Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sleepydragon

ebay'dan 6 sında sipariş verdim hala gelmedi. Yazıktır ya.

Benim 1 bucuk ay bekledigim oldu :) bi haftada geldigide oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Arkadaşlar Order Time: 12:35 Jun. 09 2014 de yaptıgım alışveriş az önce geldi lakin aliexpress te hala bir hareket yok kargo takibi görünmüyor ne yapabilirim?

Bir de siz baksanız ben mi hata yapıyorum
    China Post Air Mail RI013534202CN

Geldiyse takip no yu napcaksınız hocam ?

O halde onayı vereyim diyorsunuz yani ürün de hata vs yoksa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Arkadaşlar Order Time: 12:35 Jun. 09 2014 de yaptıgım alışveriş az önce geldi lakin aliexpress te hala bir hareket yok kargo takibi görünmüyor ne yapabilirim?

Bir de siz baksanız ben mi hata yapıyorum
    China Post Air Mail RI013534202CN

Geldiyse takip no yu napcaksınız hocam ?

O halde onayı vereyim diyorsunuz yani ürün de hata vs yoksa.

Eger sahte takip no vermisse adamin basini agritabilirsiniz ama ben urunumu aldim zaten bi kusur yok diyorsaniz onayi verin adam alsin parasini

• Lazer ateş ölçermi gelen ? Ben de düşünüyordum çocuk için . Kaça geldi ne kadar sürdü ?
    Çok olmazsam bir de link isteyeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Benim saatlerden biri geldi resimde içi çalışıyor gibi gözüküyordu ama çalışmıyor. Dispute açmayı düşünüyorum ne yazmam lazım?

Resimde nasıl çalışıyor görünür pek anlamadım. Sormadınız mı satıcıya çalışıyor mu diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Benim saatlerden biri geldi resimde içi çalışıyor gibi gözüküyordu ama çalışmıyor. Dispute açmayı düşünüyorum ne yazmam lazım?

Resimde nasıl çalışıyor görünür pek anlamadım. Sormadınız mı satıcıya çalışıyor mu diye?

Sormadım. İlanda yüksek kalite yazıyor ama orta kalite geldi. Düşük kaliteli diye mi dispute açsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Lazer ateş ölçermi gelen ? Ben de düşünüyordum çocuk için . Kaça geldi ne kadar sürdü ?
    Çok olmazsam bir de link isteyeyim :)

Ben aldıgım da 11,64 dolar dı şu anda 10,87 dolar.

Ayın 9 unda aldım bugün geldi 15 günde

http://www.aliexpress.com/item/Non-Contact-Digital-Infrared-Thermometer-Temperature-with-Laser-50-380-degree-freeshipping-dropshipping/461921727.html

• Bamboo sabunum geldi sivilceler için almıştım. İsteyen olursa önümüzdeki süreçte gelişmeleri yazarım.
  • Engin.K kullanıcısına yanıt
    sanırım aynı ateş ölçerden aldım geçen yıl

fakat 1-2 hafta içinde düzgün ölçmemeye başladı

çokta kullanmamıştım halbuki

umarım sizinki sağlam ve kullanışlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

sanırım aynı ateş ölçerden aldım geçen yıl

fakat 1-2 hafta içinde düzgün ölçmemeye başladı

çokta kullanmamıştım halbuki

umarım sizinki sağlam ve kullanışlı olur

Elektronik işi şans işidir bir de yurt dışından alırsak x2 şansımız olması gerekir inşallah dediginiz gibi sorun çıkarmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Bamboo sabunum geldi sivilceler için almıştım. İsteyen olursa önümüzdeki süreçte gelişmeleri yazarım.

Şahsi fikrim yurtdışından (Çin, hongkong vs.) Gibi ülkelerden ciltde kullanılacak ürünlerden uzak durun. Ben acikcasi guvenemiyorum Giyim alırsanız bile yıkadıktan sonra giyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenko1905

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Bamboo sabunum geldi sivilceler için almıştım. İsteyen olursa önümüzdeki süreçte gelişmeleri yazarım.

Şahsi fikrim yurtdışından (Çin, hongkong vs.) Gibi ülkelerden ciltde kullanılacak ürünlerden uzak durun. Ben acikcasi guvenemiyorum Giyim alırsanız bile yıkadıktan sonra giyin.

Nedenini öğrenebilir miyim ? Bi' bildiğiniz/tecrübeniz mi var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlmKbr

quote:

Orijinalden alıntı: ___Murat___

Aliexpress'te belkin marka kablolar çok kaliteli. Benim aldığım kablo orjinalinden daha kaliteli o kadar yani :)

Aldığınız ürünün linkini verseniz hocam? Satıcı da güvenilirse ihtiyacı olan alırdı oradan.

Aldığım ürün araç şarj kiti kablo + araç şarj cihazı! gerçekten hızlı şarj ediyor 2.1 A doğru

Linki

http://www.aliexpress.com/item/MOQ-1PCS-New-Mini-Belkin-Car-Charger-F8J078-10W-2-1A-W-Belkin-Cable-For-iPhone/1499886564.html

• Engin.K kullanıcısına yanıt
    sol tarafta yazıyor takip no sana yanlış takip no vermiş istersen dispute açıp gıcıklığına para iadesi alabilirsin belki. Solda yazıyor bak RD350604991CN
  • Hızlı bir şekilde sorunsuz elime ulaştı 15 günde hasarsız sorunsuz gelen bir ürüne dispute açamam hak yemek istemem bu yüzden onay verdim
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkürler, bayağı zahmet etmişsiniz
    çok güzele benziyor

son bir sorum olacak size zahmet, videoda tam belli değil, çok parlak değilse hemen sipariş geçeceğim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SlmKbr

quote:

Aliexpress'te belkin marka kablolar çok kaliteli. Benim aldığım kablo orjinalinden daha kaliteli o kadar yani :)

Aldığınız ürünün linkini verseniz hocam? Satıcı da güvenilirse ihtiyacı olan alırdı oradan.

Aldığım ürün araç şarj kiti kablo + araç şarj cihazı! gerçekten hızlı şarj ediyor 2.1 A doğru

Linki

http://www.aliexpress.com/item/MOQ-1PCS-New-Mini-Belkin-Car-Charger-F8J078-10W-2-1A-W-Belkin-Cable-For-iPhone/1499886564.html

bunu zamanında n11 den 60 tl ye almıştım.

Tabi aradaki farkın 11 katını alıp onlara da lastik almıştım Ayrıca ürün çok güzel ve hızlı şarj ediyor. bu türr bişey arayanlara tavsiye ederim. ben memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 25 Haziran 2014; 0:16:22 >

• Dispute açamadım illa resim ekleyin diyor yardımcı olurmusunuz

• Bu üründen aldım isteyen olursa satayım.cepten kablosuz olarak resim ve video seyretmek için Tv'den

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Hizlial da 14.90 tl.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.