Şimdi Ara

***Yurtdışı Kaliteli Şarj Cihazı ve Kabloları (MFi, QC, Wireless, Power3S, VoltIQ..) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
189
Favori
65.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler hocam. Tam bu mesele aklımdayken karşıma çıktı birden mesajınız hiç aklıma gelmemişti şarj aleti. Bende formatlamayı planlıyordum. Acaba neden etkiliyorki şarj aleti parmak izini. Ugreen in kalitelisiydi birde 11.11 de neredeyse bedavaya almıştım kullanamayacakmıyım şimdi onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 14 Şubat 2018; 23:33:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Çok teşekkürler hocam. Tam bu mesele aklımdayken karşıma çıktı birden mesajınız hiç aklıma gelmemişti şarj aleti. Bende formatlamayı planlıyordum. Acaba neden etkiliyorki şarj aleti parmak izini. Ugreen in kalitelisiydi birde 11.11 de neredeyse bedavaya almıştım kullanamayacakmıyım şimdi onu

Rica ederim yardımcı olmuşsam ne mutlu bir süre orijinal adaptör ile şarj edip gözlemleyin bakalım parmak izi düzelecek mi? bende durum belirttiğim şekilde oldu düzeldi büyük ihtimal sizdeki durumda adaptörden kaynaklıdır fakat emin olmak gerekli orijinal adaptörünüz sağlamsa başka adaptöre hiç gerek yok zaten samsung telefonlar QC 3.0 şuan için hiçbiri desteklemiyor kendi hızlı şarj teknolojisini kullanıyor buda QC 2.0 ile eşdeğer hızlı şarjda 9 volt 1.3-1.5 amper civarında şarj oluyorlar daha güçlü QC 3.0 adaptör kullansanız da hiçbir farkı olmuyor bu değerlerin yani telefonlarla gelen hızlı şarj adaptörlerinden başka bir adaptör kullanarak daha hızlı şarj ettirmek mümkün değil samsung telefonları ugreen ile farklı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz örneğin ben yine çinden aldığım mifa bluetooth hoparlörümü xiaomi ürünlerimi vs şarj ediyorum sorun yaşamadım fakat telefonlar hassas cihazlar etkilenebiliyorlar kolay gelsin.

• Samsung s8 ile kullanmak üzere kaliteli ve hızlı şarj da sorun yaşamayacağım bir usb type-c kablo önerebilir mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Samsung s8 ile kullanmak üzere kaliteli ve hızlı şarj da sorun yaşamayacağım bir usb type-c kablo önerebilir mısınız?

Merhaba kablo olarak blitzwolf ampcore turbo serisini tercih edebilirsiniz kaliteli ve çok dayanıklı bir kablodur banggood'dan uygun fiyata almak mümkün takipli ve sigortalı kargo ile 9 günde elime geçmişti tavsiye ederim.

• BL@DE kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim..hemen bakayım

Sadece aliexpress de hesabim var.. sanırım dediğiniz ürün bu dimi? Sipariş vereceğim

BlitzWolf Mikro USB Kablosu Android Veri Kablosu 2.4A Cep Telefonu Kabloları Telefon Şarj Kablosu 1 m 1.8 m 2.5 m Samsung Smartphone için

http://s.aliexpress.com/2EJJjERj?fromSns=Panoya kopyala

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Sadece aliexpress de hesabim var.. sanırım dediğiniz ürün bu dimi? Sipariş vereceğim

BlitzWolf Mikro USB Kablosu Android Veri Kablosu 2.4A Cep Telefonu Kabloları Telefon Şarj Kablosu 1 m 1.8 m 2.5 m Samsung Smartphone için

http://s.aliexpress.com/2EJJjERj?fromSns=Panoya kopyala

rica ederim evet kablo bu fakat sizin telefonunuz s8 olduğu için type c girişli bu ilandaki ürün micro usb kablo yani sizin telefonunuz ile uyumsuz siz bu ürünün type c olanını yani şu linkteki ürünü almalısınız:https://www.aliexpress.com/item/BlitzWolf-USB-Type-C-Cable-Type-C-Data-USB-Charger-Cable-1m-1-8m-Mobile-Phone/32833209044.html?spm=2114.10010108.1000013.1.6266474bO1jaxQ&traffic_analysisId=recommend_2088_1_90158_iswistore&scm=1007.13339.90158.0&pvid=685df4b2-8f41-4248-87fe-3f2c20ba57a9&tpp=1 banggood'a üye olup banggood'dan alırsanız ürün elinize daha kısa sürede ulaşacaktır aliexpress'e göre yine de tercih sizin şimdiden hayırlı olsun.

• Beyler bu iki kablodan hangisini önerirsiniz?

Elough E04 Manyetik Şarj Kablosu Mikro USB Kablosu Için Xiaomi Android Cep Telefonu Hızlı Şarj Mıknatıs Şarj Microusb Kablosu Tel

http://s.aliexpress.com/beEreYbU?fromSns=Copy to Clipboard

VOXLINK 1 m iPhone Için Manyetik USB Kablosu X 8 7 6 Artı 5 s USB Tipi C

http://s.aliexpress.com/uAruQ7fQ?fromSns=Copy to Clipboard

Üsttekinin 1.5 metre olanı ile alttakinin 1 metre olanı aynı fiyata geliyor. 1.5 daha iyi olmakla birlikte ikisi de işimi görür uzunluk olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar selam
    kendi aracımda kullanmak için güzel olsun diye usb 3.0 araç şarjı aldım. megane 2 de çalışmadı. adaptörün ucu sivri değil, yetişmiyor sanırım çakmak şarjına. başka arabada çalıştı.
    çok sinir oldum. başka hangi model de alabilirim. hızlı şarj olsun, tek girişli olsa da olur. alıp kullanıp memnun olan arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim.

aldığım ürün buydu. 4 üncü resime bakarsanız uc kısmı çok düz. ondan dolayı uymadığını düşünüyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/Qualcomm-Quick-Charge-3-0-Car-Charger-Dual-Usb-2-Port-Qc-3-0-Car-Charger/32828013119.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.oIejSI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 28 Şubat 2018; 10:31:37 >

adaptör çok önemli. Mutlaka kaliteli bir markanın veya telefon üreticisinin orjinal adaptörünü kullanmak lazım.

çoklu girişli adaptör almıştım teknosadan, teknosanın kendi üretimi. her zaman fişe takılıdır, hiç çıkarmam, oldukça memnunum.

2 girişli olanı üretimi yokmuş . Ben de baseusun 2 girişli adaptörünü sipariş ettim 19 liraya aliden.
    https://www.aliexpress.com/store/product/Baseus-Dual-USB-Charger-Mobile-Phone-EU-Charger-Plug-Travel-Wall-Charger-Adapter-For-iPhone-iPad/2343184_32844161827.html?spm=2114.12010612.0.0.138d5861awK5GI

Orjinal Baseus mağazası. Hiç alışveriş yapmadım ama kaliteli ve orijinal olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

Rica ederim yardımcı olmuşsam ne mutlu bir süre orijinal adaptör ile şarj edip gözlemleyin bakalım parmak izi düzelecek mi? bende durum belirttiğim şekilde oldu düzeldi büyük ihtimal sizdeki durumda adaptörden kaynaklıdır fakat emin olmak gerekli orijinal adaptörünüz sağlamsa başka adaptöre hiç gerek yok zaten samsung telefonlar QC 3.0 şuan için hiçbiri desteklemiyor kendi hızlı şarj teknolojisini kullanıyor buda QC 2.0 ile eşdeğer hızlı şarjda 9 volt 1.3-1.5 amper civarında şarj oluyorlar daha güçlü QC 3.0 adaptör kullansanız da hiçbir farkı olmuyor bu değerlerin yani telefonlarla gelen hızlı şarj adaptörlerinden başka bir adaptör kullanarak daha hızlı şarj ettirmek mümkün değil samsung telefonları ugreen ile farklı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz örneğin ben yine çinden aldığım mifa bluetooth hoparlörümü xiaomi ürünlerimi vs şarj ediyorum sorun yaşamadım fakat telefonlar hassas cihazlar etkilenebiliyorlar kolay gelsin.

hocam 15 gündür orjinal şarj aletini kullanıyordum aynısı yine olmaya başladı sorun ugreende değil sanırım. Sizde tekrar oldu mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

quote:

hocam 15 gündür orjinal şarj aletini kullanıyordum aynısı yine olmaya başladı sorun ugreende değil sanırım. Sizde tekrar oldu mu?

Ben orijinal samsung adaptör ve kabloyu kullanmaya başladığımdan beri sorunum düzeldi ne dokunmatikte bir saçmalama ne de parmak izini okumama sorunu yaşamıyorum çok şükür sizin sorununuz telefondan kaynaklı gibi duruyor veya blitzwolf ugreen vs gibi adaptörleri uzun süre kullandıysanız telefonda bir hasara neden olmuş olabilir telefonu bir sıfırlayıp tekrar gözlemleyin bakalım olmadı garantiye başvurun derim geçmiş olsun.

Hocam bende dokunmatik sorunu olmuyordu sadece parmak izi 5 10 sn devre dışı gibi hiç çalışmıyordu şarj aleti veya kablo sıkıntılı değilmiş parmak izini sıfırlayınca kalıcı düzeldi. Ugrren adaptöre geri döndüm orjinal çeviricili olduğu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler bu iki kablodan hangisini önerirsiniz?

Elough E04 Manyetik Şarj Kablosu Mikro USB Kablosu Için Xiaomi Android Cep Telefonu Hızlı Şarj Mıknatıs Şarj Microusb Kablosu Tel

Üsttekinin 1.5 metre olanı ile alttakinin 1 metre olanı aynı fiyata geliyor. 1.5 daha iyi olmakla birlikte ikisi de işimi görür uzunluk olarak.

üsttekini ilk kez duydum hocam, ama aşağıdaki linkin markasından kablolar aldım kullanıyorum sıkıntı yok, ama zamanla 2 3 ay sonra şarj etmiyor. şarj kablosu desteklenmiyor diye uyarı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

arkadaşlar selam
    kendi aracımda kullanmak için güzel olsun diye usb 3.0 araç şarjı aldım. megane 2 de çalışmadı. adaptörün ucu sivri değil, yetişmiyor sanırım çakmak şarjına. başka arabada çalıştı.
    çok sinir oldum. başka hangi model de alabilirim. hızlı şarj olsun, tek girişli olsa da olur. alıp kullanıp memnun olan arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim.

aldığım ürün buydu. 4 üncü resime bakarsanız uc kısmı çok düz. ondan dolayı uymadığını düşünüyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/Qualcomm-Quick-Charge-3-0-Car-Charger-Dual-Usb-2-Port-Qc-3-0-Car-Charger/32828013119.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.oIejSI

ugreen markası var hocam inceleyin çok güzel ürünleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

adaptör çok önemli. Mutlaka kaliteli bir markanın veya telefon üreticisinin orjinal adaptörünü kullanmak lazım.

çoklu girişli adaptör almıştım teknosadan, teknosanın kendi üretimi. her zaman fişe takılıdır, hiç çıkarmam, oldukça memnunum.

2 girişli olanı üretimi yokmuş . Ben de baseusun 2 girişli adaptörünü sipariş ettim 19 liraya aliden.
    https://www.aliexpress.com/store/product/Baseus-Dual-USB-Charger-Mobile-Phone-EU-Charger-Plug-Travel-Wall-Charger-Adapter-For-iPhone-iPad/2343184_32844161827.html?spm=2114.12010612.0.0.138d5861awK5GI

Orjinal Baseus mağazası. Hiç alışveriş yapmadım ama kaliteli ve orijinal olacağını düşünüyorum.

baseus marka kablolar aldım kullanıyorum çok kaliteli hocam, ama adaptör isterseniz ugreen markasını öneririm,https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-17W-Dual-Port-Travel-Wall-EU-Plug-USB-Charger-for-iPhone-4S-5-5S-6/32393767553.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.sVMikQ

bu ürünüm bugün geldi, siyahını almıştım, şimdi yine indirime girmiş sanırım, bir de beyazını alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler bu iki kablodan hangisini önerirsiniz?

üsttekini ilk kez duydum hocam, ama aşağıdaki linkin markasından kablolar aldım kullanıyorum sıkıntı yok, ama zamanla 2 3 ay sonra şarj etmiyor. şarj kablosu desteklenmiyor diye uyarı çıkıyor.

Teşekkür ederim hocam. Güvenilmez o zaman bunlara. Peki önereceğin bu tip manyetik şarj kablosu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• iPad için hızlı şarj yapacak adaptör tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

arkadaşlar selam

ugreen markası var hocam inceleyin çok güzel ürünleri var.

ugreen ürünlerini kullandım, biliyorum. araç şarjını denemedim. bir denerim. teşekkürler öneri için

• sparcoo kullanıcısına yanıt
    Ugreen hiçbir özelliği olmayan tek çıkış araç şarjı almıştım kalitesini çok begenmemistim. 2.4A verdiğinden de şüpheliydim. Duvar şarjı ve kablolarının altında bir kalitedeydi. Fiyatı da 3 dolar falandı. Aynı özelliklerdeki çakmak şarjları benzin istasyonlarında 10 lira.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.