Şimdi Ara

Yüzüklerin efendisi RP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her zaman açık adminler , adaletli yüzüklerin efendisi rp sitesi arayanlara.Biz size ne mi sunuyoruz? :(Diğer rp sitelerinde olmayan)

3 ayrı sınıf ve bunların kendine has yetenekleri(skill)
    10 lvlde 2. sınıf olma özelliği ( savaşçı : yol gezer/berserker Kolcu: hırsız/okçu Bilgin : Şifacı/Büyücü)
    Hemen hemen hiç bir rp sitesinde olmayan düello özelliği .Canınız sıkıldığında diğer üyelerle düello yapmak için bir çok alan.
    Ve diğer rp sitelerinde olmayan klan sistemi.
    Orta dünyada bulunan rp yapabileceğiniz kendine has özellikleriye 40' yakın bölge.

http://ortadunya.forumm.biz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Húrin -- 14 Ocak 2010; 18:15:05 >

• Yarısı bizim siteden çalıntı olmuş ama yinede başarılar.
  • evet sizde olmayan klan sistemini aldığım için , sizde olmayan düello sistemini aldığım için , sizde olmayan yetenekleri aldığım için , sizde olmayan meslekleri aldığım için , sizde olmayan saygınlığı aldğım için , sizde olmayan her seviyede verilen statü puanını aldığım için özür diliyorum.
  • Özür dilemene gerek yok.Her RP'ci egolarını tatmin etmek için böyle siteler açabilir.
  • Her RP cide senin gibi çamur atabilirmi denemek istiyorum.
  • cyberboyun yaptığı siteye üyeyim.senin siteyede baktım.yarısı ç(alıntı).
  • Bana çalıntı olan şeylerimi söyleyin sitemi silcem.
  • valla tam bilmiyorum ama dövüş modu yazısı çalıntı gibi ve rehber duyuruların yazıları bile aynı.Bitki sistemi filan bayağı birşey çalıntı gibi.tartışmak istemiyorum yine kabul etmiyeceksin ama herkez biliyor.
  • Bendeki dövüş modu yazısı:
    Normal saldırı:
    Rp lerde her zaman olmasada bazen işler yolunda gitmeye bilir ve düşmanlarınızla çarmpışmak zorunda kalırsınız.Bu rehberde nasıl savaşılıcağı anlatılıcaktır.Bu sistemle birlikte Haksızlıkların
    önüne geçip en adeletli savaş sistemi oluşmaktadır.

Eğer normal saldırı yapıyorsak ekranın sol altında bulunan ''Dövüş modu #1'' in yanındaki kutucuğa saldırı işaretlenir.Atış sayısının yanındaki + işaretine basılarak bir tane daha dövüş modu açılır buda düşman içindir.Ve ondada 'Geri dövüş modu' seçeneği işaretlenir.

Yeteneklerin kullanılması:

Oyunun zevkli kılması ve bir savaşçıyla bir kolcu olmanın tadını çıkarabilmek için oyunda bazı yetenekler mevcuttur.Yetenekleri kullanmak için önceliklle koşullar uygun olunmalıdır.(Örn son direniş yeteneği canınızın %25 nin altındayken etkili olur)Sonra Rp nin sonuna yeteneğin ismi eklenir ve Dövüş modu #1 seçeneğin yanında yetenğin ismi seçilir.Gerisi ise normal saldırı ile aynıdır.

Sizin sitedeki yazı:

''Dövüş Modu'' nedir ?

Dövüş modu karşınıza bir düşman çıktığında yöneticilerin söylemesi ile aktif olur. Örneğin bir düşman ile karşılaştınız.Yönetici Dövüş modu seviyesi:5 dedi ise siz dövüş modunu açarak düşmana saldıracaksınız ve arkasından otomatik olarak bir mesaj yayınlanacak.Düşmana ne kadar zarar verdiğinizi göreceksiniz.Mesaj penceresinin altında bulunur.Dövüş modu ''-'' yaza yerden dövüş modunu seçerek RP mesajını yazarak göndere basın.(Atış sayısı 1 olmalı)

çok benziyorlar eğer hemen değiştirdiğimi düşünüyorsan mesajımın altında gönderdiğim tarih mevcuttur.

Evet duyuru rehber bende var ama ne tesadüftür ki forum sitelerin başlangıç bölümleri duyurular gibi bir katagoriyle başlıyor onlarada dava açıcakmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Húrin -- 14 Ocak 2010; 22:30:39 >

• tipik kendini savunan birisi.dediğim gibi herşey ortada sen yinede savun istersen cevap gelmeyecektir benden.bakan anlar.
  • daha önce kaç kişiye çamur attınızki baya olmalı baksana tipik çok görmüşsün sanırım.
  • Böyle bir site arıyordum.Üye oluyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.