Şimdi Ara

z-5500 den sonra avr li sinema sistemi tavsiyesi (Acil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TamTurk

Dostum ben bu cihazlardan pek anlamıyorum oyle bi hevesle aldım su an için sadece film izlerken kullanıyorum müzik dinlemiyorum birsuru aysr denedim manuel yaptıgım ayarların hiçbiri tatmin etmedi en son full auto ayar yaptım ve cok memnunum
    Benim gibi apartmanda oturan sadece film şzleyen ve sesi belli seviyede yükselten birisi için bu set gerçekten harika parasının hakkını veriyor

Dostum toplam ne kadara mâl oldu ve Z-5500den sonra memnun musun gerçekten? Bende Logitech z-906 veya z-5500 almayi düşünüyordum sonra dedim onlara o kadar para vermektense giriş veya Orta seviye hi fi sistem kurarım veya alayım hem istersem PC de hemde tv de kullanayim..

Cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 10 Mart 2014; 14:29:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vsx921 ve magnat hop takımı 5.0 subwoofer hariç 2600 e aldım gerçekten cok memnunum 5500 den sonra gerçekten tatmin oldum diyebilirim bence 5500 yerine bu seviye bişeyler işini fazlasıyla gorur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TamTurk kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullan, Nazar değmesin İnşAllah.. Bence Hoparlör takimi sağolsun subwoofer gereksiz ama Daha sonra keyfine göre bi Subwoofer olursada olur olmazsa da olur.. Ben evimi taşimak zorunda kaldim annemin rahatsizliği sebebiyle ve Kendi şahsi evimden mecburen Kiraya geldik bi yere, eski sistemi satmak zorunda kaldim.. Benim gibi Her gün her saat kaliteli müzik dinlemeye alişmiş bünye boşta durmuyor... İlk dedim çok teferrata girmeyeyim bi 5+1 alayim baktim fiyatlar saçma sapan derecelerde, bide adam akilli Dts Surround desteği bile olmayan sistemler 1,200 TL falan, Eee bide bu 5+1'e kaliteli ses karti almak gerekecek oldu sana 2.000 TL.. ? En iyisi Hi fi bi sistem toplamak yani.. Bakayim dedim memnunsan senin sistemin eş değeri bi sistem yapmak.. İnşAllah olacak.. Bu arada Magnat'in hangi model hoparlör takimini aldin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 10 Mart 2014; 19:08:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Annen için geçmiş oldun kardesim inşsllsh kısa surede evine de kavuşursun bence ses sistemleri müzik ve film performansları olarak ikiye ayrılmalı benim sistem film açısından mukemmel diyebilirim ama muzik nadıl verir professionel olarak dinlemedim bende magnat supreme 802 kule 252 center var sorround ların modelini unuttum bakmsm lazım sesi -20 den fazla açamıyorum zaten inanılmaz ses kalitesi var bence tek eksik ses yalıtımlıbbi oda su anda :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.