Şimdi Ara

yürüyen merdiven ile merak ettikleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çünkü yürüyen merdivenin üstüne binen yük sürekli değişmekte ve merdivenin aynı hızda hareketi için gerekli olan güç de değişmekte.
    Hızı nasıl sabit tutabiliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

merdiven ile el bandı arasıdnaki senkron sorununu ne zaman çözecesiniz?

Aklımdakini sormuşsun valla. Yukarı çıkarken yaslıyorum kafayı kafa önde gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardisli_Doctor

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

merdiven ile el bandı arasıdnaki senkron sorununu ne zaman çözecesiniz?

Aklımdakini sormuşsun valla. Yukarı çıkarken yaslıyorum kafayı kafa önde gidiyor

• motor reduktorlu oldugu icin torku cok yuksektir yuk degisken olsada motor bunu amorti edebilir ama birde merdivende surucu vardir bu surucu motorun cektigi yuke gore merdiven akim ve frekansi dogru orantili ayarlar ve yukten merdiven etkilenmemis olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesslayt

Cok sayıda güvenler swichleri ve sensorleri vardır. eger yabacı bir cisim girerse Altta tabya swichleri var taraklara yabancı bir cisim girdiğinde merdiven tum sistemi durdurur

Benim bağcık kaçtı araya ayağımı çekip kopardım durmadı da sistem.

• Okuyup bir iki şey öğrendim sayenizde hocam teşekkürler.
  • İhale usulü ile mi çalışıyorsunuz
    Maliyeti ne kadar kar ne kadar

• Motoru ne kadar güçlü? Misal bir iple merdivene bir şey bağlasak kaç kiloya kadar sürükleyebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

maliyeti nedir onun ben evime yaptırmak istiyorum.

modelden modele değişir ama metrolarda gordugunuz merdivenler 100 ile 500 bin Euro arsında değişmekte bunlar emniyet uzunluk sessizlik enerji sarfıyatları gibi konular ile artmaktadır

kalsın hacı ozmn :D benim 100bin yürom olsa bahçeli ev alırım düzdz otururum

.
     yürüyen merdiven ile merak ettikleriniz

• Yere düşen insanları ne yapıyorsunuz?
  • durmama nedeni servis tarafindan tespit edilmeli ama tek tabya swichi olan bur merdiven olabilir merdivene binerken ayak bastiginiz yerde bulunan tarak tabyasinin hareket etmesi ile calisiyo olabilir tarak swichleri her merdivende zorunlu degil gonul isterki tum murdivenlere modernizayonla gelsin

• The@Thing kullanıcısına yanıt
    bişeyler öğretebildiysem ne mutlu bana
  • soyle ornek veriyim tek motorlu bir merdivenin gucu bir jeppi 30 derecelik bir yokuştan yukarıya çekiyomus gibi merdiven güç uygular 73 basamaklı merdiveni hesaba katarsak bunu 30 basamağı yukarıda olur her basamağa 60kgdan bir kiş binse 1800kg yuk çekmiş olur bir basamaktada yeri geli yo 2 kişi olur bundan hariç basamakların ağırlığı zincir ağırlığı biği etkenlerde var bundan sonrasını kafasından siz canlandırın benden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Yere düşen insanları ne yapıyorsunuz?

dusun insanlara bisey yaptigimiz yok bir esyasi veya biryeri sıkısmadıktan sonra diger musteriler stopa basip merdiveni durdurur veya merdiven de bi aksilik varsa kendi durur

• annoca kullanıcısına yanıt
    ihale olarakta calisiyoruz sahis olarakta konsept merdiven ve asansorlerimizi ise ucretsiz kurup her ay kirasini aliyoruz sirket benim degil karini bilemem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oksijenli

Yandaki fırçalar ne işe yarıyor?

uzun eteklerin küpeşte ve basamak arasına girmemesi için on bir tambon oluşturuyor

Bak iyiki girmişim bu konuya ne işe yaradığını bilmiyordum giderken ayakkabıyı sürtüp temizliyoduk tüm tozu alıyordu bunu öğrendim iyi oldu ama bu huyuma devam edeceğim yinede çok yararlı
  • guncel

• up
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.