Şimdi Ara

Yurtdışı uçuşlar ne zaman açılır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Corona tablolarını çok iyi takip edemiyorum ama ukrayna ya da dubaiye gidesim var bu yaz ? hangisinde corona daha az ? uçuşlar ne zaman açılır ?

• Yurtdışı uçuşlar zaten mevcut, önemli olan nereden yurtdışına çıkacağın.

Mesela çinden yurtdışı uçuşlar açıldı.

oraya git , ordan dubai, ohh miss gibi.

Ama sen sıfır korona riski istiyorsan cook islands ( cook adaları ) var, risk sıfır, adamlarda nufus 17.000 , ülke kilitli.

Bence sen oraya git. Müthiş bir yer.
  • yurtdışı için önce ilgili ülkelerin sivil havacılık otoritelerinin izinleri lazım.

havacılık sektöründe çalışan biri olarak, amerika, uzakdoğu (çin özellikle) avurpa(fransa italya ispanya ingiltere) ve büyük ihtimalle rusya (şuan bence sıkıntılı durumdalar) bu ülkelerin yolcu giriş çıkışına izin vereceğini düşünmüyorum en azından bir süre daha.

Bunların dışındaki ülkelerle haziran ayı içinde kısıtlı frekans ile uçuşlar bence başlar.
  • ukrayna 1 temmuz diye okumuştum.
  • mahsur kalma ihtimaline karşı, ukraynayı tercih et bari :)
    dubai de kalmak bu sıcakta sıkıntı
  • vize veren ülkelerin daha açılmasına var

avrupa birliği için 15 haziran misal ama 15 haziranda TRye açacaklar mı belli değil 1 temmuz durum iyileşirse daha gerçekçi
    vizesiz yerler açılabilir 10 haziranda

şuan konsolosluklar açık değil misal ne vize alabiliyorsunuz aylardır ne süreciniz yarım kaldıysa devam ediyor
  • Güvenlik ve sağlık çerçevesinde inşallah her şey düzenli olarak açılır ve yoluna girer yavaş yavaş tüm yasaklar kalkmak üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginin derdi de bir başka be. Millet dükkanım açılsın para kazanayım derdinde bunun derdi dubai mi ukrayna mı?

• Ben de memlekete gitmeyi düşünüyorum biran önce açılsa keşke.

• Şöyle bir derdim olmadı arkadaş zalimsin hayat

• Dubai'ye giren herkese 14 gun karantina zorunluluğu var.Ayrica 50 derecede erimek istersen yazin mutlaka gel Dubai'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoooooL

Zenginin derdi de bir başka be. Millet dükkanım açılsın para kazanayım derdinde bunun derdi dubai mi ukrayna mı?
    he bi akıllı sensin fakir.
    milletin işi gücü var senin beynin bunları düşünmeyi aklına getiremedi tabi .

düşünce fakiri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.