Şimdi Ara

Yurtdışında Otel Bulmak İçin En İyi Site

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
11.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yurtdışı (özellikle avrupa) için otel bakarken hangi siteleri tavsiye edersiniz? Güvenilir ve en iyi otellerin bulunduğu sorunsuz site? Booking.com tarzında ? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskolnikov77 -- 29 Nisan 2011; 16:22:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77
    Arkadaşlar yurtdışı (özellikle avrupa) için otel bakarken hangi siteleri tavsiye edersiniz? Güvenilir ve en iyi otellerin bulunduğu sorunsuz site? Booking.com tarzında ? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Teşekkürler..

Ben yurtdisi otel rezervasyonu icin devamli booking.com u kullandim kullanmama sebebini ogrenebilirmiyim
  • Seçenek olması açısından istemiştim.. :)
  • Booking.comdan yaptım rezervasyonumu bakalım..

Arkadaşlar kredi akrtı bilgilerini veriyoruz ama çekim yapmıyorlar değilmi? Otelden check out sırasındamı çekim yaptırcaz? Nasıl oluyor süreç? Ben epey önce kullandım bu sitemi unuttum detaylarını hep..
  • expedia.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

expedia.com

+1
  • www.hrs.com

doğrudan siteye ödüyorsun hepsinde ,istersen gitmeden iptal hakkın var, bazı otellerde ceza ödeyebiliyorsun,değişiyor.
  • hrs bencede
  • Booking.com ile yaptım bakalım.. 3 gün öncesine kadar ücretsiz iptal hakkı var da diyor... umarım sıkıntı çıkmaz :)
  • Yurt dışında kalacak oteli belirlediyseniz, YKB, garanti finans vb.kredi kartınız varsa seyahat hatlarından da bir fiyat alın.Hem taksit yapıyorlar,bazen booking.com'dan daha iyi fiyat veriyorlar.Otele ekstralar haricinde para ödemenize gerek kalmaz.
  • geceliği 40 euroya 3 yıldız merkezde tren istasyonuna yakın bir otel buldugum.. fiyat bana uygun gibi geldi ama bilemiyorum..
  • tripadvisor ve booking.com inceleme ve rezervasyon açısından çok iyi ben yakın zamanda tatilsepeti ve pegasus üzerinden 45 ve 35 euroluk rezervasyonlar yaptım avrupada ve çok memnun kaldım.
  • kredi kartı kullanmadan havale ile booking.com a nasıl rezervasyon yaptırabiliyoruz
  • Öyle bir yöntem var mı ki? benim bildiğim parayo çekmiyor zaten booking com .. sadece gerekli kart bilgilerini veriyorsun ..
  • evet para çekmiyor eğer rezervasyon yapıp gitmezseniz çekiyorlar bir nevi güvence.
    havale ile alışverişin yolu tatilsepeti vs. olmalı.
  • kart bilgilerini girip rezervasyon mu yapıyorlar. Sonrada otele gidip mi çekiyorlar? Daha detaylı açıklayabilir miyiz sistemi?

teşekkürler
  • Benim bildiğim, rezervasyon yaparken kart bilgielrini giriyorsun ama ödeme çekmiyorlar.. check out sırasında ödemeyi yapıyorsun..veya check out sırasında onlar kart bilgilerinle otomatik çekimi yapıyorlar.. o konuda ben de emin değilim.sistemi son kullanalı 3-4 yıl oldu..
  • hocam kredi kartı bilgilerinizi alıyor site, rezervasyonu iptal etmez ve otele kalacağınız gün gitmezseniz ozaman kredi kartınzdan çekiyorlar ama giderseniz istediğiniz gibi ödüyorsunuz.
  • Önerdiğiniz sitelere bakıp hayallere daldım.:)
  • http://www.agoda.com.tr/

güneydoğu asyada bol bol kullandım.
    yazılı fiyatlara vergi dahil değildir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.