce en iyisi g3 mü :/

• quote:

Galiba g3 alınan z2 1400 civarı pahalı z3c ise 1400-1500 pahalı zenfone 2 var onu da beğenmiyorum sizce en iyisi g3 mü :/

Bu fiyata daha iyisi yok. Kesinlikle G3 derim...

• lenovo p70 800 tl __ asus zenfone SELFIE 1100 tl __ sony xperıa z2 1250tl __ HANGİSİ BÜTÇENE UYUYORSA ALABİLİRSİN.
  • quote:

İnşallah bu hafta telefon alçağım bu sefer :) z1 ve g3 arasında kaldım z1 999 g3 1100 civarı bişe sony dayanıklılığı ve özellikle su geçirmezliği dikkatimi çekiyor siyahı çok şık duruyor g3 te çok şık 6.0 güncellemesi alacak çok kararsız kaldım yardım edin

iki telefon arasında g3 hem görsel olarak çok şık hemde kamera kalitesi çok güzel..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.