Şimdi Ara

Yurtdışında Üniversite Okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversiteyi yurt dışında okuma imkanımız var mı ?ve nerelerde türk çoğunluğu vardır sizce ? Yurt dışında sınavsız üniversite okunabiliyormuş
    bununla ilgili bilgisi olan var mı acaba? Tavsiye edebileceğiniz üniversite veyahut ülke olarak var mı acaba ? bu konuda bilgili kişilerden yardım istiyorum Şimdiden teşekkürler

• Sanirim arastirmalarinin basindasin o yuzden once aklindaki sorulari kagida yaz ve internetten forumlari sozlukleri anahtar kelimelerle arastir oku, ulke ulke arastir, 1 ay kadar sonra bircok seyi cozmus olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle 1. madde olarak şunu kavra; kulaktan dolma televizyondan görme haberlerle senin hevesini kaçırmaktan başka bir işe yaramayacak zibilyon tane yorum alacaksın, bunlara kulak asma çünkü bir bilgi ile değil sadece seni vazgeçirmek üzere odaklanmış tipler oluyor.

2. madde olarak ise yılda verebileceğin maksimum maliyeti belirlemelisin. Cep harçlığın dahil. Maliyete göre çok çok çok farklı şartlar sunabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sellim81

Öncelikle 1. madde olarak şunu kavra; kulaktan dolma televizyondan görme haberlerle senin hevesini kaçırmaktan başka bir işe yaramayacak zibilyon tane yorum alacaksın, bunlara kulak asma çünkü bir bilgi ile değil sadece seni vazgeçirmek üzere odaklanmış tipler oluyor.

2. madde olarak ise yılda verebileceğin maksimum maliyeti belirlemelisin. Cep harçlığın dahil. Maliyete göre çok çok çok farklı şartlar sunabiliriz.

Cevaplarınızdan Dolayı teşekkür ederim üniversite harçlığı 3 bin dolar olabilir max öğrenci durumuna göre ihtiyaçların fazla olmadığı olabilir elimden geldiğince orada da çalışmayı denerim
    Ben küçüklüğümden beri üniversiteyi yurt dışında okumak istiyordum birkaç ygs notlarım kötü geldi ondan dolayı internette dolaşırken sınavsız alınabileciğini gördüm üniversitelerin şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim Büyüklerimin illaki tavsiyeleri olacaktır Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Khal Woof

Sanirim arastirmalarinin basindasin o yuzden once aklindaki sorulari kagida yaz ve internetten forumlari sozlukleri anahtar kelimelerle arastir oku, ulke ulke arastir, 1 ay kadar sonra bircok seyi cozmus olursun.

Araştırıyorum ama forumdaki deneyimli büyüklerimden de tavsiye öğüt almak istiyorum çünkü diğer sitelerde yalan dolan haber çok var insanların da doğru söyleyip söylemediğini de bilemiyorum çünkü bazıları kendi firmalarına yararlı şeyler yazıyorlar ama gerçek öyle olmuyor ondan dolayı buraya konu açtım yoksa amacım insanları yormak değil
  • omris2013 kullanıcısına yanıt
    Yormak degil asil mesele, cok fazla parametre var yurtdisi egitim ve goc icin, 3 soru sorarsin ama sayfalarca cevap yazilabilir ve her sey senin isteklerine bagli olacak en sonunda, o yuzden kimse kesin bir cevap veremez genel sorularina, daha belirgin sorular sorarsan cevap verilebilir. Mesala sunlari istiyorum sunlara sahibim hangisi benim icin makul gibi sorularina yanit bulabilirsin o sorularinin olusmasi icin dogru yanlis cok fazla sey okumalisin dinlemelisin. Tartisilmis konulara falan bak mesala almanyada universite okumak yaz google da bir suru sey cikar oku onlari bir suru soruna cevap buabilirsin ayni seyi polonya icin Çin icin de yap 1 aya kadar bir sur sey ogrenirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka tavsiyesi olan ?
  • her yerde türk bulunur merak etmene gerek yok polonya, çin bunlarla uğraşma bence. lise not ortalaman kac? ne kadar para verebilirsin üniye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

her yerde türk bulunur merak etmene gerek yok polonya, çin bunlarla uğraşma bence. lise not ortalaman kac? ne kadar para verebilirsin üniye?

75 gelicek inşallah lise diploması ve 10 bin tl ye kadar olabilir yıllık
  • quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

quote:

Orijinalden alıntı: heisenbeng

her yerde türk bulunur merak etmene gerek yok polonya, çin bunlarla uğraşma bence. lise not ortalaman kac? ne kadar para verebilirsin üniye?

75 gelicek inşallah lise diploması ve 10 bin tl ye kadar olabilir yıllık

Yaklaşık 2500 euro ile 1 sene Avrupa'da hayatta kalman imkansız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.