Şimdi Ara

%100 Türkiye üretimi ZTE BLADE V30 Vita, uygun fiyatlı ilk model olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zte Türkiyeye geri dönüş yapıyor desek daha doğru olurdu bence zaten 4 5 sene Türkiyeye geldiydi sonra çekildi diye biliyorum
  • % 100 Turk mali ise marka neden Zte, markasi neden Turk ismi olmuyor.Mesela, Ahmet,Mehmet gibi.

Yanlis bilgi veriyorsununuz,ha %100 Turk montaji deseniz bir derece.
  • o nasıl isimlendirme
  • Huawei nin yan kuruluşu
  • Bu telefonları Netaşmı üretecek sonuçta Netaş ortagı bilği varmı
  • 3gb ram nedir yav note4 kullanıyorum neredeyse 8 yıllık 3gb ram i var. Bu zamanda 3gb ayıptır.
  • Yabancı makina ve hammade vermesin don çıkaramıyoruz. Ulan tuvalet kağıdını bile yabancının makinası olmadan çıkartamıyoraun hammadeyide yabancı veriyor. Bunlar telefon üretmiş. O telefonun kutusunun dış jeletini kendi makinanla hammadenle işlede sonra git telefon üret. Eflasyon sapladı 3 haneler resmi olarak yakında açıklanır zaten şuanda eflasyon yüzde 250 civarı. Venezuela idolümüz. Bu halka az bie bı olanlar.

• Başlığı ve yazının ilk kısımlarını görünce "Vay anasını" dedim. Gerisini okuyup cihaz özelliklerine bakınca, gördüm ki fare doğurmuş. Benim 2013 model N9000Q Note3 telefonumda 3gb Ram var. Ppi yerlerde sürünüyor, işlemci 1.6 falan, şaka yazısı gibi..
  • Bu ZTE'nin ne yapıp edip Axon 40 serisini hızlıca hemen getirmesi gerekiyor.. Eylül sonu Kasım ortalarına kadar olan sürede Tüm markalar yeni çeşit çeşit telefonlarını TR'e getirecek.. Şahsen mantıklı bir fiyata Axon 40 Pro'u cidden almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.