Şimdi Ara

Yunanistan 17. adayı 'da işgal etti. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
5
Favori
43.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Edirneliyim, keşke Tekirdağ'dan itibaren Yunanistan'a katılsak da şu çomarlardan kurtulsak.

Yaşamak istemiyorsan bu vatanda seni tutan kim? Bas git buradan git istedigin yerde yaşa..
    Bu ulkenin basina bir hal gelse ilk onceli satacak olan sizlersiniz bu ulkenin ekmegini yeyip icip birde ulken icin ettigin lafa bak.. Haramla zikkmim olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Eee gençler bakalım bu sefer nasıl yalayacaksınız

Yalamak sizin işiniz. Biz anlamayız o işlerden.

AHAHAHAHAHAHHAAH ULAN CUMA GÜNÜ YAPILIR MI BU ŞAKA GÜLDÜRDÜN KOMİKTİ

ULAN YALANCI k*rdistan paçavrasını savunan ben miydim? Hiç mi Allahtan korkun yok senin bari yaptıklarının arkasında dur

Kürdistan parçası dediğine kürdistan parçası diyebilmek için gerekli tepkileri göstrmiş değilsiniz buna tepki göstermek iki yüzlülüktür diyorum.

Okuduğunu anlayacak kapasiten yok gelip aklınca beni eleştirmeye çalışıyorsun.

Senin o bayrağa itiraz etmen için PKK ya yardım ve destek veren her ülkenin bayrağını eleştirmen lazım. Yaptın mı ? Yok. Haberin bile olmadı birileri haber yapmadığı sürece haberin bile olmazda..

Ama burada kuru kuru vatanperverlik yapıp duyar kasıyorsunuz ve ben bunu yüzünüze vuruyorum.

O bayrağı eleştirmen için Bölgesel Kürt yönetimini neden eleştiriyorsan aynı durumlara haiz olan tüm ülkeleri eleştirmen lazım yapabilir misin ? Yapamazsın. Çünkü neredeyse tüm dünya demek bu.

işte bu sebepten o bayrağa laf söylemeniz iki yüzlülük prim yapmak siyasi malzeme çıktığı için önemsiyormuş gibi davranmaktan öte değil.

Bunu ben yüzünüze vurdukça siz burada ağlayıp bana saldırıyorsunuz. Ama fark etmez. Aynen devam edecek bu.

• Yıllardır haburun kürt açılımının ekonomik krizin v.s. hiç birşeyin hewsabını sormayan halk adaların mı hesabını soracak ?

Elimizden vatan toprakları gittikçe AKP nin oyları artacak.Çünkü adamlar cami yaptırıyor imam hatip açıyor...Türbanlı bacılarımızın sayısı artıyor...
  • "Söz konusu adanın dışında bir çok ada ve kayalığın adı geçtiği bu olayların silsilesinde, ''Tayyip Erdoğan, 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığını hangi gerekçe ile Yunan askerine teslim ettiğini, 18 Mart 2017'ye kadar açıklamak zorundadır. Eğer cumhurbaşkanı Tayip Erdoğan Açıklamaz ise TCK 302'de tanımlanan vatana ihanet suçu ve TMK 3'te tanımlanan terör suçundan yargılanacaktır."

Buna inanan var mı gerçekten?
  • EEEYYYYYYYY YUNANİSTAN...!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

Bu ne abi ya tükürsek ters takla atarlar ama hala açıklama yok yazıklar olsun.

Tukurelim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysion2

yunanlıların daşşaklarını yiyim ben

tiksindim la kendi ülkemden

düşünsenize olm mahalleden mahmud abinin kardeşi haticeye yazıyorsunuz birde dmitrisin kardeşi isabellayı yazıyorsunuz

hatice ile el ele tutuşsan mahmud abi seni vurabilir bırak seksi şunu bunu

zaten hatice bile kendini ağırdan satıyor dünya prensesi gibi istekleri bitmiyor

hep hatice alacak hep o isticek sen bir kere isticen evlenmeden olmaz dicek sapık diyecek şu diyecek bu diyecek

seni strese sokacak 30 yaşında ruhunu 80 lik dedeye çevirecek

velev ki evlendin ohh gelsin takılar evin var mılar araban varmılar ne iş yapırsınlar ona rağmen bir mucize oldu ya hafi evlendin

yatak odası hariç herşey sana girecek la birde kadınlar 2.sınıf vatandaş demiyorlar mı çıldırıyorum..!

girdik mi eve girdik kaprisler ilgiler hiç bitmeyecek

seks çağının baharında 30 kilo alıp onu da sana zehir edecek

ölene kadar hatice ye sen bakıcan o hiç üretmeyecek hep erkek evine bakacak haticenin hiçbir özelliği yok ama ilk günden son güne kadar senden hep statü bekleyecek

isabella öyle mi ?

seni sevicek sarıp sarmalıcak sabah huzurla uyanıcan

dmitrisin zaten umrunda değilsin

60-70 yaşına kadar seks garanti

sevgi saygıda garanti

gözün dışarda olmayacak isabella sana herşeyi veriyor zaten

ah be isabella niye gittin bu topraklardan niye beni arap kızlarıyla bıraktın

Afiyet olsun müdür.

Tam ağzınıza layık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bakan açıklama yaptı bu konu ile ilgili. Adalar hukuken bizim ancak yunanistanın fiili uygulaması var diye. Daha neyi konuşuyoruz ki. Takım tutar gibi tuttuğun hükümetin bakanı söylüyor bunu. Al okuhttps://www.google.com.tr/amp/m.haberler.com/amp/milli-savunma-bakani-16-turk-adasinda-yunanistan-7127650-haberi/

Siyaseti camide amcanızdan dayınızdan öğrendiğiniz için kendi kafanızdaki çarklar çalışmıyor artık. Kör olmuşsunuz. Başınızda çoban var maşallah iyi güdüyor sizi. Diyor ya falanca kişiye 5 koyun ver güdemez diye, adam ülkenin yarısını güdüyor. Evine gidince de g.tüyle gülüyordur.

Sabahtan beri bozup bozup gönderiyorum sıra sanamı geldi,

Bakan bu konuyla ilgili açıklama yaptı öylemi, bizde yedik, bu haberleri sizin gibi aklı gıt olanlar yer

Paylaştığın link bi kere 2015 yılının haberi gelmişsin yeni açıklama yaptı gibi anlatıyosun millete

Ve senin paylaştığın haberde ne yazıyo biliyomusun "EGAYDAAK" bu kelimeyi bi araştır önce, bunun anlamı, antlaşma dışındaki kayalıklar demek.

Siz antlaşma içindeki adalardan bahsediyorsunuz, linkini verdiğin 2 yıl önceki antlaşma dışı kayalık sorunu,

Sen anca çocuk kandırırsın, yürü git kumda oyna.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

nasıl yani şimdi bildiğin işgal mi edildi? mesela ben o adaya girmek istesem almayacaklar mi

vize alacaksın
  • elysion2 E kullanıcısına yanıt
    Dimitri de gelsin de kardeşimi vereyim diyordu. Kafalara bak bunlar hep ergenlikten işte. Hayallere bak yunanların wwi de neler yaptığını bilmiyor tarih derslerinde uyuma bir daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadir Mısıroğlu'nun ölmeden önceki son isteği yerine getiriliyor sanırım. Keşke yunan galip gelseydi demişti.

• Mesele yunan sevici olmak değil mesele reisinizin para karşılığında adaları satması

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    hocam yalan demişsiniz de nasıl yalan oluyor? bildiğimiz işgal ediyor adamlar. siyasi görüşünüz ne olursa olsun, bunu savunduğunuz parti başta diye savunmak zorunda değilsiniz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elysion2

annenden biliyorsun demi nekadar lezzetli olduğunu

Şikayet edilmişsin.

Forumdan şöyle birkaç gün uzaklaştırılman isabet olacak.

Cezam yeni bittiği için sükunetimi koruyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 10 Mart 2017; 17:47:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Edirneliyim, keşke Tekirdağ'dan itibaren Yunanistan'a katılsak da şu çomarlardan kurtulsak.

Padişahlık gelirse o da olur, en sonuncusu sevri imzalamamışmıydı? aslında bu anlaşma senin gibi düşünen arkadaşların bütün ihtiyaçlarını karşılar nitelikte.

Bu sebepten gelsin Osmanlı bitsin bütün dertler.

Şu haritaya bakarmısın adamlar 100 yıl önce büyük resmi görmüşler, her şey tam istediğin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 10 Mart 2017; 17:49:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Hiç bir sitede böyle bir haber yok. Körüm sanırsam

Yandaş gözlükleriyle gözükmüyor. başka gazete ve haberm sitelerine olmadı yabanci haberlere bakın

Bu haberi hiçbiyerde bulamassın, çünkü 2 yıl öncenin yalan haberi, Önceki sayfalarda nasıl yalan dolan olduğunu ispatladım açın bakın.
  • ertewas E kullanıcısına yanıt
    Resim presimos/keçi adasının yanındaki büyük yunan adasından çekilmiş, kısaca adada değiller

Keçi adası küçük bir yer , dürüst olalım büyük bir kaya parçası nüfusuda 30, Muhtemelen ortada 17 ada yok ama 3-4 küçük ada ve çok sayıda kaya var verilen, keçi adasında son 10 yıl öncesinde yaşamla ilgili en ufak bir şey yok.
  • Yunan sevici bloklama konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Biz bu Hellas'ın çocuklarını zamanında denize dökmemiş miydik?

Forumdaki sayılarına bakılırsa tam dökememişiz.

Siz dökmediniz biz döktük. Siz o ara ingiliz gemisiyle kaçmakla meşguldünüz.

Hoşt.

Lafa gelince Atatürk ve Kuvayı Milliye'ye demediğinizi bırakmazsınız ama onların kazandıkları zaferleri hemen sahiplenirsiniz. İki yüzlü herifler.

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1865487

Pencereyi kapa ?

Buradayım.

İddianı kanıtlamanı bekliyorum.

Yorumunu beğenenler de böyle düşünüyorsa ispatlasın. Ya da ortaya çıksınlar.

Bir de şikayet etmiş beni.

Attığın o iftiraya "hoşt" kelimesi az bile.

Bir Atatürkçü sizsiniz değil mi?

• O ada zaten yunanistana bağlı , 12 adaya bağlı olduğu için.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.