Şimdi Ara

★ Z ULTRA 1675 ,Z1 1650,QX100 1200 Siparişle 15-18 Ocak TESLİM★(tÜM mODELLER) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
6
Favori
9.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • küçük bir bilgi de ben vereyim ZL alıcılarına. cihaz s3 den daha küçük bir kasaya sahip(kalınlık hariç). yani s3 üzerinde 5" ekran varmış gibi. tabi daha hızlı, daha güçlü ve daha kaliteli.
    kolay gelsin satıcı arkadaşa
  • istanbulda dükkanınız varmı ? xperia ZL yi istanbul kadıköyde elden alma imkanı var mı ? ........
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony xperia zl

istanbulda dükkanınız varmı ? xperia ZL yi istanbul kadıköyde elden alma imkanı var mı ? ........

İstanbulda elden teslim ettirebilirim yada Ankara'da bir tanıdığınıza elden teslim ederim.

Sıfır,Kapalı kutu, jelatinli, güvelik etiketli olarak. Kutuyu siz açacak ve ürünü ilk kez siz çalıştıracaksınız her üründe olduğuğ gibi
  • ben ilgilenıyorum dostum , gerı donus yaparsan pm e sevınırım
  • XZL 1250 TL gayet uygun geldi.Fiyat peşin mi? Taksit imkanı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

XZL 1250 TL gayet uygun geldi.Fiyat peşin mi? Taksit imkanı var mı ?

Sadece sanalpazar vs gibi sitelerden site komisyonu eklenerek taksitlendirme mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

quote:

Sadece sanalpazar vs gibi sitelerden site komisyonu eklenerek taksitlendirme mümkün.

hocam peki satış ne zamana kadar devam edecek ? fiyatın yükselme ya da düşme ihtimali var mı ? şöyle yeni modellere bakıp aralık ayına kadar beklemek istiyorum pişman olmamak için.
  • quote:

quote:

quote:

hocam peki satış ne zamana kadar devam edecek ? fiyatın yükselme ya da düşme ihtimali var mı ? şöyle yeni modellere bakıp aralık ayına kadar beklemek istiyorum pişman olmamak için.

Satış her zaman var.
    Her elektroniık alet düşer zaman geçtikçe ama beklediğinizde başka bir ürün çıkar kesin aklınızı karıştıracak. Bu kısır bir döngüdür. Birisinde karar kılıp almanız sizin için en hayırlısı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Satış her zaman var.
    Her elektroniık alet düşer zaman geçtikçe ama beklediğinizde başka bir ürün çıkar kesin aklınızı karıştıracak. Bu kısır bir döngüdür. Birisinde karar kılıp almanız sizin için en hayırlısı

Hocam haklısınız aslında, her halükarda pişman olacağım ama ben yinede biraz beklemek istiyorum ne olur ne olmaz.
    Hani sony bi güzellik yapıp honami miniyi yılbaşında şöyle 1500 TL bareminde çıkarırsa ona yönelirim.
    Madem satışınız devam ediyor aceleye gerek yok diye düşününyorum.

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    Eywallah umarım alışverişimiz olur
  • quote:

Eywallah umarım alışverişimiz olur

1 adet elden almak istesem nasıl görüşürüz?
  • KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    PM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xtrm3 nickli arkadaşımıza 1 adet satılmıştır.

Hayırlı olsun
  • selam,
    ürünü 1-2 saat önce teslim.
    z ultra C6833 model numaralı cihaz.
    Öncelikle satıcının dürüst, ilgili ve hızlı olduğunu söylemek ve buradan teşekkür etmek isterim.
    Her aşamada bilgi verdi ilgilendi sağolsun çok memnun kaldım.

Ürüne gelince sahibinden.com sitesinde ve bu sitede bazı başka ilanlarda gördüklerim gibi C6802 modeli değil, C6833 olduğu için donanımın direk 4g üstünlüğü var. henüz 4g kullanamasakta maliyeti yüksek donanıma sahip cihaz olduğunu görüyoruz. Ayrıca yine diğer ilanlarda gördüklerim gibi uzak doğu ülkelerine satılmak için üretilen ve uzakdoğudan satın alınmış bir cihaz değil. Cihazın üstündeki etikette de yazdığı üzere, almanyadan satın alınmış cihaz. almanya için üretilmiş olmasını avantaj olarak görmemin nedeni, subjektif değerlendirmeme göre malzeme kalitesinin daha iyi olacağını düşünmem, bloatware yazılımların daha az olacağını düşünmem, daha erken güncelleme alacağını düşünmem, xda gibi sitelerde aynı cihaza sahip yazılımcı sayısı konusunda avantajı olacağını düşünmemdir.

özetle cihazı çok beğendim, satıcıdan çok memnun kaldım, herşey için teşekkürler.

• xtrm3 X kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumun ve cihaz hakkındaki açıklaman için çok teşekkürler dostum

Güle güle kullan.
  • Hayırlı Günler Nasılsınız..? Öncelikle iii bayramlar Sony Xperia z1 ne zamanalabiliriz... ?Bide kutu ile objektif beraber mi yoksa harici mi satılıyor...?iii satişlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

Hayırlı Günler Nasılsınız..? Öncelikle iii bayramlar Sony Xperia z1 ne zamanalabiliriz... ?Bide kutu ile objektif beraber mi yoksa harici mi satılıyor...?iii satişlar...

Bayram sonrasındaki hafta yani 21-27sinde kesin teslim edebiliyorum. Ürün objektifini ayrı olarak getirebiliyorum yani bundle olarak mevcut değil. 3 adet kotam var bu tarih için. Kota dolduktan sonra bu sure 7-12 iş gunune çikacak.

Yani ilk 3 sipariş bayramdan sonraki hafta kesin teslim

İyi bayramlar

• Bütün modellerde 4G varmı ?

Rica etsem sattığınız bu modellerin kaç inç olduğunu yazarmısınız ?

Son olarak c6833 kaç inç ?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Bütün modellerde 4G varmı ?

Rica etsem sattığınız bu modellerin kaç inç olduğunu yazarmısınız ?

Son olarak c6833 kaç inç ?

Teşekkürler.

Bütün ürünlerde 4G LTE mevcut, 24 ay sony eurasia garantisi var.

Z Ultra 6.4"
    Z1 5"
    ZL 5"
    c6833 model numarası gibi birşey dağitilan bolge ve mobil erişime gore bu numara degisiyor mesela trdekiler için farkli. Ekran buyuklugu değişmiyor 6.4".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 14 Ekim 2013; 14:56:25 >
  • kardeş z1 1.5 olur mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.