Şimdi Ara

Yurt Dışından Araba Getirmek.... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
118.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben 2000 model s320 Mercedes alacağım ötv kdv ödeyip plaka alıp binmek istiyorum kaç para üste koyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar konu eski ama arkadaşlar faydalansın diye söylüyorumhttp://www.yorumlaniyor.com/yurt-disindan-araba-getirme-2017/ burda ne kadar vergi eklenir vs hakkında baya bildilendirme yapılmış engelliler için de bazı koşullar yokmuş daha avantajlılar
  • Şimdi internet sitelerinde olsun turing websitesinde olsun o kadar karısık ki maddeler var ki oku oku anlamıyoruz.. şimdi ben kendi durumu anlatayım sizde bilen varsa net cevap istiyorum cok birsey değil :)
    şimdi ben yurtdısında dogdum buyudum okudum ve adresim hala yurtdısında gozukuyor (belçika) yanii adresim belçikada kayıtlı ama TR de calısıyorum ve yasıyorum. ben araba getirebilirmiyim ve nasıl getirbilirim ?
  • Molenbeek M kullanıcısına yanıt
    quote:

Şimdi internet sitelerinde olsun turing websitesinde olsun o kadar karısık ki maddeler var ki oku oku anlamıyoruz.. şimdi ben kendi durumu anlatayım sizde bilen varsa net cevap istiyorum cok birsey değil :)
    şimdi ben yurtdısında dogdum buyudum okudum ve adresim hala yurtdısında gozukuyor (belçika) yanii adresim belçikada kayıtlı ama TR de calısıyorum ve yasıyorum. ben araba getirebilirmiyim ve nasıl getirbilirim ?

Gümrük ve ticaret bakanlığına sor. (Ma yani mavi plaka olarak geçer Misafir plakadır, tr plakadır fakat sadece ortadaki harfler misafir plakasına göredir. Mavi plaka bu demektir.)getirirsin turing teminatı yada değerinde burada evin varsa onu teminat olarak gösterirsin.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EBÖB -- 11 Temmuz 2018; 23:36:17 >
  • İngiltere de otururum var , uk ehliyetim var , 185 gün kuralına uyuyorum,
    Araç benim üstüme,
    2 sene Türkiye de kullanmam için Ne yapmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coner -- 8 Aralık 2020; 13:58:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coner C kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.