Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi En Sevdiğiniz Savaş Sahneleri Ve Kısımlar Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Film Nasıl Filmdir Böyle Yahu 100.Kez İzledim Yine Aynı Soluk Aynı Heyecan .. Bu Adamlar Bu Filmi Nasıl Yapmışlar Böyle Ya Valla Süper Bir Film .. Sizin En Sevdiğiniz Kısımlar Hangisi Filmde Savaşlar ?

YÜZÜK KARDEŞLİĞİ SON İTTİFAK SAVAŞI :

İKİ KULE MİĞFERDİBİ SAVAŞI :

[DHTUBE=
    ]

KRALIN DÖNÜŞÜ PELENNOR ÇAYIRLARI SAVAŞI :

• Miğferdibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Miğferdibi

Benimde Öyle Valla En İyi Sahneside Bu :
    00.36 ya kadar Mükemmel ..
  • PELENNOR ÇAYIRLARI SAVAŞI nda çalan müzik efsanedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

PELENNOR ÇAYIRLARI SAVAŞI nda çalan müzik efsanedir

Aynen Öyle Zaten Kralın Dönüşü Filminde Son 40 Dk Müzikler Nefes Aldırmıyor.
  • Ben Hobbit'den başlayarak tüm filmleri 3 gün içinde izledim, son filmi dün gece izledim. En çok İki Kule filmini beğendim. En hoşuma giden savaş Miğferdibi savaşıydı. Ayrıca seri hakkında genel yorumum; güzel, daha fazlası değil yani ben bir daha izleyeceğimi zannetmiyorum. Filmi izledikten sonra gereğinden fazla değer verildiğini düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirmi dört -- 20 Nisan 2017; 16:5:24 >
  • Kesinlikle "Miğferdibi" savaşı bu konuyu gördükten sonra bi izlenir hatta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Deathman::

Kesinlikle "Miğferdibi" savaşı bu konuyu gördükten sonra bi izlenir hatta :)

Benimde Favorim Miğfer Dibi Savaşı Ama 3.Filmde Rohanın Savaşa Gelişide Efsane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatxK

Ben Hobbit'den başlayarak tüm filmleri 3 gün içinde izledim, son filmi dün gece izledim. En çok İki Kule filmini beğendim. En hoşuma giden savaş Miğferdibi savaşıydı. Ayrıca seri hakkında genel yorumum; güzel, daha fazlası değil yani ben bir daha izleyeceğimi zannetmiyorum. Filmi izledikten sonra gereğinden fazla değer verildiğini düşündüm.

Ülkemizde DAĞ 2 Filmine Bile Çok Çok Fazla Değer Verilirken Bence Bu Filme Verilen Değer Az Bile
  • titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Film popülaritesini kitap uyarlaması olmasına ve çekildiği yılın çok ötesinde görüntülere sahip olmasına borçlu bence. Ben seriden en çok görsel olarak etkilendim, özellikle bazı savaş sahneleri çok iyiydi. Ben bu filme 'destansı, filmlerin şahı' yorumları gibi yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum ama Bilim Kurgu filmlerin şahı, zirvesi denmesinde bir sakınca görmüyorum. Herkesin farklı bir bakışı var ve her film tartışmaya açıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatxK

Film popülaritesini kitap uyarlaması olmasına ve çekildiği yılın çok ötesinde görüntülere sahip olmasına borçlu bence. Ben seriden en çok görsel olarak etkilendim, özellikle bazı savaş sahneleri çok iyiydi. Ben bu filme 'destansı, filmlerin şahı' yorumları gibi yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum ama Bilim Kurgu filmlerin şahı, zirvesi denmesinde bir sakınca görmüyorum. Herkesin farklı bir bakışı var ve her film tartışmaya açıktır.

LOTR Neredeyse Tartışmaya Kapalı Bir Film
  • rohan süvarilerinin olduğu sahneyi çok beğeniyorum,heleki o müziğin etkisi bence bunda pay sahibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

rohan süvarilerinin olduğu sahneyi çok beğeniyorum,heleki o müziğin etkisi bence bunda pay sahibi.

Aynen Rohirrim Candır :)

Gandalf : Kral Theoden Bir Başına ..

Eomer : Hiçte Değil .. ROHİRRİM !!! :)
  • LOTR gibi bir film bir daha gelmez..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.