Şimdi Ara

Yurtta kettle yasak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
8.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özel yurtta kalıyorum. Yurtta kettle yasak ama götürüp kullanmayı düşünüyorum. Yakalanırsam ne gibi bi sorun çıkar? Odada duman algılayıcı gibi bi cihaz var sanırım. Uzatma kablosuyla balkona çıkarıcam. Ayrıca kettle kantinde de kullanılıyor. Bizim kullandığım kettle neden yurdu yaksın (!).

Düşük wattlı falan mı almak lazım, nasıl bi kettle almam lazım?

Edit:Arkadaşlar kettle ın düşük wattlısını mı almam gerekiyor eğer prize az güç veriyolarsa. Anlayan birisi aydınlatsın nasıl bi kettle alayım ,güvenli olması şart yakmasın prizi falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiHalinde. -- 31 Ekim 2015; 10:00:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dusuk wattli kettle var ama cok tehlikeli otomatik kapanmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Dusuk wattli kettle var ama cok tehlikeli otomatik kapanmiyor

Ne tür bişey almam gerektiğini tarif edermisiniz hocam ,otomatik kapansın bu kadar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Meiyou Rei_

Özel yurtta kalıyorum. Yurtta kettle yasak ama götürüp kullanmayı düşünüyorum. Yakalınrsam ne gibi bi sorun çıkar? Odada duman algılayıcı gibi bi cihaz var sanırım. Uzatma kablosuyla balkona çıkarıcam. Ayrıca kettle kantinde de kullanılıyor. Bizim kullandığım kettle neden yurdu yaksın (!).

Hocam kettle in yasak olma sebebi yangın cikarmasindan çok fazla elektrik harcaması valla bizde öyleydi sigortaları tam ayarliyolar ampul vs için bi kettle takardik tüm katın sarteli atardı bi de. Bize elektrik faturası çok geliyo diye yasaklamislardi. Ayrıca kettle yerine dirençli çubuklar oluyo bardağa koyuyorsun prize takip hemen kaynatın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

quote:

Özel yurtta kalıyorum. Yurtta kettle yasak ama götürüp kullanmayı düşünüyorum. Yakalınrsam ne gibi bi sorun çıkar? Odada duman algılayıcı gibi bi cihaz var sanırım. Uzatma kablosuyla balkona çıkarıcam. Ayrıca kettle kantinde de kullanılıyor. Bizim kullandığım kettle neden yurdu yaksın (!).

Hocam kettle in yasak olma sebebi yangın cikarmasindan çok fazla elektrik harcaması valla bizde öyleydi sigortaları tam ayarliyolar ampul vs için bi kettle takardik tüm katın sarteli atardı bi de. Bize elektrik faturası çok geliyo diye yasaklamislardi. Ayrıca kettle yerine dirençli çubuklar oluyo bardağa koyuyorsun prize takip hemen kaynatın

Kykda mı kalıyordunuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hitlerin Bıyığı

quote:

Kykda mı kalıyordunuz

Yok hocam lise için konuştum malum yapının koleji idi

Edit: sadece kettle değil tost makinesi vs de yasakti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hitlerin Bıyığı -- 31 Ekim 2015; 9:27:10 >

• Arkadaşın bahesttiği dirençli çubuk mantıklı bence. Onu alın derim ben.

• Dirençli çubuk mu alayım, kettle mı? Dirençli çubuk dahada garantisiz bişey değil mi? İş açmasın başıma?

• Memur görmediği sürece istersen tüplü ocak olsun bişey olmaz. Bizimkini alırlardı, her haftasonu memlekete gidiyorum ayağına geri alırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 31 Ekim 2015; 9:38:42 >
  • Bizim yurtta her katta mutfak var mutfaklarda yurda ait kettle, tost makinesi, mikrodalga, ocakları kullanıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Memur görmediği sürece istersen tüplü ocak olsun bişey olmaz. Bizimkini alırlardı, her haftasonu memlekete gidiyorum ayağına geri alırdık

Kyk değil özel yurt hocam benim yurdum. Prize takınca sigortalar atıyo diyen falan var, yangın alarmı çalışıyo diyen var sizde yokmuydu böyle şeyler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Memur görmediği sürece istersen tüplü ocak olsun bişey olmaz. Bizimkini alırlardı, her haftasonu memlekete gidiyorum ayağına geri alırdık

Kyk değil özel yurt hocam benim yurdum. Prize takınca sigortalar atıyo diyen falan var, yangın alarmı çalışıyo diyen var sizde yokmuydu böyle şeyler

Hurafe onlar hurafe inanma. Duman sensörü olabilir ama buharla duman arasında fark var, çok şüphe ediyorsan cam kebarında kaynatırsın suyu, yumurta haşladığımızı bilirim kettle da

• Arkadaşlar kettle ın düşük wattlısını mı almam gerekiyor eğer prize az güç veriyolarsa. Anlayan birisi aydınlatsın nasıl bi kettle alayım ,güvenli olması şart yakmasın prizi falan

• Milletten fazla fazla para alıyorlar 2 kuruş elektrik parası fazla mı geliyormuş hahahahah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takınca sigortalar atıyor bizim yurtta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı yurtlarda atıyor sigortalar bazıları kullanabiliyor

• Saç kurtma makinesi kaç w ve kullanıma izin var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni_kullanıcı

Saç kurtma makinesi kaç w ve kullanıma izin var mı?

Hocam banyoda arkadaş çalıştırıyodu saç kurutma makinasını geçen gün, wattını bilmiyorumda ufak boyutlu bi makina değildi onu hatırlıyorum

Kullanımına izin var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiHalinde. -- 31 Ekim 2015; 10:14:19 >
  • Up, nasıl bi kettle alabilirim anlayan yok mu

• Yurtlar iyice sacmaladi. 🤐😖

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.