Şimdi Ara

yurtdışı iphone 3G 8GB yardım....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışı iphone 3g 8GB 2.2.1 versiyona yukseltsem kitlenme sorunu ile karşı karşıya kalırmıyım.
    Vodafone Sim Kiliti yok.
    Bu Konuda yardımcı olursanız sevinirim

• Kalırsın, yükseltme.

quote:

Orjinalden alıntı: nakzo26

yurtdışı iphone 3g 8GB 2.2.1 versiyona yukseltsem kitlenme sorunu ile karşı karşıya kalırmıyım.
    Vodafone Sim Kiliti yok.
  • quote:

yurtdışı iphone 3g 8GB 2.2.1 versiyona yukseltsem kitlenme sorunu ile karşı karşıya kalırmıyım.
    Vodafone Sim Kiliti yok.

Sim kilit yoksa sorun olacağını sanmıyorum. Yellowsn0w ile falan kırılmadığından eminsiniz değil mi? Her ihtimale karşın bazı sitelerde 2.2.1 için özel firmwareler var bunları kullanmanızı tavsiye ederim. Ben USA çıkışlı telefonda 2.2.1 kullanıyorum mesela.
  • Telefonun öncesi hakkında pek bir bilgim yok, yellowsnow ile kırılıp kırılmadığınıda bilmiorum. fakat Turbosim ile kullanıorum hattım avea, aldığımda telefoncu versionunu yukseltme kitlenir dedi. Bunun bir çözümü warsa yardımcı olursanız sevinirim. Yoksada haber wermenizi rica ediorum. teşekkur ederim.
  • quote:

Telefonun öncesi hakkında pek bir bilgim yok, yellowsnow ile kırılıp kırılmadığınıda bilmiorum. fakat Turbosim ile kullanıorum hattım avea, aldığımda telefoncu versionunu yukseltme kitlenir dedi. Bunun bir çözümü warsa yardımcı olursanız sevinirim. Yoksada haber wermenizi rica ediorum. teşekkur ederim.

Turbosim kullandığınızı baştan söylesenize.. Yükseltmeyin sakın yoksa telefonu kullanamazsınız. Ama bir bilen yükseltebilir. Özel versiyon indirmeniz lazım. İngiliz Anahtarı diye bir arkadaşın sitesinde olması lazım bu özel versiyonların. Ben de oradan indirmiştim.

Bu arada turbosimden de kurtulabilirsiniz elbette. Turbosim yerine yellowsn0w'u tercih edin. Turbosim yüzünden hayatım kabusa döndü Ocak ayının ilk yarısında. Kendiniz bile yapabilirsiniz çok basit bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdek -- 21 Mayıs 2009; 16:44:09 >

• aynen sakın yükselteme iphone olur iphod ..

ingiliz anahtarında sor yardım ederler ..

eğer bilmiyorsanda bu işleri bir telefoncuya git 50 tl yaparlar..
  • tesekkur ederim yardımlarınız için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.