Şimdi Ara

[SATILDI] Fiyat düştü!..Yurt dışı nedeniyle satılık POLK Signature sistem!..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Fiyat düştü!..Yurt dışı nedeniyle satılık POLK Signature sistem!..

Yurt dışına çıkacagım icin severek kullandigim sistemimi satıyorum ve ciddide fiyat indirimi yaptım.

Can hifi den alinmistir ve faturası mevcuttur.

Sıfırdan farksiz kondüsyonda toplamda sadece 30 40 film seyredilmiş ses sistemimi yurt dışına gidecegimden dolayı satiyorum. Kozmetik olarak mükemmel durumda ve yenisinden farksızdır. yanında 2 şer metre hoparlör kablosuda verilecektir .. sisteme dahil olanlar.

1 çift polk signature s60

1 adet signature s35 center hoparlör

1 adet onkyo tx-rz740 receiver

hepsi için istedigim fiyat 1450 euro dur.

Eğer istersen Kredi kartı olayi su sekilde oluyor. PT com sitesinden bu tutarda bir alisveris yapiyoruz kredi kartınla 9 taksit odecek sekilde sen ödüyorsun ve ürünleri alip bana veriyorsun faturası adıma kesilmis sekilde:) boylece sen sistemi taksitle almis oluyorsun bende Apple dan istedigim ürünlerii

stanbul içi elden alışveriş harici satılmayacaktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.