Şimdi Ara

Yurtdışı RMA Gümrük Vergisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crucial markasının ülkemizde servisi bulunmadığı için elimdeki bozuk ramleri yurt dışına göndereceğim. Ramleri forumdan ikinci el ve faturasız olarak almıştım dolayısıyla ithalatçıyla iletişime geçme şansım yok mecburen yurt dışına gitmesi gerekiyor. Müşteri hizmetlerine mail yolladım ürünü gönder dediler fakat benim merak ettiğim konu bu ürün yerine gönderecekleri yeni ürün ülkeye girince gümrük vergisi ödemem gerekecek mi?

• Büyük ihtimalle ödersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair bildigim kadariyla karşiliyordu dönüşte gümrük vergisini ama cruciali bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben 2 yıl arayla bozulan ddr2 2 gb ramlerimi değiştirdim crucial/micron'dan sıkıntı olmadı,tabi o zamanlar bu 20 dolar muhabbet yoktu,gönderdikleri belgede 25 sterlin filan yazıyordu ramin tanesi,o zaman sterlin 3 lira olsa işte takılmadı ama şimdiki durumu bilemedim.attım o transfer kağıtlarını galiba,bakarım akşam.

yanlız öle dandik kargoyla göndermiyorlar ups express'le gönderdiler,1 günde elime geçti.sabah dublinden uçağa biniyor böle ram kargo takipten izledim;londra,almanya,istanbul,ankara diye uçaktan uçağa atlıyarak geliyor,akşam 5'te eve getirdiler ben apıştım
    ups ekspresin parası zaten benim ramin 3 katı filandır herhalde,yıllar önce dandik zarfa 15 euro istiyorlardı normal gönderim,
    eğer kitsede tek tek gönderin?

hocam maili buldum şu şekilde gelmiş 08/11/2015'de
    Yurtdışı RMA Gümrük Vergisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roltec -- 25 Nisan 2017; 15:6:20 >

• roltec kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam
  • Rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.