Şimdi Ara

Yurt dışı internet paketi tavsiyesi/çözümü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Prime eksper 15gb abonesiyim. Bu tarifeyi almamın sebebi her fatura döneminde 2gb yurt dışı interneti olmasıydı ancak kampanyayı sonlandırdılar. 12 ay taahütlü aldığım için maalesef başka operatöre geçemiyorum. Haftaya 10 gün Tayland, Singapur, Malezya seyahatim var. Kullanabileceğim en mantıklı internet çözümü nedir? Teşekkür ederim.

• 2 GB paket 35 TL. Söylediğiniz üç ülkede de geçerli. Bence en uygunu bu. Yoksa her ülkeden gittiğinizde ayrı sim kart almanız gerekecek.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/yurtdisi-2gb-haftalik-faturali.aspx

Yalnız roaming'in şöyle bir dezavantajı var. İnternete o ülkenin operatöründen çıkış yapıyorsunuz ama arada yine türk telekom oluyor. Bu sebeple hız biraz düşüyor. Ayrıca atıyorum türkiyede yasaklı bir siteye oradan da giremiyorsunuz. imgur, wikipedia gibi. Ama google maps, mail, internette gezme vs. gibi işleriniz için gayet yeterli olacaktır

• Bende 2 gb yurt dışı paketi için prime kullanıyorum iptal edilmesine çok sinir oldum
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı haftalık 2gb gibi görünüyor. Peki 3 günde bitti diyelim,yeni paket alabiliyor muyum hemen?
  • Böyle şeyler sadece türk telekomda olur

Arayın mh bir öneride bulunurlar elbet. Ya da direk twitterdan yazın onlar sizi arasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

En mantıklısı haftalık 2gb gibi görünüyor. Peki 3 günde bitti diyelim,yeni paket alabiliyor muyum hemen?
    Faturalı müşterilerimiz fatura dönemi boyunca paketten en fazla 10 adet, faturasız müşterilerimiz kullanım süresi içerisinde en fazla 5 kez satın alabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.