Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çanta değil de araç içi koltuk arkası organizer'ı mı kastediyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmetyel06 kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum hiç bir yerde yaş yazmıyoruz
  • faustil F kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkür ederim Hocam. Birşey daha sorabilir miyim. Bu ampul 10 W. AE'de 12W Telli modeller de vardı. Aydınlatması nasıl "tasarruflu" 10-12W'lara göre?

(Tasarruflu 10-12W'lar benim içimi karartıyor, iddia ettikleri kadar ışık verdiklerine inanmıyorum. Denk olduğunu iddia ettikleri eski usul akkor lambalar onlardan daha iyi aydınlatıyordu).

• Uçan Pırasa kullanıcısına yanıt
    Hocam f/p güzel. Testere ve bıçak harici delikler ne işe yarıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

Zannetmiyorum hiç bir yerde yaş yazmıyoruz

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Hocam f/p güzel. Testere ve bıçak harici delikler ne işe yarıyor acaba?

Ufak somunlara uyuyor biri onurunu hatirlamiyorum biri acacak :)

• şu aliexpresten paypal kalkmasaydı iyiydi, xbox için xkey alacam ama güvenemiyorum :D
  • silici4190 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

O yurtıdışına sevk edildi PTT nin iç yazışması gerçekte dışarıya sevk edilmiyor. Birkaç gün sonra işlemlerin devam ettiğini görürsünüz. Yine de takip kodunu bir yazın bir kontrol edelim.

sağlıcakla
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    çantanın içine konulanlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

O yurtıdışına sevk edildi PTT nin iç yazışması gerçekte dışarıya sevk edilmiyor. Birkaç gün sonra işlemlerin devam ettiğini görürsünüz. Yine de takip kodunu bir yazın bir kontrol edelim.

sağlıcakla

RC781928928CN takip kodu bu.ben ptt den yurtdışı gönderi takibinden bakıyorum.
  • hunter444 kullanıcısına yanıt
    Maalesef, onu takip etmedim Hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • silici4190 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

doğru yerden bakıyorsunuz. Ben de aynı yerden bakıyorum. Sizi yanıltmak istemem ama gelen postaların çoğu bu şekilde işleniyor.

size özelden bana son gelen 2 ürünün takip numarasını yazdım. Aynı siteye girip kontrol edin. Sizin işlemlerinizin uygulandığını göreceksiniz
    Biraz beklemeniz lazım en son aldığım ürün bu yazı çıktıktan 11 gün sonra Türkiye ye giriş yaptı denildi. Tarihleri siz de inceleyin

Duruma göre 10-15 gün içerisinde Türkiye giriş yapıldı yazar.

Yine de buradaki başka tecrübeli arkadaşlar da fikirlerini belirtirlerse yararı olur. Diğer arkadaşlardan da fikir almış olursunuz.

sağlıcakla
  • Aliexpress'den ilk alış-verişimi yaptım

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
     +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

bu iki saati aldım. ilki 7 ikincisi 8 dolar.
    kalitesi çok önemli değil, uzun vadede (1 haftada) saati doğru gösterse yeter. günde 5-10 dakikalık sapma olursa at gitsin çöpe. bunu göze alarak aldım tabi ki.

• muskeder kullanıcısına yanıt
    2. Güzelmiş gelince daha fazla bilgi verirseniz iyi olur bizde alak:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

Beyler 12 günde saatim geldi..

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Hayırlısı olsun,

Hocam aldığınız yerin linkini verebilirmisiniz ?

Teşekürler hocam...

http://www.ebay.com/itm/120968354381?var=420089048177&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Saatten memnun musunuz? Çevrenizdekilerin yorumları ne oldu acaba, değişik bir tarzı olduğu için illaki yorum yapan olmuştur :) Bir de kargo ücreti vermiş miydiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Invicta Men's 12645 Lupah GELDİ Ürün bomba çok kaliteli ve çok güzel . ( 210 TL - 14 günde geldi )

http://www.amazon.com/gp/product/B00ATUK5GK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

ürünü amazondanmı aldınız hocam
    amazondan tr ye ürün gelmiyor diye biliyorum
    son olarak 210 tl edermi
    görsellerde cok güzel gözüküyor hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

İçindeki tüm mekanizması çalışan bir saat olarak şu baya hoşuma gitti ama fiyat az daha uygun olsa iyi olacaktı. İndirim kuponu filan oluyor mu burada, var mı daha uyguna getirmenin yolu?
    http://www.aliexpress.com/item/Classic-fashion-watch-ETA-t035-617-16-031-00-men-s-watch/1796545738.html

Olmadı şundan alıcaz artık.
    http://www.aliexpress.com/item/Classic-fashion-watch-ETA-t035-617-16-031-00-men-s-watch/1796545738.html

Edit: Şunlardan alan var mı birde? Kolunda filan fotosunu görsek güzel olur.
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Luxurious-Movement-Brand-Quartz-Watch-Women-Men-Fashion-Rhinestone-Dress-Wristwatch/1422291664.html

3. Linkteki Diesel'in mavisine 570 çekmişlerdi Tokat'ta .

Acaba kordonu kaliteli mi? 80 lira sadece kordon...

• kalora kullanıcısına yanıt
    Invicta cok nefis gorunuyor ya...Gule gule kullanın
    Su aliexpressdeki armanicide guzele benziyor saat tutkum başlayabilir ilk siparişimi geçerim bir iki gune :) Burberry deniyecem hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 5 Ağustos 2014; 1:38:45 >
  • selam , linkleri atabilir misin acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcholicha -- 5 Ağustos 2014; 19:19:15 >
  • Ahmetyel06 kullanıcısına yanıt
    Adresinizi eksiksiz ve türkçe karakter kullanmadan yazın..
    Kargo ücretsiz ürünleri tercih edin.

Satıcının künyesinin iyi olmasına dikkat edin
    (İyi feedback değeri ve bol müşterisi olsun)

Kargoyu ptt kargo eve (adrese) teslim ediyor.
    İsime dikkat etmiyor teslim de, adreste herhangi biri alabilir..

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.