Şimdi Ara

Yunanistan, Ege’deki 19. adamızı da işgal etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
10.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
178 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nick yorum uyumuna dikkat çekiyorum bana hala laga luga yapıopsun.

ya düşüncülerine göre bir nick bul, yada nickinin anlamına göre konuş

adamın nick'i Türkçe karşılığı Savunma gücü

Yunanistan'ın 19. adamıza karşı söylediği, savunupta AB'yi karşımıza almayalım.

Seninki düpedüz Damat Ferit kafası bence nick'ini Damat ferit v2020 falan yap sen

• quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

nick yorum uyumuna dikkat çekiyorum bana hala laga luga yapıopsun.

ya düşüncülerine göre bir nick bul, yada nickinin anlamına göre konuş

adamın nick'i Türkçe karşılığı Savunma gücü

Yunanistan'ın 19. adamıza karşı söylediği, savunupta AB'yi karşımıza almayalım.

Seninki düpedüz Damat Ferit kafası bence nick'ini Damat ferit v2020 falan yap sen

Şimdi kafasının üstünden fişek geçmemiş barut kokusunu kimyondan ayıramayacak adamlar savaş şakşakçılığı yapmasın bir zahmet. aynı bu kafa nasyonelleri de perişan etti.

Bence burada mücahitçilik oynayacağına o kayalıklara çıkıp o bayrağı indirmen lazım neden başkasının çocuğu ile başlasına savaş açalım propagandası yapıyorsun kime ne faydası var onu açıkla küçük mücahit??

Boş popülizm yapıyorsunuz kimseye faydası yok bunun.

• wehrmacht kullanıcısına yanıt

kafan pırıl pırıl birader Allah hiç düşmesini nasip etmesin

ben ne diyorum sen ne konuşuyorsun.

senin o mantığınla Azerbaycan'a da Karabağ savaşında yardım etmememiz lazımdı, Hem sınır komşumuz ve her türlü kahpeliğe meğilli Ermeni'leri hemde Ermenistan piyonunun arkasındaki kontrolör Rusya'yı karşımıza alırız mazallah.

yada Kıbrıs ve Kapalı Maraş konusunda da aktif olmamamız gerek. keza AB ve İngiltere yaptırım uygulayabilir.

Senin reisin kalmış böyle tarihi! bir konuşma yapmış sen hala neyin diplomasisinden bahsediyorsun ya  

https://www.yenisafak.com/video-galeri/gundem/topunuz-gelin-2105534

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwin35 -- 11 Aralık 2020; 11:41:55 >

• Ahahah artik sadece guluyorum(sinirden)
    Yarin bi gun
    Yunanlar araplar israilliler
    Cıkin ulkemizden derlerse sasirmayin
  • quote:

kafan pırıl pırıl birader Allah hiç düşmesini nasip etmesin

ben ne diyorum sen ne konuşuyorsun.

senin o mantığınla Azerbaycan'a da Karabağ savaşında yardım etmememiz lazımdı, Hem sınır komşumuz ve her türlü kahpeliğe meğilli Ermeni'leri hemde Ermenistan piyonunun arkasındaki kontrolör Rusya'yı karşımıza alırız mazallah.

yada Kıbrıs ve Kapalı Maraş konusunda da aktif olmamamız gerek. keza AB ve İngiltere yaptırım uygulayabilir.

Senin reisin kalmış böyle tarihi! bir konuşma yapmış sen hala neyin diplomasisinden bahsediyorsun ya  

https://www.yenisafak.com/video-galeri/gundem/topunuz-gelin-2105534

Beni de mantığımıda anlayamamışsın hala kara propaganda yapıyorsun bunu sürdürürsen troll tanımına bire bir uymuş olacaksın..

Boş boş konuşma bence asıl küreklere o kayalığa dikilen bayrağı indir gel madem katlanamıyorsun... Sahi ne olur ardındaki pudra mı dökülür? tuzlu suya alerjin mi var? hadi git az ötede mücahitçilik oyna

Kardak'ta zaferden

pasif 'aman karşımıza almayalım' mazallahları

ülkenin geldiği durumun özetisin.

ama atalarında böyleydi. Aman İngilizlerle karşı karşıya gelmeyelim derlerdi.

suç sende değil, sana demokrasiyi verende zaten.

hadi git abdestini al, cuma vakti geliyor

• Bu tür başlıklı konulara girince aha gene ne oldu diyorum
  • quote:

Kardak'ta zaferden

pasif 'aman karşımıza almayalım' mazallahları

ülkenin geldiği durumun özetisin.

ama atalarında böyleydi. Aman İngilizlerle karşı karşıya gelmeyelim derlerdi.

suç sende değil, sana demokrasiyi verende zaten.

hadi git abdestini al, cuma vakti geliyor

Kardakdaki zafer den hödö hödö hödö viyana kuşatmasından dönen varvarlı haydar konuştu sanki.

Karşımıza almayalım diyecek Devlet Foçada Aksazda donanma üssü teşkil etmez attığın taş ürküttüğün kurbağaya değecek.

Kişiselleştirme diyecektim sen atalarımı dahi hatmetmişsin zahmetler olmuş iş çıktı sana bak atalarımı araştır sayemde adam görür gözlerin.

Hadiye lüzum yok abdestimizden şüphemiz yok namazımızdan tereddütümüz de yok.

Sen o 2. dünya savaşı nasyonel araştırmaya devam et çünkü belli ki şuana kadar boşa çabalamışsın anlayamamışsın

• Herif her şeyi yaptı Şimdi Sarayı'nda otursun bırakın
  • Bir Ali Türkşen daha yok gidip diksin bayrağımızı

• fotoğraf makinesi ve video camera icad edileli 100+ sene oldu bize ait olan bir kare foto koysana yahu ona bile bile rağzıyım bu ülke akple var olmadı herhalde hani ecevitinin demirelinin şoyle eşek adasında bulamaç adasında al yıdızlı bayrak altında güneşlenirken bir pozuna bile rağzıyım  bak yunanlaların 1000 ce pozu tarihi yapıları dolu oralarda..  seninki nerdereee???? inek içip dağamı kaçtı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Aralık 2020; 14:3:8 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Superstar teşrif etmiş  

Neymiş demek ki adamızın Türk bayraklı resimi yoksa, varsın Yunan işgal etsin, böyle pırıl pırıl devam et, aynen devam.

Ben güneydoğu'da askerlik yaptım, bamami, suri... Bana gelip saçma sapan bayrak fotoğraf vs. saçmalıkları yapma, git özel kitlenle konuş bunları. Kutsal vatan toprağı, Al Bayrağın mevzu olduğu konularda gelip saçmalama... Sana bu konularda ekmek çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adamlar neredeyse 10 senedir parça parça aldılar adaları. Yeni olan bir şey değil ki olayı avrupa birliğine bağlayalım.

• Aerospace kullanıcısına yanıt

akp den once orası bizim toprağımızdı biziiiiimdiiiiiii hain pisssss akp verdi diyorusnuz ama, herhalde akp den önce taş devrinde yaşıyorduk oranın bizim olduğuna dair bir tane görsel bile yok üstündeki yapılar kiliseler bile 50+ senelik ,kısaca d.h kalsiği yav he he 

70+ yıldır sıkışan muhalefet orayı salçalı yemek gibi pişirir iktidar olucada unutur made in turkey akp de unuttu tabi, bayıldıkların gelince geri alır belki savaşarak cepheye bekliyoruz  batının emireli gibi, emir kulu gibi çalışçaklarından eminim ama belki içlerinden fsm çıkar belli olmaz 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Aralık 2020; 18:52:34 >

• yakında reisim israil ile barışacak. işler yoluna girsin alırız canınızı sıkmayın 

• hatrım kaldı çok üzüldüm, senin ıspatın ne? kuru ideolojik laf salatası diyene bak, blok atmasan hatrım kalırdı cidden ,git üstündeki kiliselere, yunan yapıları kaç senelik git ona bak bari, bunada akp yaşlandırma tekniği uygulamıştır dersiniz ütopyalarınızda herşey mümkün çünkü. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Aralık 2020; 22:17:21 >
  • Mesela böyle konu açanlarda temizlenmeli konu açıp ve linkler koyup konu içinde de fikrini yazmaya karar kalkıp ona buna hakaret ederek milleti kışkırtmaya galeyana getirenlerinde konusu silinmeli ve ceza verilmeli. Eğer yönetim artık yargı dağıtıyorsa adalet dağıtmaya çıktıysa en ufak tartışmada kavga cikarttirmamayi bilirse forumda daha seviyeli tartışmalar görmeye başlarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.