Şimdi Ara

Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi Rezaleti | Kaybolan Telefonum - Lütfen yukarı çıkaralım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
328
Cevap
6
Favori
54.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
818 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de osmaniye kargom gitmişti kargo yolda kaybolmuş nasıl oluyorsa sonra istanbulda müdürlükleri faturasını ibraz edince ödemişlerdi ürünü.
    Üründe 1000 waatlık pioneer amfiydi aktarmada cukka yaptılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun benim zamanında 3 tane telefonu mu çaldı mng kargo çalışanları,mahkeme filan uğraştımda boşuna para ve zaman kaybı oldu.Sistem hırsızdan yana yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım telefonunuzu bulursunuz. Bende daha önce benzer problemler yaşadım. Seneler önce ps2 göndermiştim birine aynı sizdeki durum bende de oldu kaç sene geçti ve ümidi kestim 1000 mislini sizden kopara kopara çıkarsınlar deyip kafamdan da mevzuyu çıkardım attım.

Çünkü insanı öyle bir hale geitiryorlar ki haklıyken haksız duruma düşüyorsun. Tüm sabır ve çareler tükendiğinde bu şerefsiz köpeklere sövünce o zaman da kıymete biniyorlar devlet senin kulağını çekiyor.

Dönüpte devlet babaya, e baba hani benim ürünüm o zaman nerede?? deyince de tek bir muhattap bulamıyorsun sadece beklemede kalın cevabını alıyorsun.

Umarım telefonunuzu bulur ve o şerefsizlere gereken yaptırımı uygulatabilirsiniz, zira içimin yağları erir.

Bende günahına girmek istemem kimsenin ama çalışan eleman işidir bu. Ve bu konuda işin orospusu olmuşsa iş gerçekten çok zor.

• Geçmiş olsun, bu kargo şirketlerinin düzgün çalıştığı günleri görebilecekmiyiz bakalım.

• Geçmiş olsun. Umarım kargoyu bulursunuz. Kötü olmuş. Sizin kargonuz gene en azından hani küçük. Aras kargo 4kW motor ve takılı olan redüktörü kaybetti. Arkadaş 150 kilo civarında devasa bişey. Biz şirket olarak çözüm bulamadık umarım sizler bulursunuz.
  • Takip. Çok geçmiş olsun.

• shindorei kullanıcısına yanıt
    Bakalim hocam ben de merak ediyorum ne gibi seyler yasanacak. O da iyice abartiymis yani ,:)

• Geçmiş olsun bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1026 -- 13 Şubat 2020; 22:48:14 >
  • Bu tarz ürünleri kargolayıp satmak yerine her zaman elden satmak daha mantıklı.

Hem kargoda zarar görme ihtimali var hemde böyle ceplenme.

Ayrıca alıcı açısından görmeden ikinci el olarak bu tarz ürünleri kargoyla almak büyük cesaret.

Siz kargoya vermişsiniz elinizde belge yok?

Belge olsa da bu iş uzar gider.Siz alıcının parasını iade ettiniz mi?

Bu iş ugraştırır.Bu tarz konuları görünce degerli eşyalarınızı kargoya verirken iki kere düşünün.Evrak alın ve sigorta seçenegini düşünün.

Umarım kısa sürede çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 13 Şubat 2020; 22:53:7 >
  • Geçmiş olsun hocam, bu yurtiçi kargoyu oldum olası sevmem ama diğerleri de çok farklı değil malesef. Umarım çözülür bir an önce

• Şöyle konularda küfür etmek serbest olsa keşke.

• Zamanında yazdık kargoya telefon verirken telefon veriyorum demeyin.
  • Hiç uğraşma tüm kayıtlar elinde...Hemen şirkete ..Dava aç.. Parasını iste....Şu götürdü bu götürdü... Şirket sorumlu....İŞVEREN ÇALIŞTIRDIĞI PERSONELİN GÖREVİ ESNASINDA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA VERDİĞİ ZARARI ÖDEMEK ZORUNDADIR....İş kanununda çok açık yazıyor...Panik yapma..Bir avukat bul...Şirkete .davanı aç....kaybeden bütün masrafı ödüyor....Onlar ödeyecek… Senin bir telefon 3 telefon olarak bir yerlerine girer....

• Büyük geçmiş olsun. Alıcı da satıcı da olgun ve kişilikli insanlarsınız.
    Yeminediyorum bende bıktım bu ülkedeki düzensizlikten sadece kargo firmaları mı!!! Ne denetim ne dürüstlük hiçbiri yok çogu kurumlarda. Kanun desen o da yok. Bekle 4 sene cihaz bulunsun.

• Oncelikle cok buyuk gecmis olsun, umarim bir an once telefon bulunur.

Alicinin parasini iade ettiniz mi? Yurtici kargo ile gonderin demis olsa dahi size tutanaksiz kagitsiz verin diye belirtmemis alici arkadas ve bence burada hic bir sorumlulugu yok.

Sonucta arkadas size parayi gonderirken banka parayi kaybetseydi ve para size ulasmasaydi siz telefonu kargolamazdiniz degil mi?

Bence buradaki hukuk mucadelesi yalnizca sizin mucadeleniz olmali, alici arkadasi bu ise ortak etmenin kesinlikle dogru olmadigini dusunuyorum.

Tekrardan gecmis olsun.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nJOY -- 13 Şubat 2020; 23:29:7 >
  • Müdürleri oldum olası sevmem. Benimde farklı bir konuda başıma bir durum geldiğinde saçma sapan tekliflerde bulunup kendini ağırdan satan role büründü. Çoluğundan çocuğundan çıksın dedim ve yoluma gittim.

• nJOY kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim bu konuda bir anlasmazligimiz yok. Beraber sürdürüyoruz onu da kendi aramizda hallederiz. Dusunceniz için teşekkürler

• xentios kullanıcısına yanıt
    Kimse oyle birşey demedi

• taşkafa T kullanıcısına yanıt
    Hersey mevcut evet, o bedel mutlaka bize geri gelecek. Yani eğer yasanin bir parçası bile uygulanıyor ise mutlaka sonuc olumlu olacak diye düşünüyorum

• Değerli eşyaları kargoya getirmeden önce, etrafını belli olmayacak şekilde sardırırm telefon vs. Oldu belli olmasın diye, çözüm üretebilirsiniz ben hep böyle yaptırırm karşıya

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.