Şimdi Ara

Yuvarlak başlıklı ayarlanabilir traş makinası önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben zamanında arkadaşta bi traş makinası görmüştüm tek bir yuvarlak başlığı vardı ve ayarlanabiliyordu 0-9 arası numaralar vardı ve hassas bir şekilde sakalın vs uzunluğunu belirleyebiliyordunuz böylece

Şimdi tekrar arıyorum ama bulamıyorum yuvarlak başlıklı onlarca makina var ama hiçbirisinde ayarlanabilir başlık yok ayrıca sadece başlığı çıkartıp yıkamak yeterli oluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 21 Mart 2021; 20:39:59 >
  • sakalı ne uzunlukta tercih ediyorsun bilemem ama ben 2 cm'den kısa kesmem bu uzunluğu ufak fakat cok keskin bir bıyık makasıyla her yer esit sekilde elde edebiliyorum.. bundan daha kısa da kesebilirim yani 0,9 dediğin 1 cm'ye yakınsa 1 cm'yi de makasla keserim.. normalde 3 - 4 cm tercih ederim fakat dönem dönem daha uzun bıraktıgım da olmustur ve 3 - 4 cm ye kendim makasla keserim ceneyi de cok güzel sekilde kendim düzeltir keserim yani makine hic kullanmıyorum cünkü makineye güvenmem bu boyda tarak bulsam bile uzun tarakla makine kesim performansı düser ve tabii ki, esit kesmeyebilir ve istedigim gibi sonuc alamayabilirim ha böyle ufak bir makasla nasıl yapıyorsun dersen tabii ki mükemmel tekniğe ulasmak aylar aldı diyebilirim..

sen yapamam dersen, ya da kirli sakal falan diyorsan, 0,5 falan bunu makasla yapamayacağın icin, makine tavsiye ederim ve bu makine icin, moser 1400 öneririm motoru güclüdür sarjlı makineler eğer üst düzey güclü ve sağlam cihazlar falan değillerse genellikle bir seye yaramazlar esit ve güzel kesmezler.. hem sarjlı braun hem de moser 1400 kullandım.. kesinlikle moser ve ekstra tarak seti diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 21 Mart 2021; 20:58:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.