Şimdi Ara

Yunanistandan Türkiye'ye gelen 3 salak Irak'lı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlış okumadınız adamlar Türkiye'ye geçip oradan Avrupa,'ya gitmek için yola çıkmışlar diye tahmin ediyorum artık nasıl olduysa TR' ye girmeden Yunanistan'a geçmişler ama sanırım plana sadık kalmak için Türkiye' ye kaçak yollardan girmeye çalışırken Yunan polisi yakalamış. Anlamadığım Yunan polisi Türkiye'ye geçmesine engel olmaması lazımdı onlar ülkelerine girenleri engellemeleri gerekirdi. Burdan şu varsayımı yapıyorum ya haberi yapan aptal gazeteci kendini Yunanistan da sanan ama TR de olduğu gerçeğini idrak edememiş. Yada burda başka bişey, kirli bi oyun var bu kumpası yetkililerin bian önce çözmesi gerekli. Kaynak: Sözcü gazetesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibene -- 18 Eylül 2021; 1:50:17 >

• bu konunun Türkçe meali çıkınca beni etiketleyin arkadaşlar

• Hicbir sey ayrımcılar kadar kirli değil. Mesela senin gibiler.
  • Biri çıksa aptal Türkler dese o zaman faşistler diye boburlenirsin yine. Ne zaman öğreneceksin insan gibi düşünmeyi? Rezil ettiniz bu ülkeyi sizin gibi zihniyetler.
  • mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

Efenim şimdi 3 Iraklı varmış. Bunlar Türkiye'den Irak'a kaçak girmek istemiş. Ama yanlışlıkla İran'a girmişler. İran'dan Turkiye'ye girmek üzereyken İranlılar yakalamış bizim ülkemizin neyi eksik lan deyip dövüp, Yunanistan'a atmışlar. Bunlar da yazara göre Türkiye'ye atıldıklarını zannetmiş. Yunanistan'a tekrar girmiş. Zaten Yunanistan'dan Yunanistan'a girmek isteyince Yunan polisi işkillenmiş, göz altına almış. Sizin ne işiniz var burada deyip bunları İsviçre'ye göndermiş. Sözcü de bunların zaten İsviçre vatandaşı olduğunu, salak oldukları için kendilerini Iraklı zannetiklerini yazmış. Feto yapılanması olan sözcü gazetesinin de iş birliğiyle Iraklı müslüman kardeşlerimiz zorla haçlı ordusuna katılıyormuş. Polisimizin bu kumpası çözmesi lazımmış. Ben öyle anladım.

• Bahsettiğin haber bu ama senin anlattıkların ALAKASIZ ŞEYLER !!!

Adamlar sahte pasaportla Türkiye'ye girmeye çalışırken yakalanmışlar. Olay içinde Iraktan gelme Suriye'den gitme direk Yunanistana gitme geri Türkiye'ye girme tarzı bir şey yok. Sahte Irak pasaportu ile Türkiye'ye girmeye çalışıyorlarmış ayrıca üstlerinde 6 adet sahte pasaportta çıkmış olay sadece bu. Adamların hangi Milletten oldukçarı bile belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: alvete

Efenim şimdi 3 Iraklı varmış. Bunlar Türkiye'den Irak'a kaçak girmek istemiş. Ama yanlışlıkla İran'a girmişler. İran'dan Turkiye'ye girmek üzereyken İranlılar yakalamış bizim ülkemizin neyi eksik lan deyip dövüp, Yunanistan'a atmışlar. Bunlar da yazara göre Türkiye'ye atıldıklarını zannetmiş. Yunanistan'a tekrar girmiş. Zaten Yunanistan'dan Yunanistan'a girmek isteyince Yunan polisi işkillenmiş, göz altına almış. Sizin ne işiniz var burada deyip bunları İsviçre'ye göndermiş. Sözcü de bunların zaten İsviçre vatandaşı olduğunu, salak oldukları için kendilerini Iraklı zannetiklerini yazmış. Feto yapılanması olan sözcü gazetesinin de iş birliğiyle Iraklı müslüman kardeşlerimiz zorla haçlı ordusuna katılıyormuş. Polisimizin bu kumpası çözmesi lazımmış. Ben öyle anladım.

kafam daha da karıştı

• mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

• Yunanlılar genelde almaz Iraklıları türkiyeye paslar.
    O polisler derhal soruşturulmalı ve yüce yunan adaletinin önüne sunulmalıdır

Yahudi almanya acaba paramı verdi bunlarada ülkenizde tutun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 18 Eylül 2021; 10:21:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.