Şimdi Ara

YURT DIŞI ÇIKIŞLAR KAPATILDI(belli bir süre)(herhalde belli bir bölge) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

www.ign.com sunucusu çok geç cevap veriyor.

Açılmak istenen site isteğe cevap vermeyince, tarayıcı da beklemeyi bıraktı.

* Sunucu çok sayıda bağlanma istemi veya geçici olarak açılamama durumuyla karşı karşıya olabilir. Daha sonra yeniden deneyin.
    * Diğer sitelere de bağlanamıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızın ağ bağlantısını gözden geçirin.
    * Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarıyla çevrili olabilir. Düzgün yapılmayan ayarlar internete erişmenizi engeller.
    * Her yolu denemenize rağmen hâlâ bağlantı kuramıyorsanız, ağ yöneticinize veya internet servis sağlayıcınıza başvurun.

Ahanda bu çıkıyor her yabancı sitede.
    Acaba kotalılarda mı problem var?
    Benim kotalı zira ve Maltepe de oturuyorum.

• Deliricem Ya Bende Sony den sanıyodum Adamlara Az Küfür Etmedim Ne Saçmalık ya Sen Ne Hakla Paramı Verdiğim Şeyden Beni Mahrum Edersin Ödemiycem Faturayı Hizmet Alana Kadar

Ohbe girdim Oh be full cod a asılıcam şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 24 Eylül 2008; 19:57:15 >
  • neden kapalıymış peki? bende küçükyalıda oturuyorum ve 88 li ip'im var. dün geceden beri bu sorun var bende. niye kapatmışlar çıkışları? böyle saçmalık mı olur. yakında tamamen kapatacaklar youtube gibi bu sefer hiçbir siteye giremicez. oyuncak mı bu.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: F_o_X

neden kapalıymış peki? bende küçükyalıda oturuyorum ve 88 li ip'im var. dün geceden beri bu sorun var bende. niye kapatmışlar çıkışları? böyle saçmalık mı olur. yakında tamamen kapatacaklar youtube gibi bu sefer hiçbir siteye giremicez. oyuncak mı bu.....

hocam bende küçükyalıda oturuyorum ben girebiliyorum ign ve gamespota

• ip'in nasıl başlıyor? 88 limi?
  • hic bir yere giremiyorum ya.. ne msn ne live ne baska birsey dh dan baska bi yere girmiyor
  • hahah firat mesaj saatlerimiz aynı saniyesine kadar
  • bende ankarada iş yerimden zor girdim yanlız bide download hızı yerlerdeydi iş yeri 1 mb'lik indirme ise saniyede 9-15 kb/sn di yani resmen komediydi
  • Harbi haa, dikkat etmemistim.. Yuh diyorum kendime ayni anda yazdik herhal ama ben daha hizli yazmisim

bu arada hala bi yere giremiyorum allahim yaaaa!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intikad -- 24 Eylül 2008; 23:39:16 >
  • Sorun şu anda halloldu.Öğlenden bu yana sorun vardı anca halledebildiler..
  • hertürlü siteyegiriyorum xxx ten xbox ordan gam spota her türlü siteye giriyoum bjk den
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeoum-jang

hertürlü siteyegiriyorum xxx ten xbox ordan gam spota her türlü siteye giriyoum bjk den

bjk de mi oturuyorsun sen, bende oradayım:D bi problem yok buralarda.
  • selam

arkadaşlar yurtdışı bağlantı problemi olanlarda bir düzelme varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.