Şimdi Ara

Yürüyen ölüler okurlar ( The Walking Dead ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
16.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arda.Tekin

Ama Kardeş Bunun Nerde Yayınlandığını Yazmamışsın Bu Bir Hata İşte Bu Kadar Seven Nerden Alcak Bi Onu Söylesen Daha Cok Sevinirler Kardeş Tamam Mı?

Türkiye'de Marmara Çizgi tarafından yayınlanıyor.

Yazdım yukarıda?

Şu konuda bakabilirsin;http://forum.donanimhaber.com/m_64394660/tm.htm

ya da gir dr.com.tr 'den siparişi ver işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_-_

arkadaşlar zombili e book tarzı okuyabilecegim kitap var mi e book

cevaplayacak yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk 10 bölümünü okudum manga vadisinde 20.sayıya kadar var sanırım.
  • online okuyacabileceğimiz bir yer var mı?manga vadisindeki bölümleri okudum
  • quote:

quote:

arkadaşlar zombili e book tarzı okuyabilecegim kitap var mi e book

cevaplayacak yok mu

Zombiliiiii zombili. Şimdi şöyle diyebiliriz, her zombili çizgi roman veya zombili şeyler güzel değil. Örneğin vampirlerle ilgili Dracula çizgi romanı var ama bir yandan Alacakaranlık serisi var. Umarım anlatabilmişimdir.

Bu bağlamda ben Yürüyen ölüler'i diğerlerinden daha çok beğeniyorum.

Genel olarak internette e-book yok. Temin ederek okuyabileceğinizi düşünüyorum. İnternetten sipariş en kolayıdır, yaşadığınız ili bilmediğimden yorum yapamayacağım.

dip not: Manga vadisi hakkında bilginiz var mı? bakarsanız işinizi görebilir belki.

quote:

Orijinalden alıntı: racikral11

online okuyacabileceğimiz bir yer var mı?manga vadisindeki bölümleri okudum

Manga vadisi okuduysan daha geniş başka bir yerde yok, bulamadım

• Ben de elime kitap alıp okumaktan zevk aldığım için DR'dan alıp okuyorum. Şu ana kadar 6 kitabını alıp okudum, zaten 9-10 kitap var hemen bitirmeyeyim diye ara vere vere okuyorum. :) Çizgi romanı dizisinden şu ana kadar kat kat güzel ilerliyor.
  • D&R mağazalarında ve internet mağazasında fiyatlar değişiklik gösteriyor mağazalardan ne kadara alıyorsunuz? 13,49 TL internette kargo dahil 17 TL'ye geliyor. Biraz fazla geldi bana o fiyata kitap satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

D&R mağazalarında ve internet mağazasında fiyatlar değişiklik gösteriyor mağazalardan ne kadara alıyorsunuz? 13,49 TL internette kargo dahil 17 TL'ye geliyor. Biraz fazla geldi bana o fiyata kitap satılıyor.

15' alıyordum ben normalde şubeden, şimdi 17 mi 18 mi ne yapmışlar.
  • biraz düşürsünler fiyatları daha çok satılsın.sonuçta okuyanların birçoğu öğrenci vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

Ben de elime kitap alıp okumaktan zevk aldığım için DR'dan alıp okuyorum. Şu ana kadar 6 kitabını alıp okudum, zaten 9-10 kitap var hemen bitirmeyeyim diye ara vere vere okuyorum. :) Çizgi romanı dizisinden şu ana kadar kat kat güzel ilerliyor.
    Genel olarak tavsiyem alışverişlerinizi toplu halde yapmanız. 50 Lirayı geçince kargo ücretsiz oluyor. Ayrıca DR İnternette 13 liraysa mağazasında 18 lira oluyor ( her üründe fiyat farkı mevcut. )

Bu yüzden toplu halde ve internetten siparişle daha ucuza getirebilirsiniz
  • Bir adet Yürüyen Ölüler çizgi romanının hediye edildiği etkinlik düzenlenmiş:

http://www.walkingdeadtr.com/yuruyen-oluler-cizgi-roman-cekilisi-2.html
  • Teşekkürler bilgilendirme için. Yeni başlamak isteyen arkadaşlar 1. kitaba talip olabilirler
  • D&r da hala var bilginize ama 8 mi 9 muydu o kitaptan sonra ingilizce satiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlympoSSSSS1

D&r da hala var bilginize ama 8 mi 9 muydu o kitaptan sonra ingilizce satiliyor

9 dahil Türkçe çizgi roman mevcut. Romanı mevcut. İngilizce olarak 16'sı mevcut.
  • İnternetten cbr olarak indirip takip eden var mı seriyi? 102 sayıya geldi 103 çıkacak bu ay sonuna doğru. Diziden çok çok ayrı bir havada ilerliyor şu an. Keşke çizgi romana sadık kalarak devam etseler diziye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

İnternetten cbr olarak indirip takip eden var mı seriyi? 102 sayıya geldi 103 çıkacak bu ay sonuna doğru. Diziden çok çok ayrı bir havada ilerliyor şu an. Keşke çizgi romana sadık kalarak devam etseler diziye..

Ben de günceldeyim. Çizgi romana sadık kalmamaları daha iyi çünkü en azından dizide ne olacağını kestiremiyoruz. Yoksa izlemeye bile değmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetdai

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

İnternetten cbr olarak indirip takip eden var mı seriyi? 102 sayıya geldi 103 çıkacak bu ay sonuna doğru. Diziden çok çok ayrı bir havada ilerliyor şu an. Keşke çizgi romana sadık kalarak devam etseler diziye..

Ben de günceldeyim. Çizgi romana sadık kalmamaları daha iyi çünkü en azından dizide ne olacağını kestiremiyoruz. Yoksa izlemeye bile değmezdi.

arkadaşa katılıyorum ama şöyle olabilir çizgi romanlarını okuduktan sonra dizi izlenebilir ben alacakaranlık serisisinde öyle yapmıstım kitaplarını okudum sonra filmlerini izledim ve çok keyif aldım gözümde canlandırdığım karakterleri bir de filmde görmek çok güzel oldu.The Walking Dead in en büyük hayranlarından birisiyim ama imkanım olmadığı için cr lerini okuyamadım .Manga vadisinden bugünden itibaren okumayı planlıyorum alabilirsem D&R alcam .

• Yürüyen ölüler bölüm 10 yayımlandı arkadaşlar bilginiz olsun. Güzel bir bölüm
  • bunun türkçesi yokmu?
  • Beyler Çizgi roman'ı okumaya başlayacağım ama dizisini izlediğim için baştaki olayları biliyorum.. Çizgi romanla dizi kaçıncı sayıdan sonra ayrı gitmeye başlıyor. O sayıdan başliyim. İzlediğim yerleri okumak istemiyorum tekrar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.