Şimdi Ara

yurtdışından verdiğim kargo kapima gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amerikan bir siteden 30-35 dolarlık alışveriş yapacağım. Türkiye'ye kargo yolluyorlarmis fakat apartman,daire numarası falan istemelerine rağmen bu urunun kapima kadar geleceğini düşünmüyorum. gidip bir yerden almam mı lazim gelince?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben cin den ve singapurdan kac defa siparis verdim hepside sorunsuz ve gumruge takilmadan geldi.sayet gumruge takilirsa icini aciyorlar ve ekstra kdv kitliyorlar haberin olsun..
    en son singapurdan siparis verdigimde kayseriye kadar 13 gunde geldi takip numarasindan kontrol ediyordum..kayseri merkez postanesinden 16 gün eve birakamadilar..hem ptt sisteminden hemde twiterden oranin ceo suna yazdim hemen takip nr istediler..kayserideki herifler itin gotune girip cikti aradi 2 defa özur dilediler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaca761 -- 11 Ekim 2018; 23:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca761

Ben cin den ve singapurdan kac defa siparis verdim hepside sorunsuz ve gumruge takilmadan geldi.sayet gumruge takilirsa icini aciyorlar ve ekstra kdv kitliyorlar haberin olsun..
    en son singapurdan siparis verdigimde kayseriye kadar 13 gunde geldi takip numarasindan kontrol ediyordum..kayseri merkez postanesinden 16 gün eve birakamadilar..hem ptt sisteminden hemde twiterden oranin ceo suna yazdim hemen takip nr istediler..kayserideki herifler itin gotune girip cikti aradi 2 defa özur dilediler :)
    yani türk sitelerine yazdığım gibi düz adresimi yazsam eve getirme şansları var dimi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitelerden siperisi verirken nasil adres giriyorsan ayni sekilde tam adresini verirsen gelir tabiki ama takip numarasi kesinlikle olsun,gerekirse ekstra öde tahaddutlu posta diyorlar sanirim o sekilde olursa sorun olmaz.kardesimin kargosunun biri bu sekilde kayboldu, gidip bizzat kargonun geldigi merkez subede sorduk adam allah bilir nerde onu bulamayiz simdi ,bulunca getirirz deyip yol verdi bize..Turkiyeye girdigi an ptt devraliyor kargoyu.eger takip numarali kargoysa onu biraktiklari yere ve dagiticiya zimmetliyorlar kaybolma ihtimali cok ama cok dusuk..eger takip numarasiz gelirse hic umursamiyorlar ortada kaybolma ihtimali yada calinma ihtimali cok yuksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.