Şimdi Ara

Z Nation (2014) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
14
Favori
12.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölümü izledim bende dizi,tek kelime berbat,konu iyi olabilir ama oyunculuklar kamera çekimi herşeyiyle berbat.TWD eleştiriyorduk bu dizi onun seviyesine bile yaklaşamıyor. ilerde toparlarsa ki hiç sanmıyor tekrar bakılabilir.
  • Birşey beklemeden izleyince zevk verdi yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, kamera çekim açıları olsun falan filan kalitesiz, oyuncular zaten yoldan toplamışlar gibi ve konusu da çok klasik be abi.Komedisine izlenebilir ,bakalım ilerki bölümlerde nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 14 Eylül 2014; 23:14:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vasat dizi oyunculuklardan ortama kadar tum icerik berbat kesinlikle tavsiye etmiyorun the walking dead'in yanina yaklasamaz.

• Losttada sevmemiştim o adamı iyi oldu, ayrıca o bebek nedir ya chucky gibi :) Vasat efektler
  • Hiç şakası makarası yok uzak durulması gereken bir yapım olmuş.2014 kıyamete gidiyoruz ayıptır kahveden toplamışlar 20 kişi hadi kıyamet dizisi yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

İlk bölümü az önce izledim
    TWD ile yarışamayacağını söyleyebilirim , oyunculukların zayıf olduğunu düşünüyorum hele ki bir de bebek zombiye dönüşüyor , katı mama yiyemeyen bebek 250 gram et koparıyor vücuttan , emeklemeyi bile bilmeyen bebek oda da cirit atıyor yani bence olmamış.

Kesinlikle katiliyorum

• begenmedim zaten walking dead ve last ship izliyorum
  • TWD'nin yanına yaklaşamaz.
  • Gerçekten çöp'müş, 10 dk. bile dayanamadım...
  • Rigor Z den mi esindiler ismi acaba
  • Az önce dizinin ilk 2 bölümünü de izledim.
    Filmin en büyük eksisi oturaklı bir karakterin olmaması.TWD'deki Rick ve Daryl gibi izleyicileri etkileyecek,diziyi sevdirecek başrollerin olması gerekiyordu,onun yerine oyuncuları sokaktan bulup oynatmışlar gibiydi,oyuncuların tamamı iticiydi.

Zombi temalı olduğu için tutma ihtimali vardı,ama bu oyuncu kadrosuyla 2.sezonu göremeyebilirler.

TWD'i çıktığı ilk günden beri severek takip ederim.Son sezonuna kadar da keyifle izledim.Bu diziyi TWD ile karşılaştırmak TWD'ye hakarettir.
  • Rasim Ozaman Kütahyalı kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ben hiç izlemedim henüz ama fragmandan bile belli
  • Vakit öldürüyor işte iyi değil çok mantık hatası var ama ilk sezonun günahı olmaz biraz bölümler geçsin bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red John

Vakit öldürüyor işte iyi değil çok mantık hatası var ama ilk sezonun günahı olmaz biraz bölümler geçsin bakalım.

mantık hatalarını bence düşünmemek gerek zombilerin olmasıda mantıklı değil sonuçda açıkcası ben beğendim tabi twd kadar olması zaten imkansız ve ilk bölümler daha acemilik normaldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextArnold

quote:

Vakit öldürüyor işte iyi değil çok mantık hatası var ama ilk sezonun günahı olmaz biraz bölümler geçsin bakalım.

mantık hatalarını bence düşünmemek gerek zombilerin olmasıda mantıklı değil sonuçda açıkcası ben beğendim tabi twd kadar olması zaten imkansız ve ilk bölümler daha acemilik normaldir

Mantik hatasi dedigim dizide cok sacma sahneler var kamera cekimleri olsun mesela kizin haydari onune dusmesi felan bunlar acemilik degil aptallik bence.

Dedigin gibi ilk bolumler ilk sezon gunahi olmaz umarim duzelir.

• quote:

quote:

quote:

Mantik hatasi dedigim dizide cok sacma sahneler var kamera cekimleri olsun mesela kizin haydari onune dusmesi felan bunlar acemilik degil aptallik bence.

bende 2 saat önce izlemeye başladım 2 bölümü bitirdim cidden çok saçmaydı o kızın önüne düşmesi vazgeçerler umarım böyle şeylerden ama 2.sezonu alabilcegini sanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende 2 saat önce izlemeye başladım 2 bölümü bitirdim cidden çok saçmaydı o kızın önüne düşmesi vazgeçerler umarım böyle şeylerden ama 2.sezonu alabilcegini sanmıyorum

Bunlar cok sacma geliyor birde kamera acilari hizlandirmalar kotu umarim duzelir alternatif her zaman sart

• Başlayalım bakalım.
  • bende bugun basladim biraz degişik geldi
    bakalım nasıl ilerleyecek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.