Şimdi Ara

Yurtdışı Cihazını Kaydederken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: stubburn

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

imei numarası olan her cihazı kayıt ettirebilirsin.tc vatandaşlığı olduğundan pasaport süresi bitsede sorun teşkil etmez önemli olan kayıt yapılırken pasaportun şartı sağlaması ( 3 ay içinde yurda giriş yapmış olması ya da kıbrıs gürcistan ukrayna gibi yerlere tc ile giriş çıkış yapılması )
    e devletten kayıt kolay ama imei numarasını ve pasaport bilgilerini 3-4 kez kontrol et yanlış olsa düzeltemiyorsun tekrar ücret ödemek zorunda kalırsın. telefon kargo ile geliyorsa vergisi var ama yolcu olarak birisi yanında getirirse kendi telefonu olarak vergi ödemiyor diye forumda okumuştum.

birkaç defa pasaport kaydı yaptım yapamadığın birşey olursa buradan sor yardımcı olurum.

arkadaşım yanlış bilgi vermişsin. 3 ay değil 4 ay olacak ilgili süre

Bana 3 ay diye söylenmişti.4 ay ise daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aynı durumdayım şuan pegasusla %40 indirimde biletler 120 tlye kadar inebiliyor gidiş dönüş ücreti.

Fakat lefkoşaya giriş çıkışta mühür basılıyor mu eskiden kimlikten felan bahsetmişler ben kimlikle değil pasaportla giriş çıkış yapacağım nasıl bir prosedür var tam anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Hocam ben de aynı durumdayım şuan pegasusla %40 indirimde biletler 120 tlye kadar inebiliyor gidiş dönüş ücreti.

Fakat lefkoşaya giriş çıkışta mühür basılıyor mu eskiden kimlikten felan bahsetmişler ben kimlikle değil pasaportla giriş çıkış yapacağım nasıl bir prosedür var tam anlamadım

Hocam ben pek o konulara vakıf değilim . Sadece pasaportsuz gidilebildiğini biliyorum .Heralde uçaktan içince havaalanında yurtdışına giriş-çıkışları sisteme geçiriyorlar. İnternetten sorgulayınca karşılarına çıkıyor.Yani belge falan gerek yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Eski tip kimliklerle de oluyor mu bu iş peki ? Yoksa çipli kartlardan mı lazım ?

iPhone X den 2 adet getirteceğim ben de birini en azından kendim kaydettireyim diyorum da kıbrısa sabah girip akşam çıkacağım fazla masraflı olmaması için kasım başı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.